Smart Install Maker (Katılımsız Program Yapma) Programı (1 İzleyici)

SarpOfficial

M.I.S.
Üye
Katıldı
Kredi
0
Merhaba Arkadaşlar

Çoğu arkadaşımızın merak ettiği katılımsız programlar nasıl yapılır. Gibisinden sorulara cevap vermek amacıyla bu programı anlatmak istedim. Kurulumu anlatmayacağım. Kullanımından başlıyorum. Ancak Katılımsız yapmak istediğiniz programın full versiyonu sizin bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir. Crack şeklinde olursa en garanti yöntemdir. Yani serial yerine crack ile fullenmiş olması lazım.

aoLPq4.jpg

Gördüğünüz gibi programı başlatınca böyle bir ekran geliyor. Burada resimi incelerseniz nereye ne yazılması gerektiğini söyledim. Dikkat edilecek yer sıkıştırma türü maksimum ve tür limit yok olacak

YvD332.jpg

Bu kısımda alttaki ekle (siyah kare içindeki kısım) ye tıklayarak programımızın tüm dosyalarını seçiyoruz Bu programın içine ayrıyetten script v.b. ekleyecekseniz onlarda buraya

8lMmmn.jpg

Bu kısımdada setuptan başlandığında gösterilecek ekranlar v.b. istiyor. Ben genellikle sessiz olması için buütün tikleri kaldırıyorum :)

DlPooo.jpg

Ben bu kısımda sadece kurulum ve uninstaller exe sinin ikonlarını belirliyorum. Farkettiyseniz yukarıda arkaplan header felan var oralarıda araştırıp öğrenebilirsiniz

mG3qq8.jpg

Bu kısımda yine + işaretine basarak eklediğiniz dosyalardan programın exe sini bulup seçiyorsunuz ve kurulum bitince bu exe nin kısayollarını nereye atılacağını belirliyorsunuz.

EVgQQz.jpg

Buradada programımızın uninstaller exe sini ayarlıyoruz

j48zzL.jpg

Ayarların tamamını bitirince ctrl+f9 veya yukarıdaki kaydet butonunun sağındaki kurulumu inşa et e tıklayınca o size hazırlandı diyene kadar bekleyeceksiniz hazırlandı yazısı gelince olay tamamdır kapatın ve deneyin

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0
Güzel Bir Program Kullanacağım

Bu konuyı kimler okuyor