Kali Linux (1 İzleyici)

• Thread starter Sdt01
  • Başlangıç zamanı
  • Cevaplar : 5
  • Görüntülenme : 1K

Sdt01

Üye
Katıldı
Kredi
0
Arkadaşlar kali linux 2019 mate indirdim kurdum ama bir türlü internete bağlanamıyorum ethernet kablosu ilede bağlanmıyor bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim

GANJA

Üye
Katıldı
Kredi
0
Arkadaşlar kali linux 2019 mate indirdim kurdum ama bir türlü internete bağlanamıyorum ethernet kablosu ilede bağlanmıyor bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim

wmware aracılıgıyla sanal lunix mi kurmaya çalıştınız ?

Sdt01

Üye
Katıldı
Kredi
0
Flash belleğe kurdum biostan girip canlı sistem olarak açıyorum her şey tamam ama internete bağlanamıyorum çözemedim ethernet kablosunu taktım yinede bağlanamdım

Sdt01

Üye
Katıldı
Kredi
0
Birde Windowsta mac Adresimi değiştiremiyorum videolar ilzedim adımları bir bir uyguladım ama değişmedi ne yapmam lazım ?

GANJA

Üye
Katıldı
Kredi
0
Flash belleğe kurdum biostan girip canlı sistem olarak açıyorum her şey tamam ama internete bağlanamıyorum çözemedim ethernet kablosunu taktım yinede bağlanamdım

Tarayıcı eski oldugundan da bağlantu kuramayabilir lunix için güncell bir browser indirip denediniz mi ?

Sdt01

Üye
Katıldı
Kredi
0
Kali linux 2019 mate son sürümünü indirdim güncel internete bağlanmama sorunu var wifi adapter alıp çözüm bulanda var adapter almak şartmı başka bir yolu yokmu diye araştorıyorum

Bu konuyı kimler okuyor