Era Zero Client + Server + Source Dosyası

Durum
Not open for further replies.

EnesVTN

Moderator
90
hocam merhabalar kurulum ve VDS gibi hangi sunucu önerileri vardır bu oyun ıcın

xppro

Üye
112
[MENTION=1318]EnesVTN[/MENTION] vds için akwebi kullanabilirsin kuruluma gelecek olursa hemen detyalı bulup sunayım

84
[MENTION=10067]FreeBoss[/MENTION] şifre çözme anahtarını girin diyor megaya girince + rar şifresi falan var mı bunda?

xppro

Üye
112
[MENTION=10053]Turkuaz[/MENTION] bende sormadı galiba yanlış linke tıkladın...

EnesVTN

Moderator
90
hocam kurulum ıcın anlatımınızı paylasırsanız cok guzel olur

xppro

Üye
112
enes bu windows vds icin degil linux vds icin o yuzden tam bilmiyorum

BaRRaCuDa

Administrator
Yetkili üye
Administrator
1,380
Windows kullanabilir problem olmaz

xppro

Üye
112
[MENTION=10053]Turkuaz[/MENTION] tıkladığın kinki bura yapıştırırsan ona göre yardım yapabiliriz.

xppro

Üye
112
[MENTION=10053]Turkuaz[/MENTION] bende direk indiriyor linki kopya yapıştır yapmıyorsun değilmi ?

84
@Turkuaz bende direk indiriyor linki kopya yapıştır yapmıyorsun değilmi ?
Tabiki kopyala yapıştır yapıyorum.Şifre çözme anahtarı istiyor.Yalnız şimdi dikkatimi çekti linkin içinde sona doğru y..6 var.Normalde linkte .. olmaz diye biliyorum.Tam linki ya da şifre çözme anahtarını alabilir miyim?

husoom11

Üye
1
sa saygı forum arkadaşlarım bu oyunu nasıl aktıf ede bılırım bun ıcın vıdo yada yazılı anlatım varmıdır yardımcı ola bılırmısnız rica etsem __MACOSX zero ıcın dekı bu dosya ne işe yarıyor ve bunu metın2 sıstemı gıbımı bulet edıyoruz .. kurlumu onun gıbımi hıc bırsey anladım bu oyun dosyalarından yardımcı olurmusunuz hayırlı forumlar teşekür ederım şimdiden ;)

xppro

Üye
112
@hussom11 eksik dosyalar nedeniyle işe yaramaz yani dosyalar 2014 sürümüne ait eksik dosyalar
[FONT=noto_italic]/bin_deploy/tcp/lib/

[/FONT]

and the entire folder here is missing at[FONT=noto_italic]
/bin_deploy/db/mysql

[/FONT]

Durum
Not open for further replies.