Satış Instagram Toplu Unfollow Hizmeti ! Dünyada ilk! Aşırı hızlı Unfollow!! (1 İzleyici)

Katıldı
Kredi
0

Merhaba arkadaşlar son zamanlarda baya popüler olan Instagram da takipçi rağbeti yüksek oranda arttı. Organik yollarla takipe takip kasılan hesaplarda takip edilen sayısı yüksek kalmaktadır.
Bu takip edilen sayısını düşürmek baya bir zaman alıyor. Ek olarak instagramda unfollow icin islem suresi var.

Bende dünyada ilk olarak toplu olarak unfollow hizmeti vermeye başladım suan beta aşamasında!

Bilmeniz gerekenler.
-Unfollow işlemi takipçi sayısına göre uzamaktadır. Sebebi ise instagram islem süresinden kaynaklanıyor.

-100 Unfollow - Takipci silme 10 Saniye = 10 TL
200 Unfollow - Takipci silme 20 Saniye = 20TL
500 Unfollow - Takipci silme10 Dakika = 50TL
1000 Unfollow -Takipci silme 1 Gün = 90 TL
Suan icin daha fazla unfollow yapmıyorum.
Lutfen indirim istemeyiniz sistem kimsede yok anlayisli olun lutfen :)
-İşlem için kullanıcı adı ve şifrenizi vermeniz gerekmektedir. [MÜŞTERİ SEÇME HAKKIM VARDIR]
-İşlem sonrası şifre değişmeniz iki taraf açısından daha sağlıklı olacaktır.
-Fazla unfollow dan dolayi hesabınız spama girebilir! !
instagram beğeni - takipçi hileleri kullananların bilgileri sistemlere kayıt olduğu için çalınma riskleri va7tırdır mesuliyet kabul etmiyorum
Bunlari goze alarak benimle iş yapabilirsiniz.

3 kişiye referans olarak 200 Unfollow Yapılacaktır.

Kalan ref = 0

Arkadaş baya ilgili ve işlemim gerçekten saniyeler içinde bitti :) Tavsiye ediyorum Teşekkürler :)

2 senedir Furkan kardeşimizden alım yapıyorum hiç şaşırtmadı beni :) Çok güzel bir işlem ve uygun fiyatlar :) Hayırlı satışlar kardeşim.

cok tesekkur ederim kısa süre icinde tamamladı :)Kendisine

yorum atmamla işlemi tamamlaması neredeyse 2-3 dk bile sürmeden tamamlandı. Güzel hizmet hayırlı satışlar.

Arkadaş işte resmen nasıl yaptıysa pro olmuş çok saol fake takipçileri sildi...

Bu konuyı kimler okuyor