Phong Van Vo Song v2.2 ( Legend Online Tarzı ) (1 İzleyici)

• Thread starter selipro
  • Başlangıç zamanı
  • Cevaplar : 71
  • Görüntülenme : 20K

Iraarel

Üye
Katıldı
Kredi
0
Bu 3.5gblık dosyayı rardan çıkartıp D'ye attım ve sırayla aşağıdaki klasörler ve dosyalar var hepsini stop java hariç hepsini çalıştırdım yine de chromedan 127.0.0.1 den giremedim oyuna.
jdk
server
web
zookeeper
1-start web
2-start zk
3 start server
4 start crossover
77 stop java

hatta server klasörü içindeki bat dosyalarını da çalıştırdım ama olmadı

S

selipro

Doğrudur dosyalar güncellenmiyor sahibi tarafından arada değişiyor. Dün oyunun video şunu çekip gösterecektim ama TüRKMaXi Game diye bir oyun tasarlıyorum ona dalmışım :) inşallah bu akşam tam detaylı çelip yükleyeceğim.

Iraarel

Üye
Katıldı
Kredi
0
Doğrudur dosyalar güncellenmiyor sahibi tarafından arada değişiyor. Dün oyunun video şunu çekip gösterecektim ama TüRKMaXi Game diye bir oyun tasarlıyorum ona dalmışım :) inşallah bu akşam tam detaylı çelip yükleyeceğim.

Bekliyorum hocam :)

byj0s

Üye
Katıldı
Kredi
0
usta rar şifresi ne

S

selipro

Kardeşim sunucu hem oyunu hemde programı kaldırmıyor ikide bir makina kitleniyo :D 10 oldu reset atıyorum sunucuya :D bıraktım bende video çekmeyi. Hafta sonu pc'ye indirip kurulum anlatcam suan AKK (Adil Kullanım Kotası ) denen bir sorunum var inmesi 4 saat sürüyor :D

usta rar şifresi ne

Uyarınız için Teşekkürler konu güncellendi. yedek link den en son güncel hali ile indirebilirsin :)

Iraarel

Üye
Katıldı
Kredi
0
Kardeşim sunucu hem oyunu hemde programı kaldırmıyor ikide bir makina kitleniyo :D 10 oldu reset atıyorum sunucuya :D bıraktım bende video çekmeyi. Hafta sonu pc'ye indirip kurulum anlatcam suan AKK (Adil Kullanım Kotası ) denen bir sorunum var inmesi 4 saat sürüyor :D

Uyarınız için Teşekkürler konu güncellendi. yedek link den en son güncel hali ile indirebilirsin :)

Teamviewerdan bağlanıp bendeki oyunu localhosta kursanız hocam?

Iraarel

Üye
Katıldı
Kredi
0
Aslında hiç birşey yapmaya gerek yok rar dan çıkar disk d ye klasörü at sırayla dosyaları çalıştır tarayıcı dan http://127.0.0.1 î aç oyuna gir :) sunucu bazlı bir oyun değil zaten sunucu da çalışmaz :) bileşenleri sunucu da yok :D

Olmuyor, açmıyor 127.0.0.1'i.

Localhost mu kurmam gerekiyor acaba?

S

selipro

Olmuyor, açmıyor 127.0.0.1'i.

Localhost mu kurmam gerekiyor acaba?

Hayır gerekmiyor kendi içinde zaten bir localhost u var şöyle dene birde

D:\PhongVanVoSong\web\Apache2\conf klasörün de httpd.conf dosyasını aç en aşağıda port var portlar yazıyor 80 port unu 81 yap oyunu tekrar çalıştır 127.0.0.1:81 şeklinde dene.

Satır 153, 160 ve 161 deki :80 yazan yerleri :81 yap.

Iraarel

Üye
Katıldı
Kredi
0
Hayır gerekmiyor kendi içinde zaten bir localhost u var şöyle dene birde

D:\PhongVanVoSong\web\Apache2\conf klasörün de httpd.conf dosyasını aç en aşağıda port var portlar yazıyor 80 port unu 81 yap oyunu tekrar çalıştır 127.0.0.1:81 şeklinde dene.

Olmuyor hocam, sağolun.
Vazgeçtim.

rebelone

Üye
Katıldı
Kredi
0
veritabanına ulaşmak için navicat kullanabilirsin

malasa37

Üye
Katıldı
Kredi
0
Yeni version özellikleri nelerdir :D 3.5gb olduna göre bişeyler vardır umarım

EnesVTN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
7
[MENTION=751]selipro[/MENTION] hocam paylaşımlarınızı yakından takip etmekteyim bu indirmenin dosyasını mega.nz yükleme şansınız varsa yüklermisiniz daha rahat indirme yapabilmek için ilginiz için teşekkür ederim

S

selipro

[MENTION=751]selipro[/MENTION] hocam paylaşımlarınızı yakından takip etmekteyim bu indirmenin dosyasını mega.nz yükleme şansınız varsa yüklermisiniz daha rahat indirme yapabilmek için ilginiz için teşekkür ederim

Sunucumun süresi doldu hocam yükleme işini PC den yapamıyorum AKK denen birşey varmış :) limitsiz paket ama 200gb dan SONRA yine hız düşüyor ve şuan ol limit dolu :)

EnesVTN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
7
[MENTION=751]selipro[/MENTION] hocam sonunda araştırmalarım neticesinde tam kurulum olayını vds vps serverlere nasıl kurulumunu hatta :D nacivatı nasıl olacagını vertabanı baglantısı hatasını hepsini çözdüm :D bu tür oyunlar türkiyede tutulma şansı nedir php bilgi düzeyim iyidir tasarımı geliştirip bunu yayına versek sağlıklı olurmu

S

selipro

[MENTION=751]selipro[/MENTION] hocam sonunda araştırmalarım neticesinde tam kurulum olayını vds vps serverlere nasıl kurulumunu hatta :D nacivatı nasıl olacagını vertabanı baglantısı hatasını hepsini çözdüm :D bu tür oyunlar türkiyede tutulma şansı nedir php bilgi düzeyim iyidir tasarımı geliştirip bunu yayına versek sağlıklı olurmu

Küçük bir kitle destekler bu tür oyunu Türkiye de. Sana tavsiyem eğer ki iyi birşey yapmak istiyorum desen mobil oyunlara yönel. İlk başlarda Adnroid Web-view ile basit online HTML5 oyunları yayınla kendini geliştirdikce büyük oyunlara yönel.

bahadr60

Üye
Katıldı
Kredi
0
merhaba arkadaşlar ben bu oyunu kurmak istiyorumda bana yardımcı ola bilicek bir arkadaş varmı lütfen çok sevinirim daha önce hiç sprint kurulumu yapmadım ama yardımcı olursanız hemen kavraya bilirim.

Pro

Üye
Katıldı
Kredi
0
ya bu bide 182.xxx.x.x game.php baglanmayı redetti diyor.

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0

Bu konuyı kimler okuyor