Edu ve Gov Backlink[Ücretsiz] (1 İzleyici)

Katıldı
Yaşadığın yer
Elazığ
Kredi
16
önceki yazılarımda düzenli,doğal backlink almanın backlinkleri güçlendirdiğini anlatmıştım.Bu yazımdada sizlere edu ve gov backlinkten bahsedeceğim.Edu ve gov uzantılı siteler ücretsiz hizmet verdikleri için bu gibi sitelerden backlink almak çok çok faydalıdır.Ama her yazımda söylediğim gibi arkadaşlar bu işlemleri tamamen doğal yollarla gerçekleştiriniz.Hacklink ve benzeri yöntemlerle backlink elde etmek tamamen zararlıdır.Edu ve gov uzantılı sitelerden backlink alırken bu backlinklerin çeşitliliğine yani yorum yaparak,profilden ve çeşitli yollardan backlink almanız backlinklerinizin daha etkili olmasını sağlayacaktır.Yalnız çok çok aşırıya kaçmayın,söylediğim gibi backlinkler düzenli olarak alınırsa daha faydalı olur.
Ben sizlere edu uzantılı sitelerden alınan backlinkler çeşitli olursa fayda eder,demiştim.Şimdi ben sizlere bir kaç çeşit edu ve gov uzantılı site vereceğim,onlardan ücretsiz backlink alabileceksiniz.

Edu Ziyaretçi Defteri Backlink

Guestbook

Gov Ziyaretçi Defteri Backlink

http://www.domanicmuftulugu.gov.tr/d...defter_yaz.asp

Yazımı şöyle bitirmek istiyorum,seo tamamen tecrübe işi değildir,%40 tecrübe %60 zeka işidir.Herkesin yaptığı yöntemler yerine kendi yöntemlerinizi arayıp,bularak.Veya kendi yönteminizi bile bulamadıysanız yada aramadıysanız kendi stratejinizi oluşturasınız ki başarıya ulaşınız.Yazımızı çeşitli sosyal medya ortamlarında paylaşırsanız sevinirim.

Elimde 2 tane profilden backlink alabileceğiniz,edu ve gov uzantılı site mevcuttur.Almak isteyenler aşağıya yorum yaparlarsa 17 martta maillerinden bu backlinklere sahip olabilirler.Arkadaşlar amacım zorla yorum attırmak değil,aşağıdan mailinizi gireceksiniz ve bende o maile atacağım,ama isterseniz iletişim bölümündende bana ulaşabilir,bu şekilde de backlinklere sahip olabilirsiniz.

Aristo

Üye
Katıldı
Kredi
0
elinize sağlık

Bu konuyı kimler okuyor