Resources script benzeri (1 İzleyici)

baymutant

Üye
Katıldı
Kredi
0
Merhaba.İnternette resuarces game tarzında script bulmaya çalışıyorum ancak olumlu sonuca yaklaşamadım bile.Bu oyunun mantığı şu şekilde,Mesela kil üretiyorsun saatlik olarak ve bu kili ister satıyorsun istersende tuğla yapıp satıyorsun.Binaların gelişmesi için mesela beton lazım,bu betonuda farklı malzemeleri piyasadan alıp işleyip satıyorsun.Bu tarz bi script varmı bulabileceğim.Yada tabanını hazırlayabileceğim bi script.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Bu tür scripti ilk defa görüyorum.Oyun scriptleri bölümüne bakarsanız ona benzer script görürseniz.Onun üzerinden gidebiliriz

metalci12

Üye
Katıldı
Kredi
0
maalesef scriptlerin hemen hemen hepsi hasarlı.özellikle rus scriptleri genel olarak iş görüyor ama hespi sql hatası veriyor_conf.php line 11 yada 22,onu kapatıyorum başka yerden veriyor sorun.Yani al sat tarzında ufak bi script olsa gerisini getireceğim zaten.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

btc miner,farm ve csgo kutu oyunlarından yola çıkıp yapacaktım ancak hepsi hatalı.proje yazılı olarak hazır görseller tamam ancak script yok adam gibi

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

ana benim birtane daha üyeliğim varmış :D

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764

metalci12

Üye
Katıldı
Kredi
0
hemen bakıyorum

metalci12

Üye
Katıldı
Kredi
0
9d3ebcbfe84.png

public function IpCode(){

$arr_mask = explode(".",$this->GetUserIp());
return $arr_mask[0].".".$arr_mask[1].".".$arr_mask[2].".0";

}

bu şekilde hata alıyorum bu neyin ipkodu anlamadım ki

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Php bilginiz varsa çözebilirsiniz.

metalci12

Üye
Katıldı
Kredi
0
php bilgim var tabikide döngüde bi hata var burası çözülünce başka yer patlak veriyor.bu kısır döngüye giriyor bildiğin.Am sc tam istediğim gibi.Birde giriş yapabilsem süper olcak

EnesVTN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
GB
Kredi
5
hocam haftaya baya bi oyun scriptleri paylaşacağım turkmaxi ye özel beklemede kalırsanız belki aralarında hoşunuza yada kazanc olarak dusundugunuz scriptler olur

metalci12

Üye
Katıldı
Kredi
0
tamam dostum bekliyor olacağım

Bu konuyı kimler okuyor