Öneri Thiet Ky Tam Quoc Gelişmiş Online Oyun Scripti!! (2 İzleyici)

ayzekk

Üye
Katıldı
Kredi
0
Hocam bu oyunlarla ilgilenmeye yeni bakladım admin panele felan nasıl girecem bilmiyorum + oyunun dilini nasıl değiltirecem bu konularda yardımcı olabilirmisiniz

teguardian

Üye
Katıldı
Kredi
0
scripti kurdum her şeyi sorunsuz çalıştırdım hatalarını falan giderdim ancak localhosta değil de bunu online olarak domain adresiyle oynanmaya nasıl sunabilirim? vds mevcut elimde maddi sorun olmaz

aliaktepe3

Üye
Katıldı
Kredi
2
scripti kurdum her şeyi sorunsuz çalıştırdım hatalarını falan giderdim ancak localhosta değil de bunu online olarak domain adresiyle oynanmaya nasıl sunabilirim? vds mevcut elimde maddi sorun olmaz
o konuda selipro hakan bey daha bilgili müsaitse onunla iletişim kurmanızı öneririm uzun zamandır iş ve özel sorunlarımdan dolayı pek ilgilenemiyorum site ile

Coşkun

Üye
Katıldı
Kredi
0

herşeye eriştim admin paneli kısıtlı lakin birtek ftp dizinine erişemedim ftp ye nasıl erişirim?

Coşkun

Üye
Katıldı
Kredi
0
En Sonunda Bağlana Bildim Oyun Güzel Hoşuma Gitt Doğru i Admin Panelinin Pek Fazla Bi Opsiyonu Yok Ama Özelleştirilebilir Zaten Db İçindede Fazla Tablo Yok :D Ben WebSitesini Full Türkçeleştirdim Şimdi De Oyun Dosyalarına Bakacam
bana atabilirmisiniz hazır halini?

Bu konuyı kimler okuyor