Siber Güvenlik Bloguma Yazar Arıyorum (1 İzleyici)

MrBrown

Üye
Katıldı
Kredi
0
Merhabalar.
11.10.2016 tarihinden itibaren siber güvenlik ile ilgili blog tutmaktayım. Son zamanlarda ESET Teknik Desktek ekibinde işe başladığım için bloguma da pek vakit ayıramaz oldum.
Siteyi bu zamana kadar Blogger bünyesinde barındırıyordum. Dün itibariyle bir abimin sponsorluğu ile Natro da barındırmaya başladım.
Benimle birlikte hobi olarak blog tutacak arkadaşlar bekliyorum.
Başvuracak arkadaşa vaatlerim, istatistik raporları vs aşağıda belirtiyorum.
1gNJW5.png

Bloggerda barındırırken aldığım hit sayısı.

pWE6JJ.png

Dünkü kurulum ve entegrasyondan sonra aldığım hit sayısı (Bugün Aldığım Hit)

Başvuruda bulunacak arkadaşa vaatlerim;
- Siteden şu ana kadar hiçbir kazanç elde etmedim dostum, bundan dolayı para vaat etmiyorum. Tamamen gönüllülük esaslı bir şey bu.
- Özellikle yeni üniversiteden mezun arkadaşlarım, CV yayınlayacağınız güzel bir platformdur burası. Referans olarak gösterebilirsiniz.
- adınız@siteminadı.com uzantılı mail adresi vereceğim.Tamamen natro güvenceli, Exchange uyumlu.
- Bilginize bilgi katarsınız her türlü, buna emin olun.
- Bulutta 1024 GB lık depolama alanım var. Paylaşım veririm, tepe tepe kullanırsınız.

Kriterlerim
- Öncelikle bu işe gerçekten gönül verecek bir insan olmalı. Yani öyle tamam yazar olayım, 2-3 yazı paylaşayım, sonra paylaşmayayım, sallayayım sistemi mantığı kesinlikle olmamalı.
- Araştırmacı ruha sahip insan olmalı. Öyle internetten kopyala yapıştır yapayım site dolu gözüksün mantığı ile ilerlememeli.
- Siber güvenlik ile haşır neşir olmalı, site tamamen legaldir. İllegal işlerinde kullanmamalı. Yok site hackleyim, indexine basayım reklam olsun tarzı şeyler kesinlikle olmamalı.
- tercihen 17-20 yaşları arasında arkadaş olmalı.

Başvurular için isterseniz özel mesaj atın, isterseniz mehmet.akyol@eset.com.tr mail atın görüşelim.
Reklam olmasın diye site linkini vermiyorum. Siteyi görüntülemek için de yazabilirsiniz.
Site wordpress tir. Natroda sınırsız planda barındırılmaktadır. .com domainine sahiptir. Bir yıllıktır. 27 tane yazı mevcuttur. Toplamda 24.000 civarı hit almış, aktif bir sistemdir.

Bu konuyı kimler okuyor