Lütfen Yardım (1 İzleyici)

Katıldı
Kredi
0
Merhaba Dostlar Allah Rızası İçin Bana Yardım Edin Klanlar Travian Tarzı Oyun İstyiorum Oyun Şirketi Kurnayı Düşünüyorum Ama Scirptlerin Nasıl Kullanılır Bilmiyorum Bana Yardım Edene Kazançtan Ne İsterse Vermeye Şirkette Yer Vermeye Hazırım bana ulaşın lütfen Yardım Edin gerekli tüm destekler için bilim sanayi teknoloji bakanlığı kosgeb hepsi ile görüşme yaptım ama öncelikle birşeyler çıkarmam gerek yardım lütfen admin kardeşim anlamıyorum o yüzden scriptleri ben kuramıyorum

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
765
Katıldı
Kredi
0
Hocam sayılır klanlar travian age of tarzı lütfen yardımcı olun bana ben pek anlamıyorum bu işe çokca reklam vericem ve oyunları yıllardır oynuyorum çevremde fazlasıyla var

Katıldı
Kredi
0
Bir futbol menejerlik birde klanlar travian ve o tarzlarda iki oyun bana sıkıntı çıkarmayacak yani telif yedirmeyecek bilim sanayi teknoloji bakanlıgına sunabilicegim şirket acmama engel olmayacak

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
765
Şu anda üzerinde çalıştığımız www.webmenajer.com adında menajerlik scriptimiz var tam anlamıyla bitmedi.Proje için çalışma arkadaşları arıyoruz

Katıldı
Kredi
0
Hocam öncelikli düşüncem savaş oyunu ztn oyunda yeterince cevrem var her türlü cekerim milleti menejerlik içinde tabıkı her türlü çekerim yardımcı olursanız size zahmet bana

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
765
pm gönderdim

Fear293

Üye
Katıldı
Kredi
0