Sky-hash madencilik ödeme kanıtlı (1 İzleyici)

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Sky-hash madencilik ödeme kanıtlı

Konumuzda sky-hash sitesinin tanıtımını yapacağım site cloud mining sitesi, yani diğer adıyla bir Bulut madencilik sitesidir.
Site 27.03.2016 de açıldı ve ödemelerini düzenli olarak yapan bir madencilik sitedir.

Sky-hash madencilik sisteminden kazanmak için siteye yatırım yapıp kazım gücü satın almanız gerek. Alım işleminden sonra
ödeme alma işlemleri de dahil olmak üzere her şey otomatik olarak işlemeye başlayacaktır. Otomatik ödeme almak için alttaki
resimdeki gibi Automatic payment yazan yer işaretli olması gerek. Chanche yazan yerden istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.
Burada benim gücüm şu anda alttaki gibi 4.000 MH/s yaklaşık ($100), günlük BTC 0.0011 ve aylık BTC 0.0356 getiriyor.

eoI8kSW.png

Settings yazan yerde altta gördüğünüz gibi önce bitcoin adresi var ve ardından Automatic daily payment yazan yer işaretli, burayı
işaretlediğiniz zaman ödemeleriniz her gün otomatik olarak bitcoin hesabınıza gelir. Buradan ayrıca şifrenizi, bitcoin
hesabınızı değiştirebilirsiniz, seçiminizi yaptıktan sonra save yazan yere tıklamanız gerekir.

Y00OPyE.png

Bu işi uzun sürelerdir yapan şirketler var ve halen üretime devam ediyorlar. Fakat fark ederseniz gerçek üretim yapanların
gelir tabloları çok daha düşük karlıdır, yani aslında gerçeği yansıtır. Yatırımlar yaklaşık 4-5 ay içinde geri dönüyor.

Transactions yazan yerden size yapılan günlük ödemelerin listesini görebilirsiniz, altta aldığım ödemelerden bazıları.

4CYNIkv.png

KISACA SİTE HAKKINDA

Tür: Cloud Mining / Bulut Madenciliği
En Az Yatırım: 0.50 ($)
Yatırımın Geri Dönüş Süreci: 4- 4.5 Ay
Ödeme Alt Limiti: 0.001 Btc
Ödeme Sistemi: Otomatik
Referans Komisyon: %5
Ödemeler: Bitcoin, Payeer, PM, Advcash

Üye olmak için alttaki linke tıklayınız
https://sky-hash.com/?referral=76181

Refsiz Link: