TerraFoot Web tabanlı Online Menajerlik Scripti

BaRRaCuDa

Root Admin
Yetkili üye
Administrator
1,394
5
35
EskişehirDil : Rusça

Açıklama :
Eyalet Futbol - Bir futbol yöneticisinin tarz bir oyun . Burada beceri ,düşmanı izlemek için yeteneği ve sertleşme grev değildir . Ama , tabii , spor kumar stratejik düşünme gelişmiş sezgi gerekir ve olacaktır . Omuzlarında bütün bütün futbol kulübü hakkında dikkat yalan sonra !
Özellikler :
Büyük bir dünya ve görevler . Levhalar , tablolar ve maçlara raporları , " Eyalet futbol " neredeyse tamamen oluşur çoğu futbol yöneticileri , aksine - bu bölge. Çeşitli görevler gerçekleştirmek için ekibiyle birlikte seyahat edebilirsiniz yerlerde birçok büyük dünya (oh , futbol görevlileri bu sert ve öngörülemeyen dünya! ) , Vb farklı şehir ve bölgelerde, turnuvalar katılın
Online futbol yöneticilerinin tasarımında yeni bir kelime - zamanlama maç. Gerçek yenilik yüksek kalitede detay. Bir çarpıcı özel efektlerin gelişmiş sanal oyunların hayranlarını memnun edecek . Bu durumda , şaşırtıcı ,oyuncunun gerekli olan tek şey ,tarayıcı varlığıdır !
Kolay ve etkin yönetimi . Doğal , organik, rahat çalışma oyun rahat ve külfetli hale getirir . Ayrıca ,oyun birçok ipuçları içeriyor . Bir sayıda parametreleri ve rakamları anlamak zorunda değildir . Tüm oyun bilgiler mantıksal maksimum yayınlanmıştır . En önemli veri oyuncunun görüş her zaman. Sonuç olarak , herkes bir koç olabilir !
Taktik derinliği. Maç hesaplamak için algoritma olası taktik kombinasyonlar çok sayıda sağlar . Saldırı , savunma , vb : her oyunda taktik ekibinin çeşitli seçenekleri seçin Eğer bir kaptan tayin yanı sıra ,sahada konumlarını diğer oyuncuların rolünü tanımlamak için kime karar . Sporcular özel görevler vermek : kendi bölgesinde iyi bir oyun veya kalıcı vb kanatlardan değiştirmek için ,iletim üst veya alt verip Cephanelik , oyuncuları motive etmek için farklı yollar vardır . Onlara önemli bir prim söz verebilirim . Ve psikolojik olarak bu takım için özel eşleşme anlamına gelir ne kadar açıklayan , işleyebilirsiniz .
Oyunun taktik ayarlamalar yapmak ve maç sırasında oyuncu değişikliği yapmaya fırsat şu oyunun farklı sürümleri bir dizi gerçekten tükenmez yapar !

http://ul.to/4ec1r69f

Rar pass: www.turkmaxi.org

Merhaba arkadaşlar ben @selipro bu oyunu inceledim ve mysql ve php dosyasında sorun yok sorun oyunun emülatör dosyası eksik eğer php ve c++ bilen bir tanıdığınız varsa bir emülatör yaptırabilirsiniz.

Database aktarma sorununa gelirsek:

Pc nize localhost kurun mysql dosyasını import ettiğinizde ototmatik database oluşturacak bu databaseleri siz oradan alarak kendi sitenize aktarabilirsiniz.
 

wayco

Üye
23
0
Bursa
Maalesef kuramadım...sql dosyaları import edilmiyor..Hata veriyor... localhost ta ve ücretli host'larda denedim ama olmadı..Lütfen detaylı anlatım yapabilir misiniz? Eğer bu script kurulursa geliştirmeye hazırım...Yardımcı olurm usunuz?
 

BaRRaCuDa

Root Admin
Yetkili üye
Administrator
1,394
5
35
Eskişehir
işte o hatalara bakmak önemli olan ss de bakarız.Zaten localhostta hiç bi zaman veya ücretsiz hostta deneme yapmayın
 

Benzer konular

Top