Açil yardım (1 İzleyici)

Katıldı
Kredi
0
HATANIN SEBEBİ NEY BEYLER NEYİ DÜZENLİCEM BURDA ?
qWj2qB.png

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
İlk önce ücretsiz hostta deneme yapmamanı tavsiye ederim.Mesela Turkmaxi Game buraya bakarsan görürsün.Günlerdir test ediyorum sorun çıkmadı

Katıldı
Kredi
0
benim kurduğum ondan daha gelişmiş kardeşim o scriptin bende türkçeleşmiş hali var :) ben türkçeleştirdim bile onu baya geliştirdim gecen günler atmıştım zaten foruma ben başka gelişmiş scriptini buldum sounds müzikleri filan var oyunda fakat bu problem neyden kaynaklanıyor bir türlü bulamadım ivik civik ettim bulamadım sorunu local hosta kuruyorum yine aynı hatayı veriyor sanırım sorun dosyalarda

Katıldı
Kredi
0
eğer istersen o scripti birlikte geliştire biliriz bu elimdekiyle hiç boşa uğraşmıyayım bende zaten %40lık türkçeleşmiş hali var poblic ve ingame nerdeyse ful türkçe yaptım bile

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
benim kurduğum ondan daha gelişmiş kardeşim o scriptin bende türkçeleşmiş hali var :) ben türkçeleştirdim bile onu baya geliştirdim gecen günler atmıştım zaten foruma ben başka gelişmiş scriptini buldum sounds müzikleri filan var oyunda fakat bu problem neyden kaynaklanıyor bir türlü bulamadım ivik civik ettim bulamadım sorunu local hosta kuruyorum yine aynı hatayı veriyor sanırım sorun dosyalarda

Bu scriptin daha gelişmiş hali derken link at bakalım.

eğer istersen o scripti birlikte geliştire biliriz bu elimdekiyle hiç boşa uğraşmıyayım bende zaten %40lık türkçeleşmiş hali var poblic ve ingame nerdeyse ful türkçe yaptım bile

Hangi scripti geliştirmek istiyorsun?

Katıldı
Kredi
0
Katıldı
Kredi
0
bunu geliştire biliriz seninle :) istersen aklımda cok güzel şeyler ar

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
bunu geliştire biliriz seninle :) istersen aklımda cok güzel şeyler ar

Bunun neresi benim gösterdiğim scriptten gelişmiş onu anlamadım aynı script bu.
Ayrıca Süper Nova Beta burada resim çıkmyıor.Tahmini konuşuyorum bazı yerlerde de resim yolu yanlıştır.Örnek olarak Empire kısmında

Katıldı
Kredi
0
yeni kurdumda ondan :D siteye tekrar büssürü gif filan var elimde orası ondan öle cıkmış bişi olmaz elimdeki gifleri ve resimleri yükleyince hepsi yerine oturur bende bunun bi gelişmiş scripti var diyorum bu oyundan bahsetmiyorum bekle linkini bulayımda atayım sana özelden anlarsın demek istediğimi

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
yeni kurdumda ondan :D siteye tekrar büssürü gif filan var elimde orası ondan öle cıkmış bişi olmaz elimdeki gifleri ve resimleri yükleyince hepsi yerine oturur bende bunun bi gelişmiş scripti var diyorum bu oyundan bahsetmiyorum bekle linkini bulayımda atayım sana özelden anlarsın demek istediğimi

Gelişmiş halini kurda bakayım demoya bi oradan inceleyim.Şimdi bunu kuramam ben

Katıldı
Kredi
0
işte dosyalar çalışmıyor sıkıntı orda o resimdeki hatayı veriyor özelden atim rarı sana bir bak localhost üzerinden dene enazından

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Tamam o halde sen bana scripti pmle komple at bakayım bi bakabilirsem akşama

resinqsun

Üye
Katıldı
Kredi
0