Öneri H5 Game + Mobil Cihaz Uyumlu + Admin Panel + Kolay kurulum (1 İzleyici)

resinqsun

Üye
Katıldı
Kredi
0
Hocam link ölü birde demo resim olsa iyi olurdu

FixTR

Üye
Katıldı
Kredi
0
OYUN BAGLANMIYOR KURULUMU BILNE VARMI

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764

FixTR

Üye
Katıldı
Kredi
0
Eksik birşey yok birde herşey çince 99 klasörü nerde

hamdictn

Üye
Katıldı
Kredi
1
Selamlar öncelikle ben bu oyunu kurmak istiyorum. Bir VDS ye fakat local'e bile kuramadım oyunu inceleyebilseydim cidden Türkçe yapıp güncellemelerini yapacaktım ve bir domain ile oyunu aktif hale getirecektim. Bu konuda yardımcı olabilecek varsa eğer sevinirim. Discord wp artık her yerden olabilir.

Oyun Localde server listte kalıyor tüm anlatılanları çalıştırdım yalnızca 99 adlı dosyayı bulamadım fakat 1 2 3 numaralı dosyaları aktif hale getirdiğimde indeks sayfası aktif oluyor kayıt oluyor fakat oyuna bağlantı sağlama ekranında server list seçip ok deyince bağlantı sağlamıyor.

selipro

Admin
Katıldı
Yaşadığın yer
Jupiter
Kredi
5
Selamlar öncelikle ben bu oyunu kurmak istiyorum. Bir VDS ye fakat local'e bile kuramadım oyunu inceleyebilseydim cidden Türkçe yapıp güncellemelerini yapacaktım ve bir domain ile oyunu aktif hale getirecektim. Bu konuda yardımcı olabilecek varsa eğer sevinirim. Discord wp artık her yerden olabilir.

Oyun Localde server listte kalıyor tüm anlatılanları çalıştırdım yalnızca 99 adlı dosyayı bulamadım fakat 1 2 3 numaralı dosyaları aktif hale getirdiğimde indeks sayfası aktif oluyor kayıt oluyor fakat oyuna bağlantı sağlama ekranında server list seçip ok deyince bağlantı sağlamıyor.

dönüşler için kusura bakmayın baya bir yogunlugum var sorun su ki bir çokmarkadasımız kendi pcsinde çalıstırdıgı için artık bir oyunun artık dosyası kalıyır ve bazı portlar kitleniyor o yuzden he oyun kurulumunda mutlaka yeni oyun için farklı fortlar kullanın örnek veriyorum apache portu genelde :80 ayarlısır ama her oyunda bunu :81 -:82 diye degiştirin bazı arkadalarda mysql ve apache dosyalarını durdurmadan kapatıyor bu yuzden o portlar açılmıyor oyun açılmıyor.

ben demo koruyorum suan dosyları güncelledikce sizlerle paylaşacagım.

Jeunx

Üye
Katıldı
Kredi
0
Öncelikle paylaşım için teşekkür ederim, elimde boşta olan sunucuya yapacak bir şeyler arıyordum.
Denk geldiğim iyi oldu. Şimdi kurmaya çalışacağım. Durum hakkında bilgileri bu yorumda bildirmeye çalışacağım.

Düzenleme: Emeğin için teşekkür ederim @selipro , Çin işi olduğunu dilden değilde "kalitesinden" bağıran bir script çıktı.

Son düzenleme :

selipro

Admin
Katıldı
Yaşadığın yer
Jupiter
Kredi
5
Öncelikle paylaşım için teşekkür ederim, elimde boşta olan sunucuya yapacak bir şeyler arıyordum.
Denk geldiğim iyi oldu. Şimdi kurmaya çalışacağım. Durum hakkında bilgileri bu yorumda bildirmeye çalışacağım.

Düzenleme: Emeğin için teşekkür ederim @selipro , Çin işi olduğunu dilden değilde "kalitesinden" bağıran bir script çıktı.

sorunlarınızı yazabilirsiniz

Discord
SeCReTH#3858

Jeunx

Üye
Katıldı
Kredi
0
Kurulum, kullanım vs. gibi sorunlarım yok, teşekkür ederim ilgin için.

Anlatmak istediğim şey; dışarıdan bakınca güzel durmasına rağmen, karmaşık ve kapalı kaynak olması.
Türkçeleştirip, oynayabilirsiniz ama ekstra bir şey yapmanız pek mümkün değil gibi.
İndirilen dosyaların içinde web server+game server olmasına rağmen ulaşıp, düzenleyebiliceğiniz birkaç tane metin dosyası(.txt) tek var.
Onun dışında adam(lar) paketin içine virüs, trojan, malware, backdoor artık her ne varsa koyduysa bu işlerden anlayan birinin kontrol etmesi dışında anlayabilmemizin imkanı yok.

selipro

Admin
Katıldı
Yaşadığın yer
Jupiter
Kredi
5
Kurulum, kullanım vs. gibi sorunlarım yok, teşekkür ederim ilgin için.

Anlatmak istediğim şey; dışarıdan bakınca güzel durmasına rağmen, karmaşık ve kapalı kaynak olması.
Türkçeleştirip, oynayabilirsiniz ama ekstra bir şey yapmanız pek mümkün değil gibi.
İndirilen dosyaların içinde web server+game server olmasına rağmen ulaşıp, düzenleyebiliceğiniz birkaç tane metin dosyası(.txt) tek var.
Onun dışında adam(lar) paketin içine virüs, trojan, malware, backdoor artık her ne varsa koyduysa bu işlerden anlayan birinin kontrol etmesi dışında anlayabilmemizin imkanı yok.

evet bu konuda haklısınız. kendimiz sunucu dosylarını yapamıyoruz maalesef. paketlenmiş bir yazılım oldugu için diyecek birsey yok.

Bu konuyı kimler okuyor