Gıáng ma 3d offline 2018 Oyun scripti

Gıáng ma 3d offline 2018 Oyun scripti

K kanceza - #1
CrPc1c.jpg

cVGkrZ.jpg

d4w1hl.jpg

DdBmmp.jpg

Qiy4zn.jpg

QqnTmU.jpg

Oyunu Bugün Yüklediler İndirdim Denedim Gayet Güzel Herangi Bir Hatası Yok

Oyunu Çalıştırmak İçin: D ye Çıkarın Yönetici Olarak Start.exe Çalıştırın 2dk Bekleyin
sonra 127.0.0.1 den Oyuna Girin

mysql bilgileri
root/123456

Not:start a basınca 4-5 tane boş int sayfası açıyor o sorunu cözemedim ve ayrıca sadece start.exe i çalıştırın GPH yazan zımbırtıyı çalıştırınca hata alırsınız
Dosyayı bölmek zorunda kaldım client de mevcut ancak bi kaç hata var düzeltince onuda paylaşacam

İndir
şifre Çözme Anahtarı

!99o18vE-KOd3wheY6TS7TL_Ij3TT-79Wtom9VAEVjk4
selipro - #2
Güzel oyuna bbenziyor :) indirme link i eklenince kesin indiricem.
K kanceza - #3
Güzel oyuna bbenziyor :) indirme link i eklenince kesin indiricem.
baya güzel hocam
M megafrom - #4
Test

Ben denedim arkadaslar muhtesem oyun 72 lvl yaptım ama admin paneli yok sanırım nasıl gm olucaz.?
K kanceza - #5
Ben denedim arkadaslar muhtesem oyun 72 lvl yaptım ama admin paneli yok sanırım nasıl gm olucaz.?

Evet Admin Paneli Yok Bi Ara Yapmaya Niyetlendim Sonra Üşendim :D
Gm Özelliği Oyunda Yok En Azından Db De Göremedim Db Editleyerek Kendin Ekleyebilirsin Admin Paneline Gelincede PHP Bilen Birinden Yardım Alarak Yapabilirsin Yada HaZIR Paneller Mevcut Onları İlişkilendirebilirsin vs.. Gibi
T trgonzales - #6
Bunu nasıl online'a çevirebilirim yardımcı olurmusun
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #7
Vds alarak
A 12wabor1209 - #8
Hocam ben oyunu Türkçeleştirmek istiyorum da oyunu nasıl Türkçeleştiririm? Siteyi Türkçeleştirdim fakat oyunun içindekileri nasıl Türkçe yaparım? Bir de Karakter seçim ekranında sadece çince harflere izin veriyor ve çok sınırlı harf sayısı veriyor onu nasıl düzeltebilirim? Bir de db nasıl ulaşırım? 127.0.0.1:3306 denedim görmedi. Teşekkür ederim şimdiden
URL: https://www.turkmaxi.org/forum//forum/konular/g%C4%B1%C3%A1ng-ma-3d-offline-2018-oyun-scripti.4323/