Phong Van Vo Song v2.2 ( Legend Online Tarzı ) (2 İzleyici)

• Thread starter selipro
  • Başlangıç zamanı
  • Cevaplar : 71
  • Görüntülenme : 20K

Pro

Üye
Katıldı
Kredi
0

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0

Pro

Üye
Katıldı
Kredi
0
Moderatör tarafindan son düzenleme :

Pro

Üye
Katıldı
Kredi
0
Merhaba Kurulumu Anlatmıssınız Bir Videonuza Baktıydım Ama Malesef Lvl Verme Bölümünü Bulamadım Nerden Veriyoruz. level ve gmlik kendimi 1. bölümüne nasıl ekleyebilirim. ve türkceye cevrilcekler hangi dosyalarda.

DarkWob

Üye
Katıldı
Kredi
0
Hocam D Klasörü ne oluyor bende C:yerel disk ve e:Sado diye iki yer var bilgisayarda nasıl yapcam

S

selipro

Hocam D Klasörü ne oluyor bende C:yerel disk ve e:Sado diye iki yer var bilgisayarda nasıl yapcam

Disk c yi böleceksiniz internette bircok video var boldugunuz disk in sürücü harfini d yapacaksınız veya disk c ye d adında bir klasör oluşturup sürücü harfi ekleyerek d klasörüne dosyaları atıp o şekilde calisitracaksiniz.

DarkWob

Üye
Katıldı
Kredi
0
bi sürü virüs var ya bunda avast kafayı yedi

Moderatör tarafindan son düzenleme :
Katıldı
Kredi
0
oyunu çalıştıramadım yav localhostta :D biri detaylı anlata bilir mi kurulumunu localhosta

dante

Üye
Katıldı
Kredi
0
bu databse sorunu veriyor onu nerden editlicez bilen varsa yazabilirmi

malasa37

Üye
Katıldı
Kredi
0
[MENTION=751]selipro[/MENTION] hocam sonunda araştırmalarım neticesinde tam kurulum olayını vds vps serverlere nasıl kurulumunu hatta :D nacivatı nasıl olacagını vertabanı baglantısı hatasını hepsini çözdüm :D bu tür oyunlar türkiyede tutulma şansı nedir php bilgi düzeyim iyidir tasarımı geliştirip bunu yayına versek sağlıklı olurmu

https://www.facebook.com/groups/694899810709689/ saçma bi ismi var ama olsun burda toplanmaya başladık madem böle fikirlerin var sende bize destek ol :D katıl beklemedeyiz

ezosezo

Üye
Katıldı
Kredi
0
Arkadaşlar elimde vds olmadıgı için anlatım veremiyorum ama bu oyun içinde Gerekli olan şey Windows 7 Kurulu Bir VDS

Dosyayı indirin

PhongVan.7z açın içinde bulunan

PhongVan Klasörünü D:\ Klasörüne atın start dosyalarını çalıştırın.

oyun çalısınca ip degiştirmeniz lazım bunun için dosyları incelemeniz lazım dedigim gibi benim elimde suan bir vds olmadıgı için anlatamıyorum. Bunun için Sadece Localhost da çalısır.

Oyuna girmek için Web browser (yani tarayıcı: mozilla firefox, google chome, opera, Internet Explorer gib vs. ) açın

127.0.0.1 yazın oyuna baglanın.

İndirilmesi Gereken dosya

İndirme Link'i

https://drive.google.com/file/d/0B8vBWN8n8aMUZVZoRkoybmc4OVE/view Boyut:3.9 GB

Oyun Güncellenmiş Arkadaşlar son hali Yukarıda rar şifresi yoktur

Herkese kolay gelsin...

Oyundan Görsel

y46ljN.png

6nakM9.png

3o6agp.png

R3rVGn.png

pPbo2n.png
Hocam Localhost'tan çalıştıramadım yardım edermisiniz :)

4Gost1s4

Üye
Katıldı
Kredi
0
surayı anlamadım

Dosyayı indirin

PhongVan.7z açın içinde bulunan burda indirme link yıok

Bu konuyı kimler okuyor