Öneri Php Ücretsiz Seri İlan Scripti (1 İzleyici)

kanceza

RED
Yönetici
Katıldı
Kredi
35
Php ile hazırlanmış kurulum ve kullanımı kolay yönetim paneli bulunan seri ilan scriptidir.

Kurulumu:

1. Dosyaları sitenize atın ve sitenize girin.
2. Karşınıza Install butonu çıkacak ona tıklayın.
3. Bu sayfada scriptin sitenizle uyumluluğu kontrol ediliyor. Hepsi uyumlu olduğunda Run the install butonuna tıklayın.
4. Veritabanı bilgilerinizi girin ve Next butonuna tıklayın.
5. Site başlığını, mail adresini ve ülkenizi yazıp tekrar Next butonuna tıklayın.
6. Kategori bölümü gelecek burayı ayarlamasınız da oluyor. Geçmek için Skip butonuna basın.
7. Size yönetim bilgilerini verecek. Bunları bir yere not edin ve daha sonra değiştirmeyi unutmayın.
http://www.siteadresi.com/oc-admin şeklinde yönetim paneline girebilir, ilan ekleyebilirsiniz.

Admin Paneli: www.site-ismi.com/oc-admin şeklindedir.
Kullanıcı adı ve şifre kurulumu yaparken oluşturmuş olduğunuz bilgilerdir.

OSClass İlan Scripti’ni Türkçeleştirmek İçin

1. Admin paneline giriş yaptıktan sonra sol menüden Show Moreden Settings’e giriniz. Buradan languages kısmını seçiniz.

2. Add new language diyerek indirmiş olduğunuz rar dosyasının içerisindeki Türkçeleştirmeklasörüne giriniz ve içerisindeki rar dosyasını upload ediniz.
3. Uplad ettikten sonra Turkish diye bir dil eklenecek üstüne gelin ve altında Enable(Website)butonuna basın. Scriptiniz artık Türkçe’dir. Sitenizin sürekli Türkçe olması için Sistem ayarlarından Default Language‘yi Turkish olarak değiştiriniz.
Görseller

t4CHyZ.png

HBQEgE.png

R1g2I6.png

Normal Site İçin
Kullanıcı: ismailmesutaslan@gmail.com
Şifre :12345678

Yönetim Paneli İçin:
Kullanıcı : admin
Şifre : adminadmin

DEMO ADRESİ

İNDİR 15MB