Clixsense - En Sağlam PTC Sitesi + Ödeme Kanıtları (1 İzleyici)

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Clixsense - En Sağlam PTC Sitesi + Ödeme Kanıtları

Clixsense - Tıkla-Kazan PTC (Paid To Click) sitesidir. Daha doğrusu multi kazanç sitesidir.
Clixsense de olabilecek hertürlü alternatif para kazanma teknikleri düşünülmüş ve sistem geliştirilerek
diğer PTC sitelerden ayrı bir konuma yerleşmiştir. Zamanla clixsense kazanma yöntemlerini çoğalmıştır
ve halen yeni kazanç sistemleri eklenmektedir. Ptc deyince zaten aklımıza ilk önce neobux ve clixsense gelir.

DslM7wv.png

Dünyanın en sağlam ptc sitesi, clixsense para kazanma konusun da çok sağlam bir kuruluştur tamamen
güvenli ödeme sıkıntısı olmayan bir sitedir !! 8 yıldır ödemelerde bir sorun yok.!

1. Paranız 8$ dolara ulaşdiğında çekebiliyosunuz. Ödemeler PayPal ve Paytoo dan
2. 8 level referans kazanç
3. Türkçe destek forumu mevcut.
4. Anket, grid, PTC click , offer ve Matomy,den vidyo izleme vs
daha fazla kazanma seçenekleri mevcut.

Üye olmak için tıklayınız
Make Money Taking Surveys, Earn Free Cash Online, Paid Per Click Advertising | ClixSense

Refsiz Link:
Make Money Taking Surveys, Earn Free Cash Online, Paid Per Click Advertising | ClixSense

Geniş bilgi altta
Clixsense Arşivleri - Popüler Yatırım Siteleri

Ödemeleri alttaki linklerden görebilirsiniz ..

Clixsense ödeme 23.01.2015
http://i.imgur.com/7Y8HHLc.jpg

Clixsense ödeme kanıtı 24.04.2015 $10.43
http://i.imgur.com/lvPgIEO.jpg

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Clixsense ödeme $9.26 - 04.11.2015
TWojsRJ.png

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Clixsense ödeme $10.17 - 23.08.2016

Dünyanın en sağlam ptc sitesinden yeni bir ödeme daha, clixsense para kazanma konusunda çok sağlam bir
kuruluştur, tamamen güvenli ödeme sıkıntısı olmayan bir sitedir !! 8 yıldır ödemelerde bir sorun yok.!

Clixsense ödeme $10.17 - 23.08.2016
Z9wRXwF.png

Clixsense az kazandırıyor olabilir ama nasıl az kazandırıyor.! Birazada bu sizin becerinize bağlı. Sitede 10 çeşit
offers var bunların hepsindende para kazanabilirsiniz, görevleri yerine getirebilirseniz. Clixsense,de yaklaşık günlük
$0.05 e kadar tıklamalardan kazanabilirsiniz, bu az olabilir. Ama işin gerçeği bu, ptc deyince çok normal bir gelir
($0.05 günlük) neobuxda aynı 4 . 5 günlük kuruştan fazla kazanamazsınız. Tabi bu kazançlar standart üyeler için geçerli.
Premium üyelik ve ref kiralamalar gibi yatırım yaparakda kazanabilirsiniz. Eğer bu işlerde tercübeniz yoksa dikkat etmeniz
gerekli, para kazanayım derken para kaybedebilirsiniz. Kar edeyim derken zarara girersiniz, sitemizde referanslar hakkında
bir çok konu bulunmakta bilgi edinmek için referanslar ile ilgili konulara bir göz atmanız sizin için faydalı olabilir.

Dikkat ederseniz yüksek kazançlı ptc siteleri bir müddet sonra ödemezler veya kapatırlar.. Eğer ptc de sadece tıklamakla
ile yetinirde başka işler yapmazsanız tabiki fazla para kazanamazsınız. Her sitede nerdeyse bu işler böyledir,.
Çok para kazanmak için kısaca ekstradan çalışmak veya yatırım yapmak gerekiyor. Örneğin ref kiralayarak, premium üyelik
yükseltilerek, offers ve görevleri yaparak, grid oyunu, vidyo izlemeler, günlük anketler vs vs.. Konudada bahsettiğim gibi
sitede bir sürü kazanma yolları var bunlardan hiç birini yapmazsanız elbette az kazanırsınız. Ne ekersen onu biçersin hesabı..

Clixsensede 1 yıllık premium üyelik alarak daha fazla kazanabilirsiniz, ref kiralama yok bildiğiniz gibi clixsensede
ama bu demek değildirki reflerden kazanç yok.! Sizde kendinize bolca direk referans edinerek kazançlarınızı yükseltebilirsiniz.

Alttaki konularda detaylı anlatım her bir ptc veya yatırım sitesiyle uğraşan herkesin bilmesi gereken faydalı bilgiler.
Bolca referans bulmak için öncelikle bedava referans nasıl bulunur bilmeniz gerekir. Referans bulmanın bir çok yolları var.
Ben bunların hepsini denedim ve olumlu sonuçlar aldım, cevaplar alttaki konularda. Alttaki konular kendi tercübeme
ait ve hepside kendi konularım, maksat sizinle paylaşmak bu işleri bilmeyenler arkadaşlara faydalı olmak.
Kısaca 100 lerce bedava referans bulmak istiyorsanız, işin tekniğini ve taktiğini bilmeniz gerek, gerisi kolay.
Elbette işi biliyorsanız uygulaması çok daha kolay olacaktır..

Referans nasıl bulunur detaylı anlatım
Referans nasıl bulunur

1 ayda 685 referans nasıl buldum
1 ayda 306 referans - Popüler Yatırım Siteleri

1 ayda 306 referans

Referanslar ve yeni siteler
Yeni Ptc siteleri / Referanslar - Popüler Yatırım Siteleri

Referans linkinden üye olmanın önemi nedir!
Referans linkinden üye olma - Popüler Yatırım Siteleri

Az kaznanıyorum diyenler önce yukardaki yazdıklarıma bir göz atmalarını dilerim.:) Bazen az bazende çok kazanıyoruz
siteden ama sonuçta kazanıyoruz, bu sitede ödemeler her zaman geliyor..

Paranız 8$ dolara ulaşdığında çekebiliyosunuz.
Ödemeler: PayPal, Paytoo, Payza, Neteller
8 level referans kazanç
Günlük bonus

http://www.clixsense.com/?3268082

Geniş bilgi altta
clixsense Arşivleri - Popüler Yatırım Siteleri

Hepinize Bol Kazançlar Dilerim..

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Clixsense ödemeleri

Dünyanın en sağlam ptc sitesinden yeni bir ödeme daha, clixsense para kazanma konusunda çok sağlam bir
kuruluştur, tamamen güvenli ödeme sıkıntısı olmayan bir sitedir !! 8 yıldır ödemelerde bir sorun yok.!

Clixsense az kazandırıyor olabilir ama nasıl az kazandırıyor.! Birazada bu sizin becerinize bağlı. Sitede 10 çeşit
offers var bunların hepsindende para kazanabilirsiniz, görevleri yerine getirebilirseniz. Clixsense,de yaklaşık günlük
$0.05 e kadar tıklamalardan kazanabilirsiniz, bu az olabilir. Ama işin gerçeği bu, ptc deyince çok normal bir gelir
($0.05 günlük) neobuxda aynı 4 . 5 günlük kuruştan fazla kazanamazsınız. Tabi bu kazançlar standart üyeler için geçerli.
Premium üyelik ve ref kiralamalar gibi yatırım yaparakda kazanabilirsiniz. Eğer bu işlerde tercübeniz yoksa dikkat etmeniz
gerekli, para kazanayım derken para kaybedebilirsiniz. Kar edeyim derken zarara girersiniz, altta referanslar hakkında
bir çok konu bulunmakta bilgi edinmek için referanslar ile ilgili konulara bir göz atmanız sizin için faydalı olabilir.

Clixsense ödeme $9.02 - 25.11.2016
1wrUMlu.png

Dikkat ederseniz yüksek kazançlı ptc siteleri bir müddet sonra ödemezler veya kapatırlar.. Eğer ptc de sadece tıklamakla
ile yetinirde başka işler yapmazsanız tabiki fazla para kazanamazsınız. Her sitede nerdeyse bu işler böyledir,.
Çok para kazanmak için kısaca ekstradan çalışmak veya yatırım yapmak gerekiyor. Örneğin ref kiralayarak, premium üyelik
yükseltilerek, offers ve görevleri yaparak, grid oyunu, vidyo izlemeler, günlük anketler vs vs.. Konudada bahsettiğim gibi
sitede bir sürü kazanma yolları var bunlardan hiç birini yapmazsanız elbette az kazanırsınız. Ne ekersen onu biçersin hesabı..

Clixsense bir önceki alınan ödeme $9.26 - 04.11.2015
TWojsRJ.png

Clixsensede 1 yıllık premium üyelik alarak daha fazla kazanabilirsiniz, ref kiralama yok bildiğiniz gibi clixsensede
ama bu demek değildirki reflerden kazanç yok.! Sizde kendinize bolca direk referans edinerek kazançlarınızı yükseltebilirsiniz.

Alttaki konular referanslar hakkında detaylı anlatım her bir ptc veya yatırım sitesiyle uğraşan herkesin bilmesi gereken faydalı
bilgiler. Bolca referans bulmak için öncelikle bedava referans nasıl bulunur bilmeniz gerekir. Referans bulmanın bir çok yolları
var. Ben bunların hepsini denedim ve olumlu sonuçlar aldım, cevaplar alttaki konularda. Alttaki konular kendi tercübeme
ait ve hepside kendi konularım, maksat sizinle paylaşmak bu işleri bilmeyenler arkadaşlara faydalı olmak.
Kısaca 100 lerce bedava referans bulmak istiyorsanız, işin tekniğini ve taktiğini bilmeniz gerek, gerisi kolay.

Referans nasıl bulunur

1 ayda 306 referans

Az kaznanıyorum diyenler önce yukardaki yazdıklarıma bir göz atmalarını dilerim.:) Bazen az bazende çok kazanıyoruz

Ödemeler: PayPal, Paytoo, Payza, Neteller
8 level referans kazanç
Günlük bonus

Geniş bilgi altta

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Clixsense Payza Ödemesi $11.15 - 03.05.2017

kuruluştur, tamamen güvenli ödeme sıkıntısı olmayan bir sitedir !! 8 yıldır ödemelerini düzenli yapıyor.!

Clixsense ödeme lerini anında yapmıyor ama bir kaç günde geliyor, devamlı yatırımsız kazanabileceğiniz bir site.
Bu seferki ödeme payzadan $11.15 ama siz isterseniz payoneer, skrill veya paytoo, dan çekebilirsiniz.

($0.05 günlük) neobuxda aynı 4 . 5 kuruştan fazla kazanamazsınız. Tabi bu kazançlar standart üyeler için geçerli.
gerekli, para kazanayım derken para kaybedebilirsiniz. Kar edeyim derken zarara girersiniz, altta referanslar hakkında

Clixsense Payza Ödemesi $11.15 - 03.05.2017
76702b97b6b0104f6c06f1c025c03e3c.png

Clixsense ödeme $11.10 - 15.03.2017
http://i.imgur.com/1aqJlgX.png

ile yetinirde başka işler yapmazsanız tabiki fazla para kazanamazsınız.! Her sitede nerdeyse bu işler böyledir,.

Clixsensede 1 yıllık premium üyelik alarak daha fazla kazanabilirsiniz, ref kiralama yok bildiğiniz gibi clixsensede ama bu
demek değildirki reflerden kazanç yok.! Sizde kendinize bolca direk referans edinerek kazançlarınızı yükseltebilirsiniz.

Alttaki konular referanslar hakkında detaylı anlatım her bir ptc veya yatırım sitesiyle uğraşan herkesin bilmesi gereken faydalı
bilgiler. Bolca referans bulmak için öncelikle bedava referans nasıl bulunur bilmeniz gerekir. Referans bulmanın bir çok yolları
var. Ben bunların hepsini denedim ve olumlu sonuçlar aldım, cevaplar alttaki konularda. Alttaki konular kendi tercübeme

Referans nasıl bulunur

1 ayda 306 referans

Ödemeler: Paytoo, Payza, Neteller
8 level referans kazanç
Günlük bonus

Ayrıca clixsense,de paypal kaldırıldı onun yerine payza, payoneer, skrill ve paytoo eklendi.

Geniş bilgi altta

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Clixsense ödemeleri demesi $10.58 - 03.07.2017

Clixsense ödemeleri sorunsuz devam ediyor, 8 yıldır ödemelerini düzenli yapan en dsağlam sitelerden biri. Dünyanın en
sağlam ptc sitesinde para kazanma konusunda çok sağlam bir kuruluştur, tamamen güvenli ve ödeme sıkıntısı olmayan bir
sitedir !! Clixsense zamanla kendini geliştirerek artık dünyanın en sağlam kazanç sitelerinden biri olmayı başarmıştır.
Bunun en iyi kanıtıda sitenin 8 yıldır ayakta olması yeter sanırım. Aslæında artık clixsenseye ptc sitesi demek bile yanlış
olur, çünkü sitede ptc harici çok çeştli görevlerde bulunmaktadır, bildiğimiz GPT siteleri gibi, vidyo izleme, anket
doldurma, programlar indirerek vb bir çok kazanma imkanı sunuyor. Sadece ptc değil diğer kazanç yöntemlerinide kullanarak
çok daha fazla kazanabilirsiniz. Clixsense ödemeleri artık anında yapmıyor ama bir kaç günde geliyor, devamlı yatırımsız
kazanabileceğiniz bir site. Ödeme payzadan $10.58 ama siz isterseniz payoneer, skrill veya paytoo, dan çekebilirsiniz.

($0.05 günlük) neobuxda aynı 4 - 5 kuruştan fazla kazanamazsınız. Tabi bu kazançlar standart üyeler için geçerli.
Premium üyelik ve refarans gelirleriyle kazancınızı artırabilirsiniz. Eğer bu işlerde tercübeniz yoksa dikkat etmeniz

Clixsense ödemeleri demesi $10.58 - 03.07.2017

245434a68d052881b355b99357f31afa.png

ile yetinirde başka işler yapmazsanız tabiki fazla para kazanamazsınız.! Her sitede nerdeyse bu işler böyledir,.

Clixsensede 1 yıllık premium üyelik alarak daha fazla kazanabilirsiniz, ref kiralama yok bildiğiniz gibi clixsensede ama bu
demek değildirki reflerden kazanç yok.! Sizde kendinize bolca direk referans edinerek kazançlarınızı yükseltebilirsiniz.

var. Ben bunların hepsini denedim ve olumlu sonuçlar aldım, cevaplar alttaki konularda. Alttaki konular kendi tercübelerimize
ait ve hepside kendi konularımız, maksat sizlerle paylaşmak bu işleri bilmeyenler arkadaşlara faydalı olmak. Kısaca 100 lerce
bedava referans bulmak istiyorsanız, işin tekniğini ve taktiğini bilmeniz gerek, gerisi kolay. Elbette işi biliyorsanız
uygulaması çok daha kolay olacaktır..

Referans nasıl bulunur

1 ayda 306 referans

Ödemeler: Paytoo, Payza, Neteller
8 level referans kazanç
Günlük bonus

Clixsense,de paypal kaldırıldı onun yerine payza, payöneer, skrill ve paytoo eklendi. Konumuz Clixsense ödemeleri ama
dikkat ederseniz her bir ödeme yayınladığımızda aynı anda sitede olan biten gelişmeleri ve yenilikleride yayınlıyoruz.
Bu yüzden yayınladığımız ödemeleri takip ederek sitedeki olan biten gelişmelerin ve yeniliklerin farkında olursunuz.

Geniş bilgi altta

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Clixsense ödemeleri $25.18 - 20.11.2017

Clixsenseden yeni bir ödeme daha, $25.18 ödemeler anında değil 4 - 5 günde geliyor ama her zaman olduğu gibi geliyor.

Clixsense ödemeleri $25.18 - 20.11.2017
6356921b40d9c7ad9525e0141168d3f0.png

yetinirde başka işler yapmazsanız tabiki fazla para kazanamazsınız.! Her sitede nerdeyse bu işler böyledir,. Çok para
kazanmak için kısaca ekstradan çalışmak veya yatırım yapmak gerekiyor. Örneğin ref kiralayarak, premium üyelik yükseltilerek,
offers ve görevleri yaparak, vidyo izlemeler, günlük anketler vs vs.. Konudada bahsettiğim gibi sitede bir sürü kazanma
yolları var bunlardan hiç birini yapmazsanız elbette az kazanırsınız. Ne ekersen onu biçersin hesabı..

Clixsense kendini yeniledi aynı anda kazançlarda yenilendi, alttaki resiumde gördüğünüz gibi sırasına göre gidelim.
Referral Signups yazan yerden referans komisyonu olarak $2 dolar geliyor ama nasıl geliyor? Refinizin en azından $5
dolar kazanması gerekli.*Clixsense Offres and Surveys*burada refinizin yaptığı anketlerden %20 komisyon alırsınız.
Örnek $2 dolarlık bir anketten size $0.40 dolar komisyon gelir. CrowdFlower Task yani yapılan crowdFlower görevlerinden
size %20 referans komisyonu gelir. Yapılan diğer görevlerdende %20 gelmektedir, eskiden bu kadar fazla komisyon
kazanamıyorduk reflerden. Clixsense artık görev yapabilen anket yapabilen aktif kullanıcılar arıyor, karşılığınıda veriyor.

fed7e8f397f1a154985d12d950bebd31.png

Bu yüzden bu siteden iyi bir ek gelir elde etmek istiyorsanız aktif referans bulmanız size daha çok kazanç getirir.
Biraz önce bahsettiğimiz gibi gelen yeniliklerde komisyon kazançlarıda bir hayli artırıldı. Bunu yapabilmek için
refler hakkında bilgilere sahip olmanız gerekir. Ptc/Gpt veya yatırım sitesiyle uğraşan herkesin bilmesi gereken
faydalı bilgiler. Bolca referans bulmak için öncelikle bedava referans nasıl bulunur bilmeniz gerekir. Referans
bulmanın bir çok yolları var., biz bunların hepsini denedik ve olumlu sonuçlar aldık, cevaplar alttaki konularda.
Alttaki konular kendi tercübelerimize ait ve hepside kendi konularımız, maksat sizlerle paylaşmak bu işleri
bilmeyenler arkadaşlara faydalı olmak. Kısaca 100 lerce bedava referans bulmak istiyorsanız, işin tekniğini
ve taktiğini bilmeniz gerek, gerisi kolay. Elbette işi biliyorsanız uygulaması çok daha kolay olacaktır..

Bütün referans konuları altta referans kategorisinde toplanmıştır.
referans Arşivleri - Popüler Yatırım Siteleri

Ödemeler: Payza, Payoneer, Skrill veya Tango Card
8 level referans kazanç
Günlük bonus

NOT:
Konumuz Clixsense ödemeleri ama dikkat ederseniz her bir ödeme yayınladığımızda aynı anda sitede olan biten gelişmeleri
ve yenilikleride yayınlıyoruz. Bu yüzden yayınladığımız ödemeleri takip ederek sitedeki olan biten gelişmelerin ve
yeniliklerin farkında olursunuz.

Clixsense Yenilikleri
Clixsense değişiklikleri - Popüler Yatırım Siteleri

Geniş bilgi altta
Clixsense + Ödeme Kanıtları - Popüler Yatırım Siteleri

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
ySense ödeme $25 - 29.05.2020

oQayCHg.png

Yıllardır tanıdığımız (clixsense) ySense ödemelerine sorunsuz devam ediyor. Ben paypal dan çekiyorum yurt dışında kaldığım için
ama siz alttaki diğer ödeme seçenekleri kullanarak sorunsuz paranızı çekebilirsiniz.

UsmrLT0.png

Bol Kazançlar Dilerim.

Bu konuyı kimler okuyor