Satış 300 Anahtar Kelime SEO ÇALIŞMASI [ SİZE PARA KAZANDIRALIM ] (1 İzleyici)

SeoBayi

Üye
Katıldı
Kredi
0
UÇURAN BACKLİNK PAKETİNİ ALMAK İÇİN TIKLA

20.000 Yorum Backlink - Türkçe Forum Tanıtım Paketleri

6666-1.webp

İŞ ALIMI AÇIK
satınal.gif

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

star.png
SEO HİZMETİ
star.png

Sizden İstenilenler: Mutlu bir gelecek, bol kazançlı günler.

Sizlere ilk sayfa garanti veriyoruz diyen kişilere itibar etmeyin.
Düz mantık düşünün, otomasyon bir şekilde nokta atışı size konum verebilen bir kişi, firma vb.
var ise GOOGLE hiç çalışmasına gerek yok, zaten bu arkadaş yapıyormuş sıralamayı :) alsınlar
bu kişiyi GOOGLE'a istediğini istediği sıralamaya yerleştirsin. GOOGLE'a ne gerek var ki o halde ?

SEO-RAPOR.png

300 ANAHTAR KELİMEYE KADAR ÇALIŞMA YAPIYOR VE SINIRLARI ZORLUYORUZ

satınal.gif

- - - - - - - - - - SeoBayi - - - - - - - - - -

star.png
Çalışmamız bas geç mantığı yada benzeri program ve basit yöntemler ile değildir.

star.png
Alanında yurt içi, yurt dışı eğitim alan personellerimiz aracılığı ile uzun vadeli çalışma süreci bulunmaktadır.

star.png
Çalışma sürecimiz 30 - 40 gün arasında durmaksızın işlem sağlanır.

star.png
Haftalık PDF dosya ile WhatsApp ve benzeri iletişim araçları ile sizlere gelişimi, yükselişi anlık olarak adım adım takip ve inceleyebileceğiniz bir raporlama sistemi sunuyoruz.

star.png
Tek anahtar kelime yada belirli anahtar kelimelere çalışma sağlamıyoruz.

star.png
Tekil kullanıcıyı, müşteri kitlenizi, talep gücünü arttırmak için Maximum anahtar kelime ağacını yükseliyoruz sizinle beraber. Unutmayın sizi sadece 3 5 anahtar kelime ile arayıp gelen müşteri sayınız örnek olarak 10 kişi ise biz yüzlerce anahtar kelime SEO çalışması yapıyoruz ve akabinde bu sayede 10 kişi sizlere 200 500 müşteri kitlesi olarak geri dönüyor.

logo.webp

Örnek; Malatya Kayısı Kelimesi ağır bir kelime diyelim net ağır kelimeler üzerine yoğunlaşmanın yanı sıra dünyada çeşit çeşit insan olduğunu unutmayalım. Bu sebepden dolayı sitenizin Google tarafından Daha Fazla Kişiye Ulaşmanızı sağlamak için alternatif olarak web sitenizin tek bir Keywords ( Anahtar Kelime ) ‘ de değilde bir çok kelimede zirvelerde Olmanızı sağlıyoruz.

1- Malatya en güzel kayısı
2- Malatya en tatlı kayısı
3- Malatya taze kayısı
4- Malatya yeni kayısı
5- Malatya en iyi kayısı

Şeklinde alternatif ve aranma hacmini çoğaltıp daha iyi yerlere gelmek için adım adım ilerliyoruz. zaman içerisinde ANA ANAHTAR KELİMENİZ için çalışma yapmaya başladığımızda daha iyi ilerleme ve hızlı yükseliş sağlıyoruz. Tabiki sizlerin bizlere vermiş olduğu Anahtar Kelimeleri İHMAL ETMİYORUZ.

gP18q5.png
005n1B.png

satınal.gif

- - - - - - - - - - SeoBayi - - - - - - - - - -

google.gif

WhatsApp ve Müşteri Temsilcisi için İletişim
+90 (422) 606 06 30

Forum Dışı İletişim İçin
E-Mail; info@Seobayi.com
Skype; live:.cid.7956d69909b17147

Ücretsiz SEO HİZMETİ KAZANMAK İÇİN SAYFAYI BEĞEN PAYLAŞ

https://www.facebook.com/SeoBayi/