forum ölü gibi. (1 İzleyici)

Katıldı
Kredi
0
forum ölü gibi beyler ben gider hergün giriyorum fakat kimsenin bişiler için uğraşalım gibisinden istekler yardımlar filan hiç bişi yok :) grsrz.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Forum ölü gibi değil yeni çalışmalar yapıyoruz.Daha fazla canlandırmak ve üye çekmek için.Keza bugün toplantı yaptık.Sizlerden ricamız sitemiz için sosyal ağlarda facebook twitter instagram veya başka yerlerde reklam yapmanız.Reklam yapan üyeler için bronz üyelik vereceğiz

Halil

Üye
Katıldı
Kredi
0
Ben de dahil olmak istedim. Barracuda'nın dedigi gibi bugün toplantı yaptık. Çalışmalarımız olacak. Elimizden gelenin en iyisini yaparak siteyi yukseltecegiz. Iyi forumlar.

ercanaslan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Bende yeni üye oldum e-mail attılar bana nerden bulmuşlarsa adresimi :₺)₺))

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Bende yeni üye oldum e-mail attılar bana nerden bulmuşlarsa adresimi :₺)₺))

Mail geldiyse sistemde kayıtlı bir mail adresiniz vardır.İsterseniz gelen mail adresini pmle gönderin.Bakalım sistemde nasıl kayıtlı.Belki daha önce kayıt olmuşsunuzdur.

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Ben forumunuzu begeniyorum, her gün gelmesmde haftada 2-3 defa giriyorum.:) Mail banada geliyor bazen isim oluyor evden 1 ay kadar uzaklasiyorum bu arada internetsiz oldugu icin 1 ay giremiyorum , geri dönüsümde mailde sabikan foruma uzun zamandir girmediniz diye bir bildiri geliyor, zaten mail gelmesede ben foruma girecegim :) Bence ara sira mail gelsin sadece bir bildiri, ne zarari varki! bazi forumlarda direk hesabini siliyorlar, bir bildiri veya uyari almak digerinden daha iyi olsa gerek.

umariz hersey gönlünüzce olur, basarilarinizi dilerim

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Ben forumunuzu begeniyorum, her gün gelmesmde haftada 2-3 defa giriyorum.:) Mail banada geliyor bazen isim oluyor evden 1 ay kadar uzaklasiyorum bu arada internetsiz oldugu icin 1 ay giremiyorum , geri dönüsümde mailde sabikan foruma uzun zamandir girmediniz diye bir bildiri geliyor, zaten mail gelmesede ben foruma girecegim :) Bence ara sira mail gelsin sadece bir bildiri, ne zarari varki! bazi forumlarda direk hesabini siliyorlar, bir bildiri veya uyari almak digerinden daha iyi olsa gerek.

umariz hersey gönlünüzce olur, basarilarinizi dilerim

Iyi dilekleriniz icin tesekkkurler

Bu konuyı kimler okuyor