So Han Vưong ( Güncel Full Kurullum Anlatım ) (1 İzleyici)

• Thread starter selipro
  • Başlangıç zamanı
  • Cevaplar : 96
  • Görüntülenme : 26K

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
762
Türkçeleştirdiğim dediğin yerler sadece web..

Oyun içi tamamen türkçeleştirmiş hali mevcut bende.
Ve oyun içi üst boşluk ( Ekran kayması ) giderilmiş hali.

Göndersem konuya eklermisin ?

Gönderirsen inceleyip ekleeme yaparız

stormonur1

Üye
Katıldı
Kredi
0

Iraarel

Üye
Katıldı
Kredi
0
185.136.207.96 ip adresini kendi ip adesiniz ile degiştiriyorsunuz.

Böyle bi ip yok, tek tük bazılarında farklı bir ip var, çoğunda yok.
Boşa dosya indiriyoruz.

S

selipro

Böyle bi ip yok, tek tük bazılarında farklı bir ip var, çoğunda yok.
Boşa dosya indiriyoruz.
Localhost da kuruyorsan hicbir değişiklik yapmadan dosyalari çalıştır. Benim anlattığım şey sunucuya kurma :) ve localhost için ayrı dosya verdim onu indir :)

Iraarel

Üye
Katıldı
Kredi
0
Localhost da kuruyorsan hicbir değişiklik yapmadan dosyalari çalıştır. Benim anlattığım şey sunucuya kurma :) ve localhost için ayrı dosya verdim onu indir :)

Localhostta hiçbir değişiklik yapmadan oldu.
Teşekkürler.
Türkçeleştirmeyi nasıl yapabilirim? Veya size türkçeleştirilmesi için dosya gönderen arkadaşın dosyaları doğruysa bende alabilir miyim. Bana menü türkçe olsa yeter gibi :)

Bir de navicate programıyla localhosta kuranlarda admin paneline ulaşabilir mi?
Son olarak oyuna kayıt olup mu gireceğiz :D adminlere bi kıyak yok mu :D

S

selipro

Localhostta hiçbir değişiklik yapmadan oldu.
Teşekkürler.
Türkçeleştirmeyi nasıl yapabilirim? Veya size türkçeleştirilmesi için dosya gönderen arkadaşın dosyaları doğruysa bende alabilir miyim. Bana menü türkçe olsa yeter gibi :)

Bir de navicate programıyla localhosta kuranlarda admin paneline ulaşabilir mi?
Son olarak oyuna kayıt olup mu gireceğiz :D adminlere bi kıyak yok mu :D

Bir admin paneli yok maalesef. Nacivat premium ile database ye bağlanıyorsun ve oyunda ki oluşturduğun karaktere GM lik veriyorsun :) GM komutlarını birazdan konuya dahil ederim bu şekilde biraz daha bilgi sahibi olursun. Bana kimse türkçe dosya vermedi ve son olarak oyunu türkçe yapmak istiyorsan klasörde ki client ve assent klasörleri var için deki dosyaları açarak oyunu türkçe yapman mümkün :)
Benim şuan Uğraştığım oyunun.demosu TüRKMaXi Game rahat kayıt olup oyuna girebilirsin aktif şuan :)

Iraarel

Üye
Katıldı
Kredi
0
Bir admin paneli yok maalesef. Nacivat premium ile database ye bağlanıyorsun ve oyunda ki oluşturduğun karaktere GM lik veriyorsun :) GM komutlarını birazdan konuya dahil ederim bu şekilde biraz daha bilgi sahibi olursun. Bana kimse türkçe dosya vermedi ve son olarak oyunu türkçe yapmak istiyorsan klasörde ki client ve assent klasörleri var için deki dosyaları açarak oyunu türkçe yapman mümkün :)
Benim şuan Uğraştığım oyunun.demosu TüRKMaXi Game rahat kayıt olup oyuna girebilirsin aktif şuan :)

VIP1 i bile çok görmüşsün bize :D
Web sayfası Türkçe, o çok hoş olmuş. SuanVuongHan'a da uyar mı o Türkçe web sayfası?
Localhost kurulumun dosyasındaki Türkçe değil, vds kurulumu türkçe sanırım.

S

selipro

VIP1 i bile çok görmüşsün bize :D
Web sayfası Türkçe, o çok hoş olmuş. SuanVuongHan'a da uyar mı o Türkçe web sayfası?
Localhost kurulumun dosyasındaki Türkçe değil, vds kurulumu türkçe sanırım.
Suan Vuong Han in evet sunucu olan dosyası türkçe indexi ama localhost un ki çince :) yada venezüellaca sebebi paylaşan kişi bizlik değil ben burada aracılık yapıyorum paylasilan oyunları bende burada paylaşıyorum reklamsız bir biçimde bu sayede herkes kendi için birşeyler yapması için :) şuan bakıyorum googlede bizden başka oyun paylaşan yok turk oyun forumlarında. Olanlarda hile paylaşımı yapıyor :D

Iraarel

Üye
Katıldı
Kredi
0
Suan Vuong Han in evet sunucu olan dosyası türkçe indexi ama localhost un ki çince :) yada venezüellaca sebebi paylaşan kişi bizlik değil ben burada aracılık yapıyorum paylasilan oyunları bende burada paylaşıyorum reklamsız bir biçimde bu sayede herkes kendi için birşeyler yapması için :) şuan bakıyorum googlede bizden başka oyun paylaşan yok turk oyun forumlarında. Olanlarda hile paylaşımı yapıyor :D

Bu konuda gayet iyisiniz cidden.
O index dosyası mevcutsa benle paylaşabilir misin? Suan Wuong Han ile ilgili olanı?

S

selipro

Şuan sadece dosya olarak paylaşamamda isterseniz sunucu için olan dosyayı indirin anlatım da verdiğim IP DEGİSECEK YERLERİ 127.0.0.1 olarak değiştirin kullanın :) mobil im sıkıntı :D

Iraarel

Üye
Katıldı
Kredi
0
Şuan sadece dosya olarak paylaşamamda isterseniz sunucu için olan dosyayı indirin anlatım da verdiğim IP DEGİSECEK YERLERİ 127.0.0.1 olarak değiştirin kullanın :) mobil im sıkıntı :D

Mobilseniz cidden sıkıntı.
Müsait olduğunuz bir zamanda alayım öyleyse :)

S

selipro

Mobilseniz cidden sıkıntı.
Müsait olduğunuz bir zamanda alayım öyleyse :)

Akşam hallederim sunucuya indirip 5 dk'da :) oyuna kayıt olduysanız bakiye attım birazdan oyuna para dönüştürüp göndermeyi acarım marketten vip alabilirsiniz veya index deki marketten bakiye ile ürün alabilirsiniz :)

Iraarel

Üye
Katıldı
Kredi
0
Akşam hallederim sunucuya indirip 5 dk'da :) oyuna kayıt olduysanız bakiye attım birazdan oyuna para dönüştürüp göndermeyi acarım marketten vip alabilirsiniz veya index deki marketten bakiye ile ürün alabilirsiniz :)

Kapatmıştım hiçbir şey anlamayıp geri açayım.
Bu çinceye lanet olsun :D

S

selipro

Kapatmıştım hiçbir şey anlamayıp geri açayım.
Bu çinceye lanet olsun :D

Ben alıştım :) şuan rahat bir şekilde oynuyorum :D Bİ test et oyunu yorumunu yaz en kısa zamanda türkçe yapıp oyunu açacağım :) bi kaç özellik getirdim bakiye tl sistemi ve bu tl yi oyun parasına ve oyun parasini da oyuna gönderme gibi akşam müsait olursam oyun da ne kadar bakiye var onu da ekleyeceğim bu sayede herkes bakiyesini oyuna girmeden görebilecek.

Iraarel

Üye
Katıldı
Kredi
0
Ben alıştım :) şuan rahat bir şekilde oynuyorum :D Bİ test et oyunu yorumunu yaz en kısa zamanda türkçe yapıp oyunu açacağım :) bi kaç özellik getirdim bakiye tl sistemi ve bu tl yi oyun parasına ve oyun parasini da oyuna gönderme gibi akşam müsait olursam oyun da ne kadar bakiye var onu da ekleyeceğim bu sayede herkes bakiyesini oyuna girmeden görebilecek.

Bakiye ile bir binek birde 2.vip paketini aldım.
Sürekli oradan oraya gidiyoruz ve yaratık kesme az. Genelde git görev bitsin tarzı.
Tabi sonradan yaratık da kesmeye başladım ama çince olduğu için zevk alamadım.
İtem alıyorum ne veriyor bilmiyorum :D

S

selipro

Bakiye ile bir binek birde 2.vip paketini aldım.
Sürekli oradan oraya gidiyoruz ve yaratık kesme az. Genelde git görev bitsin tarzı.
Tabi sonradan yaratık da kesmeye başladım ama çince olduğu için zevk alamadım.
İtem alıyorum ne veriyor bilmiyorum :D
:D inşallah bu hafta sonu başlarım türkçe yapmaya :) şuan için index i otomatik sisteme gecirmekle meşgulum. Oyunda olan birçok şeyi index deki markete taşıyacağım hatta vip 1 ve vip 2'yide :)

Iraarel

Üye
Katıldı
Kredi
0
:D inşallah bu hafta sonu başlarım türkçe yapmaya :) şuan için index i otomatik sisteme gecirmekle meşgulum. Oyunda olan birçok şeyi index deki markete taşıyacağım hatta vip 1 ve vip 2'yide :)

Kolay gelsin.
Biraz uğraşayım diyordum da baya zormuş bu işler :(
dwar oyununu kurmaktı amacım aslında onu da beceremedim, bunlara bakayım dedim legends online tarzını seviyorum diye, bunlar da çince :D

S

selipro

Kolay gelsin.
Biraz uğraşayım diyordum da baya zormuş bu işler :(
dwar oyununu kurmaktı amacım aslında onu da beceremedim, bunlara bakayım dedim legends online tarzını seviyorum diye, bunlar da çince :D

2D oyunlar sıktı hocam artik bir gelecegi yok insanlar gorsel ariyor bizim türklerde bir oyun yaptigi yok yapan da dünyanın hic oynaması yok :) bizdeTuRKMaXi ailesi olarak bircok site gezdik buldugumuzu ve çalışanı burada paylaşıyoruz. tek sorun dil :) artik onuda oyunculara bırakıyorum :)

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0
Oyunu türkçeleştirmeyi gösterecğim bir video ile.
Kolay bir işlem fakat saatlerinizi vermeniz gerekiyor
Ve ayrıca grafik bilginizinde iyi olması gerekmekte

Bu konuyı kimler okuyor