Vkontakte Online Oyun Scripti Dwar Benzeri

Vkontakte Online Oyun Scripti Dwar Benzeri

BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #1
pict_2.jpg

PZ3ppKFWQIs.jpg

Vkontakte - Efsane: Ejderhalar (dwar.ru benzeri) Legacy.
Eksik arşiv dosyaları, ancak, toplam verim, garanti kendi üzerine inşa etmek için bir şey değildir.

Demo: vkontakte.ru/legend
Boyutu: 80 MB

http://u6152912.letitbit.net/downlo...c2772e2ef8/dwar_vkontakte_05.05.2011.rar.html

Rar pass: www.turkmaxi.org
L atna - #2
bunu kurabıldınızmı bana acıl lazımda
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #3
sorunu ss ile veya detaylı anlatırsanız yardımcı olabiliriz
L atna - #4
dosyaları asırı eksık ondan dolayı oyun kurulmuyor bıcok yerde var bu script ve kımse demosunu kurmamıs
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #5
malesef denemedim.Ama dosyalarda eksiklik var onu biliyorum ya da dosyaların eksik kısımları vardır.Hata için yardımcı olabilirim bildiğim kadarıyla ancak hata kodu gibi ss gibi şeyler lazım bize
V volkantr - #6
sakat iş hocam
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #7
php bilginiz varsa eksik dosyaları tamamlayabilirsiniz
N nicksizgenc - #8
...........................
N nicksizgenc - #9
arkadaşlar bunu nasıl kurucaz yardım edebilecek var mı
C cesur2011 - #10
hocam bu kurunca direk sitesine gidiyor ordan hesap açıp kendin oynuyabiliryorsun tek yani kendin kurmamış gibi oluyorsun kendi sitende kendi linkinde açılması mümkünmüdür ? yardımcı olmanız mümkünmü acaba ?
M mentikir - #11
merhabalar
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #12
hocam bu kurunca direk sitesine gidiyor ordan hesap açıp kendin oynuyabiliryorsun tek yani kendin kurmamış gibi oluyorsun kendi sitende kendi linkinde açılması mümkünmüdür ? yardımcı olmanız mümkünmü acaba ?

index dosyası var mı yönlendirme var muhtemelen indexde ve .htaccess de
C cesur2011 - #13
index dosyası var ama indexteki adresi silip kendi adresimi yazıncada ip adresinden yogun talep var vs vs şeyler yazıyor hocam 2 dk siz deneyip bize donseniz ? sorunla ilgili yoksa aradıgım kurmak istediğim bir oyun bu... dwar
Turkuaz Turkuaz - #14
@ BaRRaCuDa

Hocam link kırık yeniler misin?
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #15
@ BaRRaCuDa

Hocam link kırık yeniler misin?

Takipte kalın yenileyeceğim
F firar38 - #16
Hocam linkini kırık yenilermisin rica etsem
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #17
Hocam linkini kırık yenilermisin rica etsem
Biraz yogunum 1 hafta sonra bakalim
URL: https://www.turkmaxi.org/forum//forum/konular/vkontakte-online-oyun-scripti-dwar-benzeri.179/