İnternetten yapılabilecek meslek? (1 İzleyici)

• Thread starter TRLK
  • Başlangıç zamanı
  • Cevaplar : 8
  • Görüntülenme : 2K

TRLK

Üye
Katıldı
Kredi
0
Merhabalar, Öncelikle yaşım 14 okulu açıktan okuyorum. İnternet üzerinden yapabileceğim yasal olan bi iş arıyorum (ek olarak) Orta derece PHP ve HTML biliyorum. Aslında aklımda bir internet sitesi açmak var fakat ne sitesi açsam tutulur bilmiyorum :(

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
785
Yasal olarak makale yazabilirsin.Blogger tarzı siteler açıp onları özgün içerikler girerek satabilirsin.Daha sonra ücretli yapılacak işler var kopyala yapıştır tarzı gibi.Bi yerlerde ücretli yönetici olabilirsin mesela.İnternet sitesi açacaksan blog tarzı açabilirsin.Hangi alanda iyiysen o alan için aç.Php konusunda iyiysen onun için açabilirsin

TRLK

Üye
Katıldı
Kredi
0
Kopyala yapıştır derken rica etsem kısaca detaylandırırmısınız? Birde link tl den bayilik kursam bi işime yararmı sizce nasıl geliştirrim bilginiz varsa bilgilendirirseniz çok sevinirim.
(Bu arada küçümsemediğiniz için teşekkürler, Yaşımdan dolayı tepki görürüm diye konuyu açarken biraz çekindim.)

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
785
Kopyaala yapistir derken bazi site sahipleri siyorki sitesine konu actirmak istiyor.Mesela teknoloji konulari actirilacak bi yerlerden konu bul benim siteme onlari aktar.Hangi siteden buldugunun bi onemi yok reklamsiz olsun resimde olsun 100 konu ac 2 Tl diyor.Bu ornek tabii istekler degisebiliyor.Link.tl isine bence girme insanlar sonunda bunlara kufur ediyor.Cunku bitmek bilmeyen reklamlar cikiyor.Yas onemli degil 10 yasinda bile olmus olsan destek oluruz.Yeterki ogrrnmek iste.

TRLK

Üye
Katıldı
Kredi
0
Peki Script, Tema, Php&Html Kod paylaşım sitesi kursam sizce nereden kurayım blogger'denmi yoksa Kendi hostinger hesabıma domain alıpmı? (Hostinger Premium Üyeligim Var.)

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
785
Kend hostinginden kur ucretli domain alip kurman daha iyi olur.Daha etkili olur.

TRLK

Üye
Katıldı
Kredi
0
Tamam Teşekkür ederim peki bildiginiz güzel bi script varmı?

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
785
Wordpress kurup guzel bi temayla isi cozebilirsin.

TRLK

Üye
Katıldı
Kredi
0
Tamam, Teşekkür ederim. İleride kesin yapacağım

Bu konuyı kimler okuyor