Herkese Merhaba (1 İzleyici)

AhmetBEY

Üye
Katıldı
Kredi
0
Adınız: AHMET
Yaşınız: 18
Nereli olduğunuz: HATAY
Nerede Yaşıyorsunuz: Dörtyol
Hobileriniz: Spor , Online oyunlar , Roman Okumak
Hangi takımlı olduğunuz: Beşiktaş
Forumu nereden bulduğunuz: Kendi irademle araştırma yaparken buldum.
Forumu beğenip beğenmediğiniz: Yeni katıldığım için şimdilik pek bişey diyemiyorum ama iyi görünüyor. :)
Şablon Dışındaki Düşünceleriniz ;

Arkadaşlar foruma yeni üye oldum ve konu açmam lazım nereye açacamı bilemediğim için önce sizlere tanışma faslından sonra bi kaç soru sormak istiyorum :)

Ben Ahmet Yaşım 18 Hatay'da yaşıyorum. Kendi halimde amatör sporla uğraşan birisiyim.Foruma biraz önce üye oldum. :)

Soruma gelicek olursak ben oyun kurmak istiyorum web tabanlı. Pek anlamam fakat script vds falan hepsini alabilirim ücretle alınıyor sanırım vds alırız tamam okey ama oyunu nasıl kuracağım bilgim yok. Belli bi ücretle bana kuracak bi arkadaş varmı forumda varsa konu açacağım nereye derseniz. Herkese hayırlı geceler TuRKMaXi.OrG Webmaster Forumu - Webmaster Sitesi ailesi ♥

Moderatör tarafindan son düzenleme :

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
757
Öncelikle hoşgeldin. Bu konuyla alakalı olarak hangi scripti kurmak istiyorsan forumda var mı bi araştırma yap yoksa isteğini Script isteklerine yaz.Yardımcı olunacaktır

AhmetBEY

Üye
Katıldı
Kredi
0
Hoş gördüm , istedigim script buldum. Şuan sadece elimde script var nasıl kuracam nasıl olacak nasıl online herkes bağlanacak vs. bunları bilmiyorum mesela.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
757
Hangi scriptse konunun altında yaz bakalım ona bi

AhmetBEY

Üye
Katıldı
Kredi
0
Katıldı
Kredi
0
Hoşgeldiniz iyi forumlar :)

AhmetBEY

Üye
Katıldı
Kredi
0
Hoş buldum:) sağ olun sizede iyi forumlar.

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0

AhmetBEY

Üye
Katıldı
Kredi
0

Bu konuyı kimler okuyor