Windows 7 Çok Mu Eskidi ? (1 İzleyici)

• Thread starter fratgk
  • Başlangıç zamanı
  • Cevaplar : 18
  • Görüntülenme : 3K
F

fratgk

Windows 7 Çok Mu Eskidi ?
Windows Xp işletim sistemi 25 ekim 2001 tarihinde piyasaya sürülmüştür.
Biliyoruz ki Windows kullanıcılarının çoğu halen xp kullanmaktadır. Windows 7 ise 22 Ekim 2009 tarihinde çıkarılmıştır. Xp desteğinin 8 Nisan 2014 ‘ te son bulmuş oysa windows 7 nin desteği 14 Ocak 2020′ ye kadar sürecektir. Çok da fazla bir süre geçmiş olmadığını biliyoruz geçmiş olsa bile şu anda kullanılan en fazla orana sahip Windows 7 en iyi şekilde yapılmış grafiklere önem verilmiş ve kullanım açısından kolaylaştırılmıştır.

Kaynak: fratgk.com

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
730
Seo Paketi
Bence windows 7 8 den daha kullanışlı

Katıldı
Kredi
0

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
730
Seo Paketi
Windows 10 denemedim hiç ama 8i görünce 7 den vazgeçmem dedim windows7 şu ana kadar ki en windows sürümü

descarter

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Ankara
Kredi
0
Windows 7 işletim sistemi windows xp'nin hızı windows vista'nın görselliğini yansıtan bir işletim sistemi olduğu için çok popüler oldu ve çıtayı yükselti windows 8 de pek fazla değişiklik olmadığından istenileni veremedi.

F

fratgk

Ben bu konuyu bana yapılan bir yorum üzerine yazmıştım ve yorumda öyle diyordu. "Sene olmuş 2015 sen hala windows 7 sen hayırdır" aynen bu şekildi. Güldüm ya.. :)

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
730
Seo Paketi
Seneye değil bence olaya bakar bu.Ayrıca Windows 7 de o kadar eski sayılmaz xp kullananlar var daha

Katıldı
Yaşadığın yer
Elazığ
Kredi
16
Win 7 güzelde bir süre sonra kasma sorunu vs yaşatıyor yani güncelleme istiyor.

F

fratgk

Usta blogda ayrıntılı bir şekilde var altta fotosu var windows 7 efsane bir işletim sistemidir ki en sevdiğim işletim sistemidir :)

YvDMQk.jpg

Katıldı
Yaşadığın yer
Elazığ
Kredi
16
Zaten Xp artık iş yerlerinden başka bir yerde görmek eski gibi mümkün değil. :)

Katıldı
Yaşadığın yer
Elazığ
Kredi
16
Evet gördüm. Orjinal win 7 Prof formatlı pc :)

F

fratgk

Evet gördüm. Orjinal win 7 Prof formatlı pc :)

Abim de Home var ama exper hariç bir bilgisayarı kabul etmiyor benim ki VAıO Ultimate win7 kullanıyorum şu anda win7 prof. ya da win 7 Ultimateden başkasını pek kullanmam şu grafiğe bir bakar mısınız hangi işletim sistemi böyle ya. :)

1YL45p.jpg

Katıldı
Yaşadığın yer
Elazığ
Kredi
16
Win 7 temalar internette fazlasıyla mevcut daha güzelleri bulabilirsin. :)

Katıldı
Yaşadığın yer
Elazığ
Kredi
16
Güzel tema zarif duruyor. :)

Nishimura

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Moskova
Kredi
0
Oncelikle windows 7 interface olarak daha kullanisli yada windows 8 interface daha kullanissiz diye birsey yok ben bilgisayar kullanmaya ilk 1999 basladim ve ozamanlar 7 yasindaydim.. windows 98 kullaniyordum.. fakat ben buna alismistim daha sonra iste Sourc ibm felan filan.. derken geldik xp ve baya bir sure xp kullandiktan sonra.. windows 7 gectim.. yane insanlar kullandiklari isletim sistemini 2-3 yil sonra alistiklari icin.. gozde alistigi icin.. reflex hareketleri neyin nerde oldugunu okuyarak degil.Gozle kopya ile yaptiklari icin ezber icabi.. oyuzden vazgecemiyolar.. yoksa gayet guzel windows 8.. inanin xp gibi 7 de bir sure sonra cesitli guncellemeler ve yenilenme asamalarina gectikten sonra herkez windows 8 gecicek ve alistiktan sonra windows 8 cok iyi diyecek .) Arkadaslar soyle birsey diyim firma dediginiz sey developerlar uretip daha sonra onumuze koymuyolar.. bunlar teorik olarak fiziksel olarak test edilip daha sonra insanlari nasil cekeriz nasil alistiriz tarzinda calisiyolar ve biliyolarki bir sure sonra herkez mecbur veya kendi istegiyle gecicek.. yane kisacasi anlattim sahsen umarim anlata bildim .)) He bu arada tabiki aciklar olucak.. zamanla kapatilcak. ilk frame eksiginden guncelleme geldiginde xp ye insanlar biraz sasirmisti xpnin aciklarindan.. xp zamanla oturtuldu ayni sekilde windows 7 de ilk geldiginde cesitli hatalar aciklar (bug)'lar vardi ve halada kapatiliyor .!

Bu konuyı kimler okuyor