2D Savaşlı MMO Tarzı Script İstek (1 İzleyici)

Katıldı
Kredi
0
sa elimde com lu alan adı var ve hostinger üzerine yönlendirdim siteyi firezilladan ogame yi yükledim kuruldu bunun gibi kura bilicem fakat 2d oyun varmı savaşlı olsun istiyorum lütfen dili fark etmez mmo tarzı istiyorum bu tür şeylere çok hevesliyim çok uğraşıp kendi oyunumu yapmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz :RpS_wub:

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
757
Konu başlığını değiştirdim.Konu oyun scriptleri bölümüne taşındı..Bu şekilde yazarsanız daha iyi olur.

Katıldı
Kredi
0
Teşekkür ederim hocam sizin bir bilginiz varmı bana önere biliceğiniz şunu kura bilirsin çalışır dediğiniz script ?

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
757
travian tarzı var klanlar tarzı var

Katıldı
Kredi
0
hocam siz bana dedim gibi hostinger üzerinden kura biliceğim oyunları atarsanız sevinirim benim istedim nasıl tarif etsemki Phong Van Vo Song v2.2 ( Legend Online Tarzı ) scripteki gibi bir oyun istiyorum hocam

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
757
Onu hostingerde çalıştıramazsın.En kötü vds lazım

Katıldı
Kredi
0
en ucuz vds nekadardır hocam ? bi fiyat sölermisiniz belki kendimi daha fazla geliştirmek için satın ala bilirim siteden siteye değişiyordur fakat sizler bilgilisiniz bu konularda ben daha çırak derecesindeyim bu konularda anlayışınız için teşekkürler.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
757
Aylık 20-25 liradan başlıyor diye biliyorum.Ama ucuz da ne kadar etkili olur o da meçhul. En ucuzu arama kaliteli firmalardan ara bence.Denemek için diyorsan kaliteli firmalardan en düşük paketleri alabilirsin.Yalnız onlar sana vdsyi kurar verir geri kalan her şey sen de bitiyor.Yani bazı server komutlarını bilmen lazım.Winscp gibi programları mesela.VDS işi biraz karmaşıktır

Katıldı
Kredi
0
winscp biliyorum hocam daha önce metin2 server kurmuştum ozaman kullanmıştım :D hm sagolun araştırıcam bu konuyu

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0
Kendin denemek için kuracaksan localhost'a kurabilirsin

Katıldı
Kredi
0
localhost nasıl kuruluyor bilmiyorum ama ogamenin görünüşünü baya bi değiştirdim :D yakında atarım resim bakarsınız onu geliştiriyorum napalım elimizdeki imkan bu ancak

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
757
Localhost dedigi sey bilgisayara kurmak easyphp gibi program indir dosyalari ayni hosttaki gibi onprogramin klasorune yukle. Ip var neydi hatirlayamadim o ipi yazinca oyun pcde aciliyor buna localhost deniyor

Bu konuyı kimler okuyor