örümcek script (1 İzleyici)

ibo348

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
UFO
Kredi
0
Örümcek scriptini kurarken db hatası alıyorum bi yardım eder misiniz?

GameDevTR

Cezalı
Katıldı
Kredi
0
aldığın hatanın resmini paylaşırsan bakayım bi

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0
Ücretsiz hosta kurmaya çalışma.Ayrıca mysql ve php versiyonu uyumlumu kontrol et.Bu arada scriptin linkini atsana bir inceleyeyim

ibo348

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
UFO
Kredi
0
ücretiz host

Ücretsiz hosta kurmaya çalışma.Ayrıca mysql ve php versiyonu uyumlumu kontrol et.Bu arada scriptin linkini atsana bir inceleyeyim

Ücretsizde çalışmaz mı
tık

1LWoOj.png

Moderatör tarafindan son düzenleme :

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0
Kaliteli bir hostta çalış bari.Gidipte hostingerde felan kurmaya çalışma

ibo348

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
UFO
Kredi
0
hostinger

Kaliteli bir hostta çalış bari.Gidipte hostingerde felan kurmaya çalışma

Hocam 11 milyon kullanıcısı var yapmayın hocam. :RpS_crying: Hep burada projelerimi yapıyorum. Bu hata hostingten mi kaynaklı diyorsunuz?

ibo348

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
UFO
Kredi
0
şu scripti kuran yok mu

S

selipro

şu scripti kuran yok mu

kardeşim sorun php sürümü senin dedigin script php 5.4 de çalısıyor ve sen suan php 5.6 kullanıyorsun ayrıca hostinger kötü yer degil ama kısıtlamaları var sorunda burada zaten

paralı hostingde php 5.6 kurarsın çünkü bir kısıtlaması olmaz. çünkü tüm php eklentile yüklüdür ve açıktır ama hostingerde kısıtlı dır örnek: paralı hostinde php 5.6 nın 100 tane eklentisi vardır ve hepsi açıktır ama hostingerde php 5.6 nın da 100 tane eklentisi vardır 5-6 tanesi açıktır. bunun için biz yöneticiler herzaman diyoruz ki ücretli hostinge kurun. Yoksa ora kötü bura kötü demiyoruz.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
787
Ayni fikirdeyim ucretsiz hostta denemeyin.Her turlu hata almaniz muhtemel.Hostingerde kimsenin kara kasina kara gozune ucretsiz yapmaz.Amac kisitli is yapip ucretli satmak

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0
Hocam byet hostun dağıttığı ücretsiz hostlar var oraya domain yönlendirme yapabilirsiniz.Oralar hem sınırsız kaynak hemde gördüğüm en hızlı host sağlayıcıları

Bu konuyı kimler okuyor