Satış TEK DEV KONU⭐2000 TANE PROJELİK İNSTAGRAM HESABI⭐ İNSTAGRAM ÖZEL KULLANICI ADLARI SATILIKTIR (1 İzleyici)

SaMuSiA

Üye
Katıldı
Kredi
1
fe98ac54de013ff39b12afc6bdfa1777.png
Sizde 2000 Adet İnstagram Hesap listemize ulaşmak isterseniz, konuya yorum yazarak pm isteyebilirsiniz..

ÖNEMLİ BİLGİLER ;

1. Hesaplar tek tek elle açılan hesaplardır.
  2. Mailsiz sadece hesaplar veya kullanıcı adları verilecektir.
  3. Hesaplar mail onaylıdır sadece
  4. Hesaba giriş yaptığınızda kapanırsa ya da mobil onaya düşerse tüm sorumluluk alıcıya aittir.
  5. Önce ödeme sonra hesabı teslim ediyorum.
Hesapların hepsinde manüel olarak (programsız) açılmıştır.
6. Hesapları alır almaz kontrol etmek zorundasınız. Mail adresini değiştirmeniz gerekmektedir.
7. Kullanıcı adı transflerinde 14 gün bekleme kuralı olmaktadır bu durumda 1 adet instagram hesabı teslim ediyorsunuz bende kullanıcı adını sizin verdiğiniz hesaba 14 gün sonra transfer edip size iletiyorum.

2014'den beri aklıma gelen kullanıcı adlarını alıyorum hesapların ilk sahibi benim.

Hesaplar teslim edildikten sonra İADE kesinlikle söz konusu değildir. Hesap alışı için yukarıdaki kuralları kabul ettiğinizi unutmayın.

İlgi alanınızı konu altına yorum olarak belirtirseniz sizinle iletişime geçeceğim.

NOT: Bazı Hesaplar kullanıcı adı ile verilir bazıları hesap ile verilir.

ÖNEMLİ: Forum Dışı Tek İletişim : hesapucreti@gmail.com Başka iletişim kaynağımız yoktur.

Bu konuyı kimler okuyor