Oyun Scriptinde hata alıyorum çözümünü bilen var mı? (1 İzleyici)

aliaktepe3

Üye
Katıldı
Kredi
2
Warning: Unknown: failed to open stream: No such file or directory in Unknown on line 0

Fatal error: Unknown: Failed opening required 'D:/site server dosyalarım/Than Khuc II/web/wwwroot/index.php' (include_path='.;C:\php5\pear') in Unknown on line 0
LOCAL hostta bu hatayla karşılasıyorum cozumunu bilen birisi varsa yardımcı olabilirmi?

ibo348

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
UFO
Kredi
0
Kardeşim aldiğin hatada include hatası var dosya dizini ya yok yada silinmiş birde benim bildigim serverın kurulu olduğu yer c:/wamp/www klasörüdür ama sende başka sorun bundan kaynaklanıyor olabilir eğer serveri doğru yere kurdum diyorsan o zaman sorun include ettiğin dosyadan kaynaklı sana tavsiyem seni kötülemek istediğimden değil bence biraz php ile uğraşsan bu sorunu çözerdin bence php oğren zaten çok basit bir dil haydi kolay gelsin sözüme alınma bak seni kötülemek değil amacim

aliaktepe3

Üye
Katıldı
Kredi
2
Kardeşim aldiğin hatada include hatası var dosya dizini ya yok yada silinmiş birde benim bildigim serverın kurulu olduğu yer c:/wamp/www klasörüdür ama sende başka sorun bundan kaynaklanıyor olabilir eğer serveri doğru yere kurdum diyorsan o zaman sorun include ettiğin dosyadan kaynaklı sana tavsiyem seni kötülemek istediğimden değil bence biraz php ile uğraşsan bu sorunu çözerdin bence php oğren zaten çok basit bir dil haydi kolay gelsin sözüme alınma bak seni kötülemek değil amacim
sorunu çözdum kardesim ilgin için teşekkürler sorun şuymuş oyunu barındırdıgım klasörde türkçe karakter kullandıgım için hata veriyorumuş :)

Katıldı
Kredi
0
Dizin bulunamadı diyor.

Bu konuyı kimler okuyor