Satış Klanlar Scripti- Full açık kodlu yeni özellikler ile birlikte (1 İzleyici)

Fear293

Üye
Katıldı
Kredi
0
Merhaba arkadaşlar, ben 2006 dan beri yazılım ile hobi olarak uğraşan bir şahısım. Bir sürü forum ve sitede konularım vardır. Artık işimde uzman sayılırım. Bu yüzden eskiden beri kafama taktığım bir sistem olan Tribalwars Scriptini alıp açık kaynak kodlu hale getirip düzenlemeye, hatalarını gidermeye ve yeni özellikler entegre etmeye başladım. Kafamda 2 seçenek var ya bu şekilde satacağım ya da telif hakkı yemeden düzenleyip yeni bir seviyeye getireceğim. Lafı fazla uzatmadan düzenlediğimi sistemin resimlerini ve özelliklerini paylaşayım diyorum.

Ana ekran
2tIjHaH3RHSWqWWOoq0beQ.png

Dünyalar
JmpWzApzQbmuo7vT7-9qPw.png

Admin Interface
7v10haROSgCMOMzFFgGUrQ.png

Köy
KsI09N6ER4ORcflTC2Wykg.png

Hiç bir açık kaynakta bulunmayan orjinal tribalwars tan kendim yazdığım kaydırılabilir harita
piJxFhkaRxGzzy3rm1_iAQ.png

Orjinal TW harita özellikleri
kZ-xQH9NRRipIYDpaNWjBA.png

Hiç bir yerde olmayan sıfırdan yazılan Klan Forumu
pU-NBn1cR-WaV-r5zEtg6g.png

Yeni Admin panel (Yapım Aşamasında)
KvCZUiL5QweNx-_AyEqwSg.png

mrcozdmr

Üye
Katıldı
Kredi
2
Demo koyarsan eğer ilgilenen arkadaşlar detaylı bir deneme yapar iletişime gecebilirsiniz
Eline sağlık güzel bi çalışma harita güzele benziyo ************************************

Fear293

Üye
Katıldı
Kredi
0
malesef şu an için localde gerekli önlemleri almadan host a yükleyemedim.

EnesVTN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
7
hocam ne kadar sürede calışmanız var satış konusunda bilgilendirirseniz fiyat ogrenıp satın almayı planlıyorum ....

Fear293

Üye
Katıldı
Kredi
0
hocam ne kadar sürede calışmanız var satış konusunda bilgilendirirseniz fiyat ogrenıp satın almayı planlıyorum ....

Şuan "FORUM" yazılıyor. "PREMIUM" sayfası ayarlanıp etkileri eklenecek. Ufak çaplı hatalar gideriliyor. bitiminde Konu olarak tanıtımını yapacağım.

EnesVTN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
7
Tamamdır Hocam Beklemedeyim

EnesVTN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
7
hocam ıslemler bıttımı ?

EnesVTN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
7
Hocam sanırım foruma bakmıyorsunuz Eğer satış için dönerseniz sevinirim

Fear293

Üye
Katıldı
Kredi
0

EnesVTN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
7
Takipteyim hocam :)

Fear293

Üye
Katıldı
Kredi
0
Şu anki Hali ile satın almak isteyenler özelden bana fiyat teklifinde bulunsunlar.

Bu konuyı kimler okuyor