Masaüstünüz Hiç Bu Kadar Havalı Olmamıştı.[RESİMLİ] (1 İzleyici)

SarpOfficial

M.I.S.
Üye
Katıldı
Kredi
0
Merhaba arkadaşlar,
Bir Kaç Gün Önce Çok Güzel Bi Programa Rastladım Gerçekten Çok Stabil Çok Güzel Çalışan Bi Program... Fazla Uzatmaya Gerek Yok Öncelikle Size Kendi masaüstümünden bir fotoğraf gösteriyim:

nPnyW1.jpg

Masaüstünüze RSS, CPU Kullanımı , Ram Bılgısı , Boş Disk Alanı, Hava Durumu Vs.. Vs .. Bilgileri Göstererek Alışılagelmişin Ötesinde Hem Görsellik Hemde Bilgi Veriyor... Ben Kullandım Çok Hoşuma Gitti...Dilerseniz Face Ve Twitterdan RSS Alıp Masaustunden Güncel Olarak Tek Tıkla Erişebilirsiniz Kurcaladıkça Hoşunuza Gidecektir...

Programı İndirip Kurduktan Sonra Hemen Programa Dalmayın Çunku Program Sizden Görsel Temalar Ve Kabuklar İsteyecektir Çünkü Program Kendi Başına Hiçbir İşe Yaramaz...
Altta Linkini Verdiğim Sitede biçok Tema Mevcut İstediğinizi İndirin... İndikten Sonra Kurun Otomotik Olarak Programın Tema Ve Kabuklar Menusunde Yer Alacaktır.. Ben Sizlere En Az 6 Tema Yüklemenizi Öneririm Çünkü Bazı Temaların İçeriğindeki Kabuklar Gerçekten Güzel Tek Temaya Bütün Temaların Kabuklarını Kullanabılırsınız Buda Ayrı Bi Güzellik.. Bendeki Kabuklar Yani Görseller Ayrı Temalardan Toplanmıştır... Duvar Kaqıdı Olarak Herhangı Istedıqınız Bır Duvaer Kaqıdı Secebılırsınız Benım Duvar Kaqıdım Dragon Temasında Alınmıstır...
Uyarı: Eğer İndirdiğiniz Temalar Kurulmuyor Rar Olarak İnmişse Rardan Çıkarıp
Belgeler\Rainmeter\Skins Klasörüne Atmanız Yeterlidir..

Geldik İşin Güzel Kısmına Programda Masaustunu Nasıl Özelleştirecez..
Öncelikle Temaları Yükledikten Veya Indırıp Belgeler\Rainmeter\Skins Klasörüne Attıktan Sonra
Programdan Saq Alttan Cıkıs Yapıp Tekrar Açın.. Dilerseniz Sağ Alttaki Simgeye Sağ Tıklayıp Hızlı Menüden Ayarlarınızı Yapabilirsiniz..

DXZGvm.jpg

Kısa Bir Bilgi Daha Programın Arayüzünde İken Tema Listesindeki Kabuklara Tek Tıklamayla Etkin Yapıp Kaldırabılırsınız.. Bu Yöntem Daha Hızlıdır.. Ve Daha Hızlı Bir Şekilde Temaların İçeriğini Görebilirsiniz.. Resimde Gösterdiğim Gibi Tema Paketleriyle İşimiz Yok Çünkü O Kadar Ugras Sonunda Yanlışlıkla Temaya Tıklarsak Yaptıklarmız Silinir Tıkladıqımız Tema Aktif Olur.. Bizim Bütün İşimiz Kabuklarla

P39Gyb.jpg

Bu konuyı kimler okuyor