Hayat Web Tabanlı Online Oyun Scripti (1 İzleyici)

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
c8f0be5a6905.jpg

4dd5a1c91da1.jpg

Açıklama:
Burada gerçek hayatın tadı hissedeceksiniz!
Fabrikalar, madenler, marketler, değirmenler, sonsuz uzay yolculuğu tehlikeli bir bataklık yeşil çimenlerin üzerinde yürüyen, her şey burada mevcut! Onun şiddet katılımcılarla Arena para çantası için kırmaya hazır, onlarla savaşmaya hazır mısınız? Sen değirmen muhalifleri saldıran, yemek için mücadele tadabilirsiniz! Bu oyunda size dinlenmek rağmen, bitkinin de işin olağan yükünü hissediyorum! Forumunda oyuncuları, büyüleyici, komik ve yararlı mesaj ile iletişim tezahürat yardımcı olacaktır!

Kurulum:
- Baz Set
- katalog dosyası veritabanı ayarları gibi düzenleyin, inc bbb.php olduğunu.
- Varsayılan olarak oyun ana değiştirmek istiyorsanız, o zaman onlara dosyaları düzenlemek, oyunayarlanır.
- Varsayılan olarak, IP kontrol değer kaydı ( yeni bir chara kaydetmek istiyorsanız ts koruması toons), sen 127.0.0.1 iyi, ya da her ne varsa) (IP ile veritabanındaki alanları temizlemek zorunda.

Boyutu: 33.7 MB

https://cloud.mail.ru/public/f067618aa1c4/liw_01_04_13.rar

Rar pass: www.turkmaxi.org

ersdal

Üye
Katıldı
Kredi
0
link ölü kardeşim düzeltirseniz sevinirim

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Katıldı
Yaşadığın yer
Şanlıurfa
Kredi
0
c8f0be5a6905.jpg

4dd5a1c91da1.jpg

Açıklama:
Burada gerçek hayatın tadı hissedeceksiniz!
Fabrikalar, madenler, marketler, değirmenler, sonsuz uzay yolculuğu tehlikeli bir bataklık yeşil çimenlerin üzerinde yürüyen, her şey burada mevcut! Onun şiddet katılımcılarla Arena para çantası için kırmaya hazır, onlarla savaşmaya hazır mısınız? Sen değirmen muhalifleri saldıran, yemek için mücadele tadabilirsiniz! Bu oyunda size dinlenmek rağmen, bitkinin de işin olağan yükünü hissediyorum! Forumunda oyuncuları, büyüleyici, komik ve yararlı mesaj ile iletişim tezahürat yardımcı olacaktır!

Kurulum:
- Baz Set
- katalog dosyası veritabanı ayarları gibi düzenleyin, inc bbb.php olduğunu.
- Varsayılan olarak oyun ana değiştirmek istiyorsanız, o zaman onlara dosyaları düzenlemek, oyunayarlanır.
- Varsayılan olarak, IP kontrol değer kaydı ( yeni bir chara kaydetmek istiyorsanız ts koruması toons), sen 127.0.0.1 iyi, ya da her ne varsa) (IP ile veritabanındaki alanları temizlemek zorunda.

Boyutu: 33.7 MB

https://cloud.mail.ru/public/f067618aa1c4/liw_01_04_13.rar

Rar pass: TuRKMaXi.OrG Webmaster Forumu - Webmaster Sitesi

Ellerinize Sağlık Hocam :)

destan0147

Üye
Katıldı
Kredi
0
oyunu nasıl kuracağımızı anlatırmısın lütfen

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Katıldı
Kredi
0
Dosyalari ftpden atin. Veritabani acin ve sql iceri import edin. Inc bbb.php yi veritabanina gore duzenleyin islem bu kadar

Sql dosyasını içeri almıyor. sql %59 a gelince donup kalıyor. bir de include klasöründeki config.inc i ayarladım bbb.php diye bir şey bulamadım. sql dosyası mı hatalı?
cp1251 olarak da utf 8 olarak da yüklemeyi denedim kabul etmiyor

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Sql dosyasını içeri almıyor. sql %59 a gelince donup kalıyor. bir de include klasöründeki config.inc i ayarladım bbb.php diye bir şey bulamadım. sql dosyası mı hatalı?
cp1251 olarak da utf 8 olarak da yüklemeyi denedim kabul etmiyor
Sql boyutu nedir

LG-D693TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Katıldı
Kredi
0

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Katıldı
Kredi
0

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Bedava hostsa normal.Ucretli hostta deneyin.Ben de sqli deneyi bakacagim hata var mi diye

Katıldı
Kredi
0
Local de de easy php ile deniyorum. gene sql i almıyor.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Tamam ben de bakip bilgi verecegim takipte kalin

Bu konuyı kimler okuyor