DollarClix Yatırımsız günlük kazanç $0.25 / Ödeme Kanıtlı (1 İzleyici)

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
DollarClix Yatırımsız günlük kazanç $0.25 / Ödeme Kanıtlı

DollarClix bir GPT/PTC sitesidir, yani kazanma imkanları bol olan sitelerden. Bu siteden kesinlikle neobux ve clixsense den
çok daha fazlasını kazanbiliyoruz, kazanması kolay ve yatırım yapmadan kazanabileceğiniz sitelerden.
Günlük kazancınız sitede online olma durumuna göre değişir. Alttaki ödememeyi almam 4 gün sürdü :)
Bu siteden kesin kazanırsınız ve ödeme alırsınız.

Sitede reklamlar 5 - 10 dk da bir yenilenir. Bu nedenle reklamları izledikten sonra 10 dakika sonra siteye tekrar geri
dönerseniz reklamlar yenilenmiş olur, yani mutlaka siteye yeni reklamlar eklenmiştir, gelmediyse 10 dk sonra tekrar deneyin..

DollarClix de günlük kazanç bu kadar demek yanlış olur, çünki günde $0.25 - $0.50 - $1 - $5 dolar kazananlar var.
Yerine göre bir anketden alıyoruz $2 doları, sitede bir şey kesin kazanma imkanları bol, buda sizin yeteneğinize bağlı.

qlXVFVF.png

İlk önce register yazan yerden siteye üye oluyoruz ve ardından size bir aktivasyon maili gelir buradaki aktivasyon
linkine tıklayıp hesabımızı aktif ediyoruz. Şimdi kazanmaya hazırız. Kazanç sağlamak için kullanacağımız 2 alan
var Earn Money ve Offerwalls. Offerwalls bölümü tam 12 yoldan para kazanma imkanı sunuyor. Kazanmasını bilen için
şahane bir kazanç sitesi, üstelik hiç yatırım yapmadan kazanabileceğimiz bir site.
Ben 4 günde rahatça $1.11 yaptım , siz daha fazlasını yapabilirsiniz..

Minutestafftaki en kazançlı bölüm Ex bölümü, arkadaşlar en çok kazanç buradan geliyor. Buradaki tıklamalar $0.03 değerinde
çoğu zaman 3 er tane gelir ($0.09), bunları yaptıktan sonra. Siteyi 10 dakikada bir veya saate bir ziyaret ederseniz yeni
reklamların geldiğini göreceksiniz.. Yani tekrar $0.09 daha yapma imkanı oluyor, şimdiden oldu kazancımız $0.18 sadece
EX bölümünden üstelik gün boyunca bir kaç defa tekrar ederseniz ne kadar kazanbileceğinizi siz hesaplayın artık.:)
Ve siteden gelen diğer kazançlar hariç, bu yüzden dollarclix yatırım yapmadan rahatlıkla kazanabileceğiniz GPT sitelerinden biridir.

DollaClix Ödeme $1.11 20.01.2016
pVHvsuG.png

Arkadaşlar dollarclix düzenli ödemelerini yapan sitelerden, üstelik ödemeleri paypal dan çekebilirsiniz.
Sitede çok iyi kazanma imkanları var, diğer ptc sitelerine göre çok daha fazla kazandırıyor. Min-Payout $1.0.
Bu yüzden bu siteyi tavsiye ederim, yatırımsız kazanmak istiyorsanız bu siteyi kaçırmayın deneyince hak vereceksiniz.

En Az Ödeme:
Paypal için $1
Payza için $10
Bitcoin için 500 puan
Ref kazancı: %15 reflerinizin kazandığı her 1$ için 0.15$ size geliyor.

Üye olmak için alttaki linke tıklayınız
Dollar Clix - Members - Register

Refsiz Link:
Dollar Clix - Make Money Online with Paid Surveys, Earn Free Cash and Gift Cards !!

Geniş Bilgi Altta
DollarClix Ödeme Kanıtlı - Popüler Yatırım Siteleri

Hepinize bol kazançlar

Macronline

Üye
Katıldı
Kredi
0
Deneyelim Bakalım

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Dollarclix ödemeleri

Evet yeni bir ödeme daha en hızlı ödeyen GPT sitesidir kesinlikle. Para kazanamiyorum diyenler buraya.
Arkadaşlar dollarclix düzenli ödemelerini yapan şahane kazanç bir sitesi. Ödemeler 24 saat içinde geliyor..
Üstelik ödemeleri paypal dan çekebilirsiniz. Sitede çok iyi kazanma imkanları var, diğer ptc sitelerine göre çok
daha fazla kazandırıyor.!! Min-Payout $1.0. Ve kesinlikle ödemeler geliyor, bu yüzden bu siteyi tavsiye ederim,
yatırımsız kazanmak istiyorsanız bu siteyi kaçırmayın deneyince hak vereceksiniz. Buradan mutlaka ödeme
alırsınız, para kazanamıyorum ödeme alamıyorum diyorsan dollarclix sitesini denemelisiniz herkes ödeme alıyor bu siteden..
Denedikten sonra hak vereceksiniz, ödemeler sağlam ve kolay kazanma alternatifleri sunan sitelerden..

NOT: Sakın Vps Yada Proxy Kullanmayın Banlanırsınız

Dollarclix Yeni ödeme $2.32 - 26.01.2016
http://i.imgur.com/aU5uF1r.png

Dollarclix Yeni ödeme $7.56 - 20.02.2016
Rn0KzrS.png

En Az Ödeme:
Paypal için $1
Payza için $10
Bitcoin için 500 puan ($5.0)

DollarClix | Members - Register

Refsiz Link:
DollarClix | Make Money Online with Paid Surveys, Earn Free Cash and Gift Cards !!
Hepinize bol kazançlar

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Dollarclix Ödeme $10.05 - 22.03.2016

Evet yeni bir ödeme daha en hızlı ödeyen GPT/PTC sitelerinden biri dollarclıx. Para kazanamıyorum diyenler buraya.
Nedenmi siteye hiç bir yarırım yapmadan kazanıyoruz,çeşitli görevler, vidyo izleme ,anketler, ptc tıklama vs ..
saymakla bitmiyor, site tam kazanma sitesi, kazanç yöntemleri içinde tıklama başı $0.03 veren linkler var.
Ben başlayalı bir kaç ay oldu ve devamlı ödeme alıyorum bu gün aldığım yeni ödeme .....
Kesinlikle tavsiye ederim, bu siteden mutlaka herkes gibi $1 dolarınız oldumu ödemenizi çekebilirsiniz.
Kısaca sitede çok iyi kazanma imkanları var, diğer ptc sitelerine göre çok daha fazla kazandırıyor.!!
Min-Payout $1.0 üstelik ödemeleri paypal dan çekebilirsiniz. . Ve kesinlikle ödemeler geliyor, bu yüzden bu siteyi tavsiye ederim,
yatırımsız kazanmak istiyorsanız bu siteyi kaçırmayın deneyince hak vereceksiniz. Buradan mutlaka ödeme
alırsınız, para kazanamıyorum ödeme alamıyorum diyorsan dollarclıx sitesini denemelisiniz herkes ödeme alıyor bu siteden..
Denedikten sonra hak vereceksiniz, ödemeler sağlam ve kolay kazanma alternatifleri sunan sitelerden..

NOT: Sakın Vps Yada Proxy Kullanmayın Banlanırsınız

Dollarclix Ödeme $10.05 - 22.03.2016
7DgtRJl.png

Dollarclix Ödeme $7.56 - 20.02.2016
http://i.imgur.com/Rn0KzrS.png

En Az Ödeme:
Paypal için $1
Payza için $10
Bitcoin için 500 puan ($5.0)
Ref kazancı: %15 reflerinizin kazandığı her 1$ için 0.15$ size geliyor, ayrıca level 2 reflerden %10 kazanıyoruz.

Refsiz Link:
DollarClix | Make Money Online with Paid Surveys, Earn Free Cash and Gift Cards !!

Hepinize bol kazançlar

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Dollarclix Ödeme - $13.37 - 23.04.2016

Yeni bir ödeme daha dollarclix den piyasanın en güvenli ve en hızlı ödeyen GPT sitesi.

Kazanma imkanları bol olan sitelerden. Bu siteden kesinlikle neobux ve clixsense den çok daha fazlasını kazanbiliyoruz,
kazanması kolay ve yatırım yapmadan kazanabileceğiniz sitelerden. Günlük kazancınız sitede online olma durumuna göre değişir.
En az her gün $0.25 ile $2 dolar arası kazanabilirsiniz ve durmadan yeni kazanç yöntemleri eklenmekte. Çok yer denedim ama hiç
ödeme alamadım diyorsan mutlaka dollarclix sitesini denemelisiniz buradan kesin ödeme alırsınız en az ödeme $1 dolar.
Yatırımsız kazanmak istiyorsanız bu siteyi kaçırmayın deneyince hak vereceksiniz.

Dollarclix Ödeme - $13.37 - 23.04.2016
KnaPRnE.png

Bu siteyi kesinlikle herkese tavsiye ederim nedenmi..

Neden DollarClix ?

Yatırım yapmadan rahtlikla kazanabileceğimiz şahane bir kazanç sitelerinden olan dollarclix tamamen güvenilir bir GPT sitesi.
Dollarclix ödeme yapmaz gibi hiç bir tereddütünüz olmasın çünki scam olma imkanı nerdeyse yok,!!

Buraya gelen kullanıcılar para kazanmak için geliyor, yani siteye yatırım yapmadan para kazanmak isteyenler.!
Ref kiralama yatırım yapma vs yok yani içerde paramız yok, site hangi parayı alıpda kaçacakki :) Tam tersine hem site sahibi
kazanıyor hemde biz kazanıyoruz. Sadece kazanmak isteyenler geliyor buraya herkes günde yapabildiği kadar yapıp kazanıyor,
sitede bir çok uygulamalar var telefonlar için indirmeler, virooldan vidyo izlemeler, görevler, anketler benim kullandığım ve en iyi
kazandığım bölüm minutestaff (EX ve Target) bölümü iyi kazandırıyor, yerine göre bir anket yapıp $2 dolar kazananlar da var sitede,
bu yüzden günlük ne kadar kazanabileceğiniz birazda size bağlı !! Ana konuda 12 çeşit offer walls olduğundan bahsetmiştik şimdi tam
19 çeşit para kazanabilecegimiz offer walls var ve durmadan devamlı yeni kazanma yöntemleri ekleniyor siteye.

NOT: Sakın Vpn Yada Proxy Kullanmayın Banlanırsınız
Evet arkadaşlar şimdilik bu kadar birdahaki ödemede buluşmak üzere hoşçakalın bolca kazanın...

En Az Ödeme:
Paypal için $1
Payza için $10
Bitcoin için 500 puan

Refsiz Link:

Dollarclix ana konu

Dollarclix yenilikleri
Dollarclix yenilikleri - Popüler Yatırım Siteleri

Hepinize bol kazançlar

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Dollarclix Ödeme - $16.11 - 22.05.2016

Yeni bir ödeme daha dollarclix den piyasanın en güvenli ve en hızlı ödeyen GPT sitesi.

Dollarclix den kesinlikle diger ptc sitelerinden çok daha fazlasını kazanbiliyoruz, kazanması kolay ve yatırım yapmadan
kazanabileceğiniz sitelerden. Günlük kazancınız sitede online olma durumuna göre değişir. En az her gün $0.25 ile $2 dolar
arası kazanabilirsiniz ve durmadan yeni kazanç yöntemleri eklenmekte. Çok yer denedim ama hiç ödeme alamadım diyorsan
mutlaka dollarclix sitesini denemelisiniz buradan kesin ödeme alırsınız en az ödeme $1 dolar paypal dan.
Yatırımsız kazanmak istiyorsanız bu siteyi kaçırmayın deneyince hak vereceksiniz.

Dollarclix sitesinden kazanmak isteyorsanız öncelikle siteye üye olmak ve mail adresinize gelen aktivasyon linkine
tıkladıktan sonra hesabınız onaylanmış olur ve artık para kazanabilirsiniz siteden. Ana konuda detaylı bir şekilde
anlatılıyor sitedeki para kazanma yolları nedir ve nasıl kazanılır. Yatırımsız para kazanmak istiyorsanız mutlaka
dollarclix,i denemeniz gerek.

Dollarclix Ödeme - $16.11 - 22.05.2016
nwRB7GE.png

Dollarclix Ödeme - $51.36 - 03.05.2016
http://i.imgur.com/fNtTtxT.png

Bu siteyi kesinlikle herkese tavsiye ederim nedenmi..

Neden DollarClix ?

Yatırım yapmadan rahtlikla kazanabileceğimiz şahane bir kazanç sitelerinden olan dollarclix tamamen güvenilir bir GPT sitesi.
Dollarclix ödeme yapmaz gibi hiç bir tereddütünüz olmasın çünki scam olma imkanı nerdeyse yok,!!

Dollarclix,e gelen kullanıcılar para kazanmak için geliyor, yani siteye yatırım yapmadan para kazanmak isteyenler.!
Ref kiralama yatırım yapma vs yok yani içerde paramız yok, site hangi parayı alıpda kaçacakki :) Tam tersine hem site sahibi
kazanıyor hemde biz kazanıyoruz. Sadece kazanmak isteyenler geliyor buraya herkes günde yapabildiği kadar yapıp kazanıyor,
sitede bir çok uygulamalar var telefonlar için indirmeler, virooldan vidyo izlemeler, görevler, anketler benim kullandığım ve en iyi
kazandığım bölüm minutestaff (EX ve Target) bölümü iyi kazandırıyor, yerine göre bir anket yapıp $2 dolar kazananlar da var sitede,
bu yüzden günlük ne kadar kazanabileceğiniz birazda size bağlı !! Ana konuda 12 çeşit offer walls olduğundan bahsetmiştik şimdi tam
19 çeşit para kazanabilecegimiz offer walls var ve durmadan devamlı yeni kazanma yöntemleri ekleniyor siteye.

Evet arkadaşlar şimdilik bu kadar birdahaki ödemede buluşmak üzere hoşçakalın bolca kazanın...

En Az Ödeme:
Paypal için $1
Payza için $10
Bitcoin için 500 puan

Refsiz Link:

Dollarclix ana konu

Dollarclix yenilikleri

Hepinize bol kazançlar

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Dollarclix payza ödemeleri - $11.44 - 12.10.2016

Önceki ödemedelerde bahsetmiştik paranızı paypal yerine payza,dan veya bitcoin olarak da çekebileceğinizi.
Paypal ödemesi en az $1 dolar, payza ve bitcoin ödemesi en az $5 dolar oluyor. son çektiğim iki ödemede payzadan.
Sitede para çekme sorunu yok.! Limite ulaştıktan sonra istediğiniz zaman çekebilirsiniz..

Kesinlikle tavsiye ederim bu siteyi, siteye üye olduğum zamandan bu yana hiç bir sorun yaşamadım $300 dolardan fazla
para çektim ve halen çekmekteyim. Yatırım yapmadan kazanmak isteyenler için şahane bir site. Dollarclix ödeme yapmaz
gibi hiç bir tereddütünüz olmasın çünki sitenin scam olma imkanı nerdeyse yok.!!

Dollarclix ödeme - $6.53 - 12.10.2016
oNIOCZe.png

Dollarclix ödeme - $4.91 - 29.09.2016
xhLZZJg.png

Neden DollarClix ?

Dollarclix,e gelen kullanıcılar para kazanmak için geliyor, daha dogrusu yatırım yapmadan para kazanmak isteyenler.!
Ref kiralama yatırım yapma vs yok yani içerde paramız yok, site hangi parayı alıpda kaçacakki :) Tam tersine hem site
sahibi kazanıyor hemde biz kazanıyoruz. Sadece kazanmak isteyenler geliyor buraya herkes günde yapabildiği kadar yapıp
kazanıyor, sitede bir çok uygulamalar var telefonlar için indirmeler, virooldan vidyo izlemeler, görevler, anketler benim
kullandığım ve en iyi kazandığım bölüm minutestaff (EX ve Target) bölümü iyi kazandırıyor, yerine göre bir anket yapıp
$2 dolar kazananlar da var sitede, bu yüzden günlük ne kadar kazanabileceğiniz birazda size bağlı !! Ana konuda 12 çeşit
offer walls olduğundan bahsetmiştik şimdi tam 20 çeşit para kazanabilecegimiz offer walls var, ve durmadan devamlı yeni
kazanma yöntemleri ekleniyor siteye.

En Az Ödeme:
Paypal için $1
Payza için $5
Bitcoin için 500 puan
2. level referanslardanda %10 kazanıyorsunuz.

Refsiz Link:

Dollarclix ana konu

Dollarclix yenilikleri

Hepinize bol kazançlar

Sinan6060

Üye
Katıldı
Kredi
0
Daha önce buraya üyeligim vardı giriş yaptım direk banlandiniz msj geldi neden banlandim ki hile vs bisey yapmadım turkiyeden giris yaptığım için yasak mi

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Daha önce buraya üyeligim vardı giriş yaptım direk banlandiniz msj geldi neden banlandim ki hile vs bisey yapmadım turkiyeden giris yaptığım için yasak mi

Buna benzeri olay öncedende olmustu baska bir arkadas, onun söyledigine göre cesitli ip adrersi mi ne kullanmis, baska bir yerde buna benzeri croom yerine opera ile giris yapmis sanirim ama bu hesaplar aciliyor, admine bir yazi yazip durumu izah ederseniz kontrol edip dogruysa hesabinizi tekrar aktiflestirebilirsiniz.

Sinan6060

Üye
Katıldı
Kredi
0
Oct 15, 2016 Admin
You have been detected by our proxy system which says that you were trying to switch your GEO location by using proxy connection (foreign IP's) which is not allowed here.

Don't use VPN and use Mozilla Firefox or chrome to avoid this issue. This time I've restored your account. But in future if I'll find again then you'll loose your account permanently.

böyle msj atti

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Oct 15, 2016 Admin
You have been detected by our proxy system which says that you were trying to switch your GEO location by using proxy connection (foreign IP's) which is not allowed here.

Don't use VPN and use Mozilla Firefox or chrome to avoid this issue. This time I've restored your account. But in future if I'll find again then you'll loose your account permanently.

böyle msj atti

Vpn kullanma Mozilla Firefox veya chrome kullan diyor, hesabini actik böyle birsey birdaha olmasin diyor, yani hesabiniz acik girebilirsiniz..

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Dollarclix payza ödeme - $6.41 - 06.11.2016

Yeni bir ödeme daha payzadan piyasanın en sağlam GPT sitelerinden biri. Önceki ödemedelerde bahsetmiştik
paranızı paypal yerine payza,dan veya bitcoin olarak da çekebileceğinizi. Paypal ödemesi en az $1 dolar, payza
ve bitcoin ödemesi en az $5 dolar oluyor. yeni ödemede payzadan. Sitede para çekme sorunu yok.!
Limite ulaştıktan sonra istediğiniz zaman paranızı çekebilirsiniz..

Kesinlikle tavsiye ederim bu siteyi, siteye üye olduğum zamandan bu yana hiç bir sorun yaşamadım $300 dolardan fazla
para çektim ve halen çekmekteyim. Yatırım yapmadan kazanmak isteyenler için şahane bir site. Dollarclix ödeme yapmaz
gibi hiç bir tereddütünüz olmasın çünki sitenin scam olma imkanı nerdeyse yok.!!

Ayrıca şu günlerde bolca vidyo gelmektedir, günde en azından 8 - 10 vidyo çıkıyor, vidyoları izleyerek kazanıyoruz.
Ve target bölümünde durmadan reklamlar geliyor bu reklarıda izleyerek kazanmayı unutmayın.!

Dollarclix payza ödeme - $6.41 - 06.11.2016
lwPGoX5.png

Neden DollarClix ?

Dollarclix,e gelen kullanıcılar para kazanmak için geliyor, daha dogrusu yatırım yapmadan para kazanmak isteyenler.!
Ref kiralama yatırım yapma vs yok yani içerde paramız yok, site hangi parayı alıpda kaçacakki :) Tam tersine hem site
sahibi kazanıyor hemde biz kazanıyoruz. Sadece kazanmak isteyenler geliyor buraya herkes günde yapabildiği kadar yapıp
kazanıyor, sitede bir çok uygulamalar var telefonlar için indirmeler, virooldan vidyo izlemeler, görevler, anketler benim
kullandığım ve en iyi kazandığım bölüm minutestaff (EX ve Target) bölümü iyi kazandırıyor, yerine göre bir anket yapıp
$2 dolar kazananlar da var sitede, bu yüzden günlük ne kadar kazanabileceğiniz birazda size bağlı !! Ana konuda 12 çeşit
offer walls olduğundan bahsetmiştik şimdi tam 20 çeşit para kazanabilecegimiz offer walls var, ve durmadan devamlı yeni

En Az Ödeme:
Paypal için $1
Payza için $5
Bitcoin için 500 puan ($5)

Refsiz Link:

Dollarclix Detaylı Anlatım Altta

Dollarclix yenilikleri

Hepinize bol kazançlar

restome1

Cezalı
Katıldı
Kredi
0
hemen deniyeceğim inşallah kazanırız

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
hemen deniyeceğim inşallah kazanırız

Hocam ben simdiye kadar aylardir para kazaniyorum bu siteden elbette sizde kazanabilirsiniz, piyasanin en hizli ödeyen gpt sitesi en az 20 kazanma yöntemi var sitede, size hayirli kazanclar dilerim .. Takildiginiz yer olursa yazarsiniz..

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Dollarclix payza ödeme - $11.41 - 19.11.2016

Payza ödemeleri devam ediyor, piyasanın en sağlam GPT sitelerinden. Önceki ödemedelerde bahsetmiştik
paranızı paypal yerine payza,dan veya bitcoin olarak da çekebileceğinizi. Paypal ödemesi en az $1 dolar,
payza ve bitcoin ödemesi en az $5 dolar oluyor. yeni ödemede payzadan. Sitede para çekme sorunu yok.!
Limite ulaştıktan sonra istediğiniz zaman paranızı çekebilirsiniz..

İlk önce convert yazan yerden puanlarınızı paraya çeviriyorsunuz, bildiğiniz gibi 1 puan $0.01 dolar.
Puanları çevirdikten sonra artık ödemeyi isteyebiliriz, withdraw cash,e tıklayıp ödeme talep ediyoruz.

eBaY23O.png

Withdraw cash,e tıkladıktan üstteki sayfa gelir, burada sizin ödemeniz kayıtlandı ve su anda beklemede diye bir
bildiri gelir. Dikkat ederseniz sağ taraftaki chatbox,da da anında ödeme alanları görebilirsiniz

Dollarclix payza ödeme - $11.41 - 19.11.2016
ishWHMt.png

Ayrıca şu günlerde bolca vidyo gelmektedir, günde en azından 8 - 10 vidyo çıkıyor, vidyoları izleyerek kazanıyoruz.
Ve target bölümünde durmadan reklamlar geliyor bu reklarıda izleyerek kazanmayı unutmayın.!

Neden DollarClix ?

En Az Ödeme:
Paypal için $1
Payza için $5

Refsiz Link:

Dollarclix ana konu

Dollarclix yenilikleri

Hepinize bol kazançlar

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Dollarclix ödemeleri

Dollarclix ödeme paypal,dan ve anında geliyor. Paypal,dan çekmemizin sebebi paypal hesabımızı doldurmak, bu yüzden
şimdilik paypaldan çekiyoruz. Bildiğiniz gibi paypay Türkiye,den kaldırıldı ama siz istediğiniz yerden
çekebilirsiniz, payza veya bitcoin olabilir.

Dollarclix ödeme $15.47 - 19.04.2017
760e25ae4fcfc23d1b321dacc3679fc4.png

Dollarclix ödeme - $22.11 - 09.04.2017
b2b5b960a9e5569be3c836d5d9a0d2a0.png

Dollarclix ödeme - $17.82 - 31.03.2017
f581f12fd46a60df7e8456496198fb00.png

Bol Kazançlar..

pixelpazar

Üye
Katıldı
Kredi
0
Teşekkürler turkmaxi şu üye olurken yaptığınız kolaylık için

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Dollarclix ödeme - $27,72 - 01.06.2017

Son iki ödeme paypal,dan bundan önceki ödemeleri payzadan çekmiştik, siteden para çekimleri tamamen size kalmış bir şey.
Paypal, payza veya bitcoin olarak çekebilirsiniz farketmez. Sitede para çekme sorunu yok.! Limite ulaştıktan sonra
istediğiniz zaman ödeme isteyebilirsiniz. Site açıldığı andan bu yana ödemeler sorunsuz devam ediyor..

6 ay önce dollarclix,de çeşitli ref yarışmalarına katılmıştık ve bu bilgileride sizlerle paylaşıyoruz. Şu anda 3480
referansımız var, elbette buradanda bir hayli gelir sağlıyoruz. Şimdi artık ektiğimiz tohumların meyvasını topluyoruz diyebiliriz.
Her zaman bahsettiğimiz gibi ne ekersen onu biçersiniz, bizde şimdilik sadece gelen referans komisyonlarının meyvalarını topluyoruz.
Her zaman bahsettiğimiz gibi para kazan işlerinde refler bizim bel kemiğimiz. Şu anda biz tıklayarak değil tıklatarak kazanıyoruz.
Refler hakkında geniş bilgiler buradan..

Para çekmek icin ilk önce convert yazan yerden puanlarınızı paraya çeviriyorsunuz, bildiğiniz gibi 1 puan $0.01 dolar.
Puanları çevirdikten sonra artık ödemeyi isteyebiliriz, withdraw cash,e tıklayıp buradan paypal veya payzayı seçip
ödeme talep ediyoruz.

Dollarclix ödeme paypal,dan anında geliyor. Paypal,dan çekmemizin sebebi paypal hesabımızı doldurmak, payza ve bitcoin,e
ihtiyacımız yok bu yüzden şimdilik paypaldan çekiyoruz. Bildiğiniz gibi paypay Türkiye,den kaldırıldı ve bizde artık paypal
çekimlerini durdurduk, payeer payza ve bitcoine doğru yönlendik, ama bahsettiğimiz gibi siz istediğiniz yerden çekebilirsiniz,
payza veya bitcoin olabilir.

Kesinlikle tavsiye ediyoruz bu siteyi, siteye üye olduğumuz andan bu yana hiç bir sorun yaşamadık $400 dolardan fazla
para çektik ve halen çekmekteyiz. Yatırım yapmadan kazanmak isteyenler için şahane bir site. Dollarclix ödeme yapmaz

Dollarclix ödeme - $27,72 - 01.06.2017
d983f46c6fac6ea90f255a6c347b5168.png

Neden DollarClix ?

Dollarclix,e gelen kullanıcılar para kazanmak için geliyor, daha doğrusu yatırım yapmadan para kazanmak isteyenler.!
kazanıyor, sitede bir çok uygulamalar var telefonlar için indirmeler, virooldan vidyolar, görevler, anketler benim
offer walls olduğundan bahsetmiştik şimdi sitede tam 20 çeşit para kazanabilecegimiz offer walls var, ve durmadan devamlı
yeni kazanma yöntemleri ekleniyor..

En Az Ödeme:
Paypal için $1
Payza için $5

DollarClix - Members - Register

Refsiz Link:
DollarClix - Start earning online today and turn your opinions into Cash!

Dollarclix ana konu

Dollarclix yenilikleri

Hepinize bol kazançlar..

selmanpasa

Üye
Katıldı
Kredi
0
Üye olacağım lakin ne yapacağım konusunda emin değilim. Daha fazla yardımcı olur musunuz acaba? Aylık ne kadar kazanabiliriz? Benim online sürem çok fazladır ve gerekirse baya koştururum sorun yok. Ama ne yapacağım konusunda emin olamadım.

Saygılar..

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Üye olacağım lakin ne yapacağım konusunda emin değilim. Daha fazla yardımcı olur musunuz acaba? Aylık ne kadar kazanabiliriz? Benim online sürem çok fazladır ve gerekirse baya koştururum sorun yok. Ama ne yapacağım konusunda emin olamadım.

Saygılar..

Hocam siteden yatirimsiz para kazaniyorsunuz, anket doldurarak vidyo izleyerek ve buna benzeri 20 cesit kazanma yollari var sitede hepsindende para kazanabilirsiniz, hangisini yapabilirseniz onu yaparsiniz $1 dolar oldugunda ödeme alabilirsiniz. Üstte dollarclix ana konu yazan linkde daha detayli anlatiliyornasil kazaniliyor.

Bu konuyı kimler okuyor