Web Site Tasarımı Nedir?

20
Tepki puanı
0
Web site tasarımı sanal bir dükkan tasarımıdır. Bu dükkanda elektrik,su,doğal gaz,ofis elemanları,güvenlik gibi artı masraflar olmaz. Kirası aylık veya yıllık olarak ödenen bir dükkandır.
İnternet sitesi tasarımlarında uygulama alanında faydalanılan bir çok araç bulunur. Photoshop gibi grafik tasarım araçları ,Dw gibi kodlama yardımcısı araçlardan faydalar sağlanır. Sayfa tasarlarken esas önemli konu ziyaretçilerin ilgili alanları ziyaret edebilmeleri ve gezmelerini sağlayabilmedir. Ziyaretçileriniz için internet sayfası yapmak çok önemlidir.

Seo çalışmalarımız ile de belirli bir sözleşme karşılıklı imzalayarak hizmetler veriyoruz.
Bir Başka İfada İle Web Tasarım Nedir?


Bir ürünü veya malzemeyi veya bir hizmeti (browser) görüntüleyebileceği biçimde, hazırlanmış tasarımlardır. HTML diline uygun web sayfaları yapabilmek ancak bilgi sahibi olan tecrübeli kişilerin işidir. Web sayfası yapma bilgisine erişen kişilere web tasarımcısı denir.

Niçin Web Tasarımı Gereklidir?
En önemli gereklilik insanların internetten alışveriş yapmasıdır.Bu durum üzerinde web tasarımlarının yapılması aramalarda 1 sayfada olabilmesi çok önemlidir.Aramalarda 1 sayfada olmayan her adres site iş yapması zor olacaktır.
Web Tasarım Yapma Aşamalarımız:
Proje için ön bilgi analizleri
Grafik Tasarım
HTML / CSS Kodlama(Teknik kodlama)
CMS Entegrasyonu / Yazılım İşleri(Wordpress vs.)
Test (Ve burada müşteriden tekrar fikirler alınması
 

Benzer konular

Top