oyun scriptleri (1 İzleyici)

Andersen

Üye
Katıldı
Kredi
0
elimde sayısız oyun scripti var, bir çoğunu çözüp çalıştırmayı başardım, ben yaparım bana benim olacak oyun lazım diyen varsa buradan benimle irtibata geçsin, ayrıca sitede olmayan oyunlar var ve sürekli vietnam ve çin paylaşımlarını takip eden ayrıca dostlarım olan arkadaşlarım sayesinde bu oyunlar bende epeyce birikti, belirli bir emek karşılığı verebilirim. İstek sizden destek benden bekliyorum.

(Andersen)

Araştırmacı Master...

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
786
Oyunlari paylasirsan bturada herkesin isine yaramis olur

malasa37

Üye
Katıldı
Kredi
0
Kardeşim bizde bi ekip kurduk şuan güzel grafikli sistemi bol eğlenceli bi oyun arıyoruz tr yağıp yeni sistemler ekşeyip yeni bi oyun yapcaz benle iletişime geç senide takıma alalım suan 2 kişiyiz 2 gün oldu aramaktayız mmorpg bi oyun olucak o yüzden çalışıyoruz makinemiz var bakalım tr yapıcaz oyun bulırsak arıyoruz dediğim gibi ************************************sende bize destek cıkabilirsin hazır dosya kulanma sebebimiz 0 dan yaparsak yıllarımızı alır ama hazırı değiştirmek 1 2 yıl bunuda beta 0.1 gibi sürümlerle yükselticez senide aramızda görmek isteriz ve bi şirket gibi olucaz hazır oyunları tr yapıp kullanıcıların geliştirmesine açıçaz elimizde moba fps oyunlar var onlar uzerinde yakında grafik çalışması felen yapabiliriz urasıcaz baya ama ilk bi oyun cıkartalım sonra tek tek projeler gelişim sistemler deniyicez yeni itemler boss lar lvl ayarlamalı derken mükkemmel bi oyun yapıcaz unutöadan bizimde oo ahım şahım bi bilgimiz yok öğrenicez deniyicez küçk nütceli olucak ama tutarsa neden büyük bi oyun yapmayalım?

Moderatör tarafindan son düzenleme :

mrcozdmr

Üye
Katıldı
Kredi
2
klanlar veya klanlar tarzı bi scritp varmı elinde ?
bu arada düşüncen hosuma gitti. bende klanlar scripti ile uğrasıyorum bayadır.

malasa37

Üye
Katıldı
Kredi
0

Andersen

Üye
Katıldı
Kredi
0
bende çok sayıda oyun mevcut sadece bir tanesi harıç paylaşıcam burada fakat o birtane benim için çok deyerli sebebi şu tek bir sorunu bile yok herşeyi mükemmel ve çevrilir yayınlanırsa tutulur. Şuanda internette dosyaları yok hiç bir sitede biraz daha bekleyin oyunları ayıklıyorum.

republic

Üye
Katıldı
Kredi
0
bende çok sayıda oyun mevcut sadece bir tanesi harıç paylaşıcam burada fakat o birtane benim için çok deyerli sebebi şu tek bir sorunu bile yok herşeyi mükemmel ve çevrilir yayınlanırsa tutulur. Şuanda internette dosyaları yok hiç bir sitede biraz daha bekleyin oyunları ayıklıyorum.

Kardeşim süper olur yani bekliyoruz sabırsızlıkla.

bynoment

Üye
Katıldı
Kredi
0

Bu konuyı kimler okuyor