(Görev) Üye Ol Paypal dan $0.50 kazan (1 İzleyici)

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
(Görev) Üye Ol Paypal dan $0.50 kazan

Dollarclix sitesinde referans yarışmasına katılıyorum bu yüzden her gün tıklayan para kazanmak isteyenler davetlidir.
PM istemeyin gerek yok konuyu açıkça anlatacağım. Bu bir görevdir görevinizi yerine getirdiğinizde $0.50 dolar aynı
günde paypal hesabınıza gönderiyorum, görev sınırlı diyebiliriz, 1 aylık görev şimdilik yani sadece şubat ayı için geçerli..

Refleransım en azından 1 ayda $1 dolar kazanıp paypaldan çekmeniz gerek, refferans yarışmasına katılabilmem için gerekli.

Dollarclix sitesine alttaki linkden üye olduktan sonra, yapmaniz gereken siteden $1 dolar kazanıp paypaldan çekmeniz gerekli.
Site bildiğiniz hem ptc hemde gpt sitesi kazanması kolay, kısaca $1 dolar kazandığınız zaman sitede bendende size
paypal hesabınıza $0.50 dolar gelecek.. Sitede min ödeme zaten $1 dolar ben 3 günde yaptım 1 doları.
Geçen gün reflerimden biri $1 dolar yaptı 1 günde, çünki sitenin minutestaff / EX bölümü çok iyi kazandırıyor..

Hem size şahane güvenilir kazanç sitesi sunuyorum, hemde benden size paypala $0.50 dolar, siteye zaten güvenmesem
boşuna para dağıtmazdım :) Yanlış anlaşılmasın sadece 1 defa vereceğim $0.50 doları ondan sonra ne yaparsanız yapın
orasına karışamayız, isterseniz bırakın, ama böyle bir kazançlı siteyi bırakacağınızı hiç sanmıyorum. Benden $1 doları almak
için 1 ay beklemenize gerek yok, diyelim 2 hafta sonra $1 dolarınız çektiğinizde, buraya konunun altına yazmanız yeterli..

Altta gerekli linkleri verdim üye olmanız için ve konu hakkında detaylı anlatım, konuyu okuduktan sonra hemen anlarsınız
zaten nasıl bir site olduğunu.. Konuda nasıl para kazanılıyor detaylı anlatılıyor. Bu sitede ref kazancı: %15 reflerinizin
kazandığı her 1$ dolar için 0.15$ size geliyor. Ama ben size $1 dolar kazandığınızda $0.50 veriyorum.

Üye olan arkadaşlar PM değil konuya yorum olarak üye isminizi belirtmeniz yeterli..
Ve ödemeler paypal dan yapılacak.

Üye olmak için alttaki linke tıklayınız
Dollar Clix - Members - Register

Refsiz Link:
Dollar Clix - Make Money Online with Paid Surveys, Earn Free Cash and Gift Cards !!

Geniş Bilgi Altta
DollarClix Ödeme Kanıtlı - Popüler Yatırım Siteleri

Hepinize bol kazançlar

Bu konuyı kimler okuyor