Forumumuz yavaş yavaş İlerliyor >DUYURU< (1 İzleyici)

Durum
Konu cevap vermek için açık değil.

Ftzalim

Üye
Katıldı
Kredi
0
evet arkadaşlar bu günlerde bu forum yükselcek diye çekememezlik çıkmıştır ortaya
diğer forumlardan bir kaç kişi bu forumu kirletmektedirler ve isimlerini vermek istemiyorum
ama bu foruma girişleri yasaktır.

bu süreç içinde gerekli işlemleri yapıyoruz ve biz bu forumda büyük bir aileyiz
her konularda yardım ediyoruz kimsenin hakkını yedirtmiyoruz yiyenlerede gerekli
işlemleri yapıyoruz ve izin vermicez hak yedirtmeyiz çünkü çok dikkat ettim diğer forumları kötülemek olmasın kodların bir tanesini bilen kendisini coder sanıyor ve herşeyi yapcağını sanıyorlar ama öle değiller bizim amacımız paramı hayır sadece geleceğe adımızı bırakmak isteyenlerdeniz yani dediğim gibi burası çoluk çocuk forumu değildir herkes dikkatli olsun
konu açmadan kuralları okumalıdır konu açmadan forumu dolaşmalıdır
gereksiz konu açmamalıdır eğer birşey öğrenmeye hevesliyse dikkatlice okumalıdır
dediğim gibi kod tasarım vb işler heves tir hevesli olmalısınız çabuk bıkmamalısınız
hani diyorlar ya şeytan ayrıntıda gizlidir işte öle çok dikkatli bakacaksınız
kod da tek bir yanlış tasarımı bozar bir yerini o yüzden öğrenmek istiyorsanız konuları önce okuyunuz ve düşünün neyse fazla uzatmim bu forumu düşürmek isteyenlere
ben Berkay admin ve diğerleri ile izin vermiyeceyiz geleceğe adam gibi birşey bırakalım

TuRkMaXi.org ailesi size iyi forumlar diler bişey sorun olduğunda ö.m den atarak ulaşabilirsiniz!! :)

Katıldı
Kredi
0
Ben Burada Oldukça Kolay Kolay Elleyemezler Her Türlü Yardıma Açığım

Ftzalim

Üye
Katıldı
Kredi
0
Katıldı
Yaşadığın yer
Elazığ
Kredi
16
Yıkabilen yıksın biz her daim burdayız. :)

Osman

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Denizli
Kredi
0
Site hızla büyüyor. Bundan dolayı rahatsızlık duyanlar var ise, rahatsız olmaya devam edebilirler...

Katıldı
Kredi
0
umarım site eski günlerine tekrar döner
bi zamanlar çok çok öndeydik
siteyi bilen bilir zaten
Yasin oldukça da bu site gelişmeye devam eder.

Ftzalim

Üye
Katıldı
Kredi
0
siteyi bilen bilir zaten

teşekürler sizlerinde yardımıyla büyücez tabi :)

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
765
siteyi bilen bilir zaten

Saolasın Erol inşallah çalışıyoruz.Seninde bu sitede emeğin çoktur.Turkmaxi.org varsa bugün sen ayaz ve eskilerden olan arkadaşların sayesindedir.

Katıldı
Kredi
0
Saolasın Erol inşallah çalışıyoruz.Seninde bu sitede emeğin çoktur.Turkmaxi.org varsa bugün sen ayaz ve eskilerden olan arkadaşların sayesindedir.
teşekkür ederim yasin o zaman için elimizden ne geliyorsa onu yapmaya çalışıyorduk. şimdi Turkmaxi.org apayrı bi kulvarda bizim zamanımızda site mp3 ağırlıklıydı bişeyler yaptık. inan o eski arkadaşlık ortamını özlüyorum. Handanın Yaseminin olduğu arkadaşlığı

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
765
teşekkür ederim yasin o zaman için elimizden ne geliyorsa onu yapmaya çalışıyorduk. şimdi Turkmaxi.org apayrı bi kulvarda bizim zamanımızda site mp3 ağırlıklıydı bişeyler yaptık. inan o eski arkadaşlık ortamını özlüyorum. Handanın Yaseminin olduğu arkadaşlığı

Güzeldi o zaman böyle facebook falanda yoktu her türlü burdan dönerdi 7/24 forumdaydık hep beraber ama zaman geçtikçe herkes başka yerlere dağıldı. Facebookta çıkınca malesef kulvarı değiştirmek zorunda kaldım çünkü iyi işler iyi insanlarla yaplıyor o zamanlar kadromuz çok iyiydi ama webmaster sitesi olarakta şimdi iyi inşallah böyle iyi olur bizim için

Ftzalim

Üye
Katıldı
Kredi
0
ben foruma kız gelmesini istemiyom şahsen abazalar çok oluyur

Katıldı
Kredi
0
Güzeldi o zaman böyle facebook falanda yoktu her türlü burdan dönerdi 7/24 forumdaydık hep beraber ama zaman geçtikçe herkes başka yerlere dağıldı. Facebookta çıkınca malesef kulvarı değiştirmek zorunda kaldım çünkü iyi işler iyi insanlarla yaplıyor o zamanlar kadromuz çok iyiydi ama webmaster sitesi olarakta şimdi iyi inşallah böyle iyi olur bizim için
İnşallah yolunuz açık olsun

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
765

Ftzalim

Üye
Katıldı
Kredi
0
ama bazen oluyur :D

Katıldı
Yaşadığın yer
Bozüyük
Kredi
0
Verdiğimiz Rahatsızlıktan Dolayı Gurur Duymaktayız ..

Ftzalim

Üye
Katıldı
Kredi
0
Durum
Konu cevap vermek için açık değil.

Bu konuyı kimler okuyor