Phong Vân Vô Song Offlıne 2017 H40

Phong Vân Vô Song Offlıne 2017 H40

K kanceza - #1
NOT: SADECE 64 BİT BİLGİSAYARDA ÇALIŞIYOR 32 BİT ÇALIŞTIRMAZ
AYRICA ESSAMP YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIRMAYIN HATA ALIRSINIZ

PHONG VÂN VÔ SONG Oyununun Yeni Güncellenmiş Hali
Yakında Daha Yeni Versiyonu Olan H50 Paylaşıcam

Bunlarda Bi Kaç Gm Komutu Ama Nasıl GM Olunacağını Bİlmiyorum
//zmkm
//tuhao
//cls (clear chat)
//nb (add attack, life, maxlife......)
//sb (ngc vs lệnh trên )
//mt ( chỉ ad máu và max hp)
//lowhp (ngc lệnh trên )
//die ( tự tử )
//sign ( hình như là max thành tựu)
//expup (up kinh nghiệm)
//ver (xem version)

fsharemega-phong-van-vo-song-offline-2017-h40-viet-hoa-100%2B%25282%2529.jpg

fsharemega-phong-van-vo-song-offline-2017-h40-viet-hoa-100%2B%25283%2529.jpg

fsharemega-phong-van-vo-song-offline-2017-h40-viet-hoa-100%2B%25284%2529.jpg

fsharemega-phong-van-vo-song-offline-2017-h40-viet-hoa-100%2B%25286%2529.jpg

Rar Şifresi Yoktur

E EnesVTN - #2
link çalışmıyor hocam
K kanceza - #3
link çalışmıyor hocam
Bildirdiğin İçin Saol Hocam Link Yenilendi
E EnesVTN - #4
rica ederim hocam her zaman yardımcı olmak güzel :D birşey sorucam size ogamenin şuanda gelişmiş düzgün çalışan scripti varmı ben supernovanın indirdim hatta konu açtım yardım için kurulumda takılıp kalıyor sistem oyun scriptlerin yardım bolumunde konu var eger bana yardımcı olabılırsenız o konuyada bakarmısınız hocam
K kanceza - #5
Ben Oyunu Tr Dile Çekmeye Başladım Bitince Paylaşıcam
emTUNO.png
K kanceza - #6
rica ederim hocam her zaman yardımcı olmak güzel :D birşey sorucam size ogamenin şuanda gelişmiş düzgün çalışan scripti varmı ben supernovanın indirdim hatta konu açtım yardım için kurulumda takılıp kalıyor sistem oyun scriptlerin yardım bolumunde konu var eger bana yardımcı olabılırsenız o konuyada bakarmısınız hocam

Bi mesajda Paylaşmıştım Ben 2Moon Diye Bi Ogame Versiyonu Ama İşine Yararmı Bilmiyorum Daha Doğrusu Ben Ogame Hiç Oynamadım Gelişmi Olanı Hangisi Olmayanı Hangisi Hiç Bir Fikrim Yok O Yüzden Ama Yönetici Arkadaşlar Yardımcı Olacaktır
E EnesVTN - #7
Tamamdır hocam konularinizi takip etmekteyim ayrıca bu oyunun suanki konudaki oyun içi Türkçeleştirme nerden yapılıyor ve sızmış yapicaksiniz
K kanceza - #8
s1-s3 dosyasındaki txt dosyalarından
E EnesVTN - #9
teşekkür ederim hocam <3
M megafrom - #10
Ben calistiramadim ya essamp calişmadi.
K kanceza - #11
Ben calistiramadim ya essamp calişmadi.

Aldığınız Hata Nedir ?
M megafrom - #12
Aldığınız Hata Nedir ?

Site acılmıyo essamp.exe calıstırıyorum diyer .bat larıda acıyorum site localhostta acılmıyo ip ler dogru ama sanırım mysql'u görmüyoda olabilir.
K kanceza - #13
Site acılmıyo essamp.exe calıstırıyorum diyer .bat larıda acıyorum site localhostta acılmıyo ip ler dogru ama sanırım mysql'u görmüyoda olabilir.

essmap ı yönetici olarak çalıştırmayı deneyin
M megafrom - #14
essmap ı yönetici olarak çalıştırmayı deneyin

dosyaları hep sildim baska bi sicprite bakıyorum oda olmassa yeniden o dosyaları alıp denerim bide öle bakam gene olmassa yapacak bişi yok :(
K kanceza - #15
dosyaları hep sildim baska bi sicprite bakıyorum oda olmassa yeniden o dosyaları alıp denerim bide öle bakam gene olmassa yapacak bişi yok :(

Dosyaları Tekrar İndirirseniz Tw Verin Ben Elimden Geleni Yaparım
Büyük İhtimalle Mysql Bağlantısında Hata Alıyorsunuz
DaTaTr DaTaTr - #16
selamun aleyküm üstadlar bu türkçeleştirme konusunda s1-s3 klasöründeki txt dosyalarını editlediğimde denemek ıcın tekrar server dosyasını calıstırdıgımızda hata veriyor sebebi nedir.
K kanceza - #17
selamun aleyküm üstadlar bu türkçeleştirme konusunda s1-s3 klasöründeki txt dosyalarını editlediğimde denemek ıcın tekrar server dosyasını calıstırdıgımızda hata veriyor sebebi nedir.

Çünkü Sadece O txt Lerle Bitmiyor İş xml Dosyalrını res Dosyalarını swf Leri Falan da Tr Dile Çekmen Lazım Sonra Çalışması İçin server E Tanıtman Lazım
K kanceza - #18
H60 Versiyonu Direk Tr Dil Olarak Gelicek Bana Eyer Kurmazsam Paylaşıcam Burda
DaTaTr DaTaTr - #19
oluyor üstadım dosyalar içinde pack dosyanının ıcınde sqller war onları phpmyadmine yükle aynı dosya ısımlerınde veritabanı olusturup. ve config dosyası ıcındeki phpmyadmin şifreni düzenle farklı yaparsan. ben appserve uzerınden kurdum essamp ı pas gecıp kasıyor.
M megafrom - #20
Dosyaları Tekrar İndirirseniz Tw Verin Ben Elimden Geleni Yaparım
Büyük İhtimalle Mysql Bağlantısında Hata Alıyorsunuz

suan dosyaları yeniden indiriyorum bakalım deneyelim bikere daha olmassa olmuyodur demekki:D
M megafrom - #21
oyunun sitesi gene acılmadı bende acılmıycak heralde bu oyun neyse silemmi dosyaları acılmıyor.
DaTaTr DaTaTr - #22
özelden yazdım yardımcı olayım anydesk yükle
K kanceza - #23
oyunun sitesi gene acılmadı bende acılmıycak heralde bu oyun neyse silemmi dosyaları acılmıyor.
Silmenize Gerek Yok Muhtemelen Sizin Pc msql ve Apache Dosylarını Çalıştırmıyor
Essamp'ı Çalıştırdıktman Sonra Görev Yöneticisine Bi Bakın msql ve ApacheLer Çalışıyormu Diğe Eyer Sorun Varsa Tw Verin Ben Yardımcı Olurum
Y yocel123 - #24
hata dosyası linki kırık
Y yocel123 - #25
veritabanına bağlanma hatası alıyorum yardım
Y yocel123 - #26
hangi dosyadan türkçeleşiyor configden değiştiriyorum bu sefer oyuna girerken siyah ekranda takılı kalıyor
F FixTR - #27
Oyun arayüzü gelmiyor ve hata dsoya linki yok ayriyeten stop.bat dosyası yokmu hata dosyasının linki kırık link yok
URL: https://www.turkmaxi.org/forum//forum/konular/phong-v%C3%A2n-v%C3%B4-song-offl%C4%B1ne-2017-h40.4365/