Phong Van Vo Song v2.2 ( Legend Online Tarzı ) (1 İzleyici)

• Thread starter selipro
  • Başlangıç zamanı
  • Cevaplar : 71
  • Görüntülenme : 20K
S

selipro

VIP Sistemi nasıl çalışıyor ve ip olmak için tıkladığımda başka bir siteye yönlendiriyor bunun bölümünü bulamadım navicattada aradım oradada bulamadım bu konuda beni aydınlatırmısınız.

Nacivat ile db ye baglaniyorsunuz bir admin paneli mevcut değil. Php bilen birimden yardım alarak kendi admin panelinizi yaparsanız daha sağlıklı olur. OYUN pvp ye göre yapıldığı için ilk başta vip veriyor bunu ayarlamak için bildiğim kadarı ile config dosyasından yapıyorsunuz türkçe yapmak içinde tek tek php dosyalarını açmanız gerekiyor bu esnada da php dosyalarında bulunan 127.0.0.1 yazan yerleri kendi ip adresiniz ile değiştirin sorun düzelecek.

serhatacat

Üye
Katıldı
Kredi
0
oyunu indirdim siteye yukledim ama oto vuruyo slotlar :( oyunun amaci ney

S

selipro

oyunu indirdim siteye yukledim ama oto vuruyo slotlar :( oyunun amaci ney

Oyun direk açık kaynak kodlu verildiği için herşey açık. ilk aşamada oyunu türkçe yapıp kendinize bir panel yapabilir ve bu özellikleri kısabilirsiniz. Level sistemini yani EXP sistemini zorlastira bilirsiniz.

MBayraktar

Üye
Katıldı
Kredi
0
mega co'da anahtar şifresi soruyor

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764

carpiciyim

Üye
Katıldı
Kredi
0
kuramadım

Arkadaşlar elimde vds olmadıgı için anlatım veremiyorum ama bu oyun içinde Gerekli olan şey Windows 7 Kurulu Bir VDS

Dosyayı indirin

PhongVan.7z açın içinde bulunan

PhongVan Klasörünü C:\ Klasörüne atın start dosyalarını çalıştırın.

oyun çalısınca ip degiştirmeniz lazım bunun için dosyları incelemeniz lazım dedigim gibi benim elimde suan bir vds olmadıgı için anlatamıyorum. Bunun için Sadece Localhost da çalısır.

Oyuna girmek için Web browser (yani tarayıcı: mozilla firefox, google chome, opera, Internet Explorer gib vs. ) açın

127.0.0.1 yazın oyuna baglanın.

İndirilmesi Gereken dosya

https://mega.nz/#!wMUUCC7Z!dmMwh49gHjQcclEgvoxEycw6WvId8PWl5AvAGMn4oqc Boyut:1.21 GB

Yedek İndirme Link'i

https://drive.google.com/file/d/0B8vBWN8n8aMUZVZoRkoybmc4OVE/view Boyut:1.21 GB

Herkese kolay gelsin...

Oyundan Görsel

y46ljN.png

6nakM9.png

3o6agp.png

R3rVGn.png

pPbo2n.png

kuramadım yardımı olurmusunz

MeNTaLiST

Üye
Katıldı
Kredi
0
Sadece 7 için mi bu Windows 10 çalışmaz mı...

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0
Uyumluluk tan windows 7 yapabilirsiniz.

malasa37

Üye
Katıldı
Kredi
0
admin acil cvp verirmisin açık kaynak kodlu demissin php dosyalarının içinde oynu tek tek urasırsak tr yapabilirmiyiz ?

malasa37

Üye
Katıldı
Kredi
0
arkadaşlar ben oynun tek tek php dosyalarından tr yapılcanı bilmedim için kaldırdım ama nasıl gm olcanızı felen söliyim

navicat premium girin 127.0.0.1 localhost root bağlanın ardından user kısmına gelin user kısmında gold vs şeyler var onlara istediniz sayı vs girin lvl verilmiyo ama vip para gibi her şey veriliyo ardından verin kayıt edin ve oyunu yenileyin girdikten sonra yan tarafta torba gibi yanan sönen bi şey var ona tıklayın paranız ve diyer veriğiniz şeyler gelicektir :D bu oynu daha fazla inceleyip oto vurma görev değerleri exp degerleri değiştirip yeni görev sistemleri gibi şeyler yaparak karşınızda olucaz :D şimdi insin ilk tr yapıp paylaşıcam sonrada eklentiler vs :D hadi görüşürüz oynu umarım tr yaparım :)

bu yoruma nasıl yapılır gibi şeyleri yazıcam arkadaşlar merak etmeyin :D takip edin yeter :D birlikte yaparız
Resimli ornekler vericem arkadaslar birazdan yada aksama dogru

Moderatör tarafindan son düzenleme :
S

selipro

arkadaşlar ben oynun tek tek php dosyalarından tr yapılcanı bilmedim için kaldırdım ama nasıl gm olcanızı felen söliyim

navicat premium girin 127.0.0.1 localhost root bağlanın ardından user kısmına gelin user kısmında gold vs şeyler var onlara istediniz sayı vs girin lvl verilmiyo ama vip para gibi her şey veriliyo ardından verin kayıt edin ve oyunu yenileyin girdikten sonra yan tarafta torba gibi yanan sönen bi şey var ona tıklayın paranız ve diyer veriğiniz şeyler gelicektir :D bu oynu daha fazla inceleyip oto vurma görev değerleri exp degerleri değiştirip yeni görev sistemleri gibi şeyler yaparak karşınızda olucaz :D şimdi insin ilk tr yapıp paylaşıcam sonrada eklentiler vs :D hadi görüşürüz oynu umarım tr yaparım :)

bu yoruma nasıl yapılır gibi şeyleri yazıcam arkadaşlar merak etmeyin :D takip edin yeter :D birlikte yaparız
Resimli ornekler vericem arkadaslar birazdan yada aksama dogru

Hayırlı olsun kardeşim başarılar dilerim :)

malasa37

Üye
Katıldı
Kredi
0
söz verdiğim gibi bağlanma

öncelikle navicat pre lazım

Jqp25Q.png

ardından

navicattan mysql seçin connection kısmından

ardından gine navicattan mysql açın

g2kXlO.png

ilgi gelirse adminlerde destek verirse eyer bu başlık altında konu açıp oynun dil dosyalarını vs değiştirmeyi düşünüyorum ama grafiker yardımları lazım o yüzden :D

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
öncelikle navicat pre lazım

Jqp25Q.png

ardından

navicattan mysql seçin connection kısmından

ardından gine navicattan mysql açın

g2kXlO.png

ilgi gelirse adminlerde destek verirse eyer bu başlık altında konu açıp oynun dil dosyalarını vs değiştirmeyi düşünüyorum ama grafiker yardımları lazım o yüzden :D
Biz destek veririz tabii ki.Zaten admin arkadaslar kuramanyalara dahil kurup tslim ediyorlar.Mesela [MENTION=751]selipro[/MENTION] bi arkadasa kurdu iste o kadar.Gelip tesekkur bile etmek yok sırf bu yuzden ucretli destek vermeyi bile planliyorum.Tesekkur etmeye kimseden ucret almiyoruz ama onu bile yapmiyorlar.Sonra ucretli scriptler niye oluyor diyorlar iste bu yuzden oluyor

malasa37

Üye
Katıldı
Kredi
0
Biz destek veririz tabii ki.Zaten admin arkadaslar kuramanyalara dahil kurup tslim ediyorlar.Mesela [MENTION=751]selipro[/MENTION] bi arkadasa kurdu iste o kadar.Gelip tesekkur bile etmek yok sırf bu yuzden ucretli destek vermeyi bile planliyorum.Tesekkur etmeye kimseden ucret almiyoruz ama onu bile yapmiyorlar.Sonra ucretli scriptler niye oluyor diyorlar iste bu yuzden oluyor

teşekür ederim bu imkanı verdiğiniz için :) çalışmalara devam o zmn

daha ayarlar için nereye konu açmam gerek buraya yorum olarak atmak zor oluyoda

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Bu bolumde acip guncellemeleri o konida yapip mesajlarda guncelleme yapilmistir veya su guncellenmistir diyebilirsiniz

LG-D693TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

turkromeo

Üye
Katıldı
Kredi
0
Malasa37 kardeşim vip verilmiyor kafa mı buluyorsun anlamadım gitti her yere baktım vip verilmiyor sistemde milletle kafa bulmayın.

edit: ayrıca level verilmiyor demişsin level veriliyor kendim bizzat test ettim 68 levele kadar verdim EXP' veriliyor level yerine exp kısmına 999999999999 yazdığında 120 level oluyorsun.

Herneyse vip verilmiyor arkadaşlar bunu bilin her yolu denedim oyunu %50 türkçeleştirdim.

Edit2: Admin yapmayı, vip eklemeyi her şeyi buldum navicat ile boşuna uğraşıyorsunuz PM ile yardımcı olurum isteyenlere

Edit3: Dosyalarda da yok boşuna dosyaları kurcalamayın.

Iraarel

Üye
Katıldı
Kredi
0
Yedek indirme linki 3.5 gblık H20PV diye bir şey indiriyor ya hayırlısı :)

Bu konuyı kimler okuyor