Öneri SrGaming 21xx - Knight Online (1 İzleyici)

Poyraz®

Üye
Katıldı
Kredi
0

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0

Poyraz®

Üye
Katıldı
Kredi
0

Poyraz®

Üye
Katıldı
Kredi
0
Arkadaşlar özellikle söylemek istiyorum SQL Database dosyasını bitiremedim, o yüzden monsterleri tek tek elle giriyorum. tamamen bittiğinde enileyeceğim tekrardan bu da 2-3 günü bulur ama kurulum için saat fark etmeksizin beni arayabilirsiniz. kurulumu yaparım oyunu aktif hale getiririm.

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0
Arkadaşlar özellikle söylemek istiyorum SQL Database dosyasını bitiremedim, o yüzden monsterleri tek tek elle giriyorum. tamamen bittiğinde enileyeceğim tekrardan bu da 2-3 günü bulur ama kurulum için saat fark etmeksizin beni arayabilirsiniz. kurulumu yaparım oyunu aktif hale getiririm.
Yarına indirmiş olurum bütün dosyaları hocam kurulum için tw ile yardım ederseniz çok sevinirim

S

selipro

Dosyalar güncellendi arkadaşlar. [MENTION=3149]Poyraz®[/MENTION] arkadaşımıza katkısından dolayı teşekkür ederiz.

Poyraz®

Üye
Katıldı
Kredi
0

Pro

Üye
Katıldı
Kredi
0
Moderatör tarafindan son düzenleme :

Poyraz®

Üye
Katıldı
Kredi
0

Pro

Üye
Katıldı
Kredi
0
güncellendiyse tek parca yapalım :D

Kurulum Videosu Ne Zaman Gelir =?

Sizler İcin Tek Parca Yaptım Konudaki Bütün hepsini hazırladım kurulumunu biri anlatabilirmi bana https://yadi.sk/d/g3YG08wK3KG4Y4 Link Güncellendi Rar Şifresi:www.turkmaxi.org

Poyraz®

Üye
Katıldı
Kredi
0
Sizler İcin Tek Parca Yaptım Konudaki Bütün hepsini hazırladım kurulumunu biri anlatabilirmi bana https://yadi.sk/d/g3YG08wK3KG4Y4 Link Güncellendi Rar Şifresi:www.turkmaxi.org

çok güncel adamsın :D Legue Of Legends 'in private serverini yapıyorum kaynak kodları derleyeyim denemek için test server açacağım. illaki açıkları olur ama paylaşacağım. şuan dünyada 1 kişi yaptı :)

nWL5RV.jpg

Pro

Üye
Katıldı
Kredi
0
<3

çok güncel adamsın :D Legue Of Legends 'in private serverini yapıyorum kaynak kodları derleyeyim denemek için test server açacağım. illaki açıkları olur ama paylaşacağım. şuan dünyada 1 kişi yaptı :)

nWL5RV.jpg

bekliyoruz :D sunun bide kurabilirsek

Poyraz®

Üye
Katıldı
Kredi
0

4Gost1s4

Üye
Katıldı
Kredi
0
linkleri yeniler misin?

Poyraz®

Üye
Katıldı
Kredi
0
dosyaları kendi bilgisayarımdan da sildim dostum, satılık olarak elimde mevcut dosyalar var 0850 840 6 233 no lu telefondan ulaşabilirsin

Turkuaz

Üye
Katıldı
Kredi
7
Linkler kırık.

Katıldı
Kredi
0
Güzel oyun fakat dışlar eksik diyor bir kaç kere denedim ama olmuyor yani dosyalar ne zaman paylaşılacak erken sürede paylaşılırsa sevinirim heyecanla bekliyor olacağım.

xppro

Üye
Katıldı
Kredi
0

merthex

Üye
Katıldı
Kredi
0
Clint için teşekkürler

Bu konuyı kimler okuyor