Öneri Altı Devre Kılıç Ustası H5 (1 İzleyici)

megafrom

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
3
Merhaba arkadaşlar bugün test ettiyim bir h5 web oyun scriptini paylaşacam görseller ve demo aşşağıda.

Demo:http://et2.servegame.com/user
Indir Drive:

Kurulum:
--(NOT: Kuruluma başlamadan önce ıss den açık olan 80 portunu devredışı bırakın localde çalışması için, ve açık olan antivirüs programlarını kapatın ilk kurulum için.Sonra gameworld klasörünün içinde "GameWorld"txt'i notepat ile açın 127. ile başlayan yerler hariç diyerlerini kendi ip'inizle deyiştirin kaytedin daha sonra kuruluma başlaya bilirsiniz.

Dosyaları rardan D: ye çıkartın ve ilk 1. olanı acın yani ("phpstudy_pro") sonra sadece apache ve sql aktif edin sorun yoksa 2. ve 3.bat olanı acın 4 pencere açık kalacak onlarada bi sorun yoksa sunucu hazır demektir locale kuranlar 127.0.0.1/index.html'adresinden hesap açıp oyuna girebilir oyun çince ve vietnamca'dır mobil uyumludur.

Navicat sql id:root pw:123456 rar sifresi yok,sanırım bukadar :) takıldığınız yerler olursa yardımcı olmaya çalışacağım iyi eylenceler.

Son düzenleme :

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
765
404 hatasi veriyor resimler

megafrom

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
3

xppro

Üye
Katıldı
Kredi
0
İndirme Linki Nedir
Yoksa tanıtım amaçlı ise scripti tamamen paylaşabilirim saygılarımla

cronos86

Üye
Katıldı
Kredi
1
@xppro siz sunucu kurulumu yapıyormusunuz bu oyunun ? ona göre makına alayım kurulum yaparmısınız ?

megafrom

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
3

megafrom

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
3

cronos86

Üye
Katıldı
Kredi
1
Lochalden yada vds üzerinden kurabilirsiniz.
hocam VDS windows server ise alabilirim sorun değil sunucuda kurulum için ayarlamarı yaptıktan sonra yardımcı olma şansınız varmıdır.

megafrom

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
3
hocam VDS windows server ise alabilirim sorun değil sunucuda kurulum için ayarlamarı yaptıktan sonra yardımcı olma şansınız varmıdır.
Efendim scripti kurup çalıştırabildinizmi?

megafrom

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
3
Test klasörünün içinde gm komutları var nasıl kullanıldığını çözen varsa paylaşırsa sevinirim :)

xppro

Üye
Katıldı
Kredi
0
Test klasörünün içinde gm komutları var nasıl kullanıldığını çözen varsa paylaşırsa sevinirim :)
Videolu kurulumu atayım önce

Kurulumu anlatmışsın soran olursa diye sen nolur nolmaz vps aldığın yeri ver en azından rahatlarlar

Gelelim Gm yerine
sitenin sonuna gm/gm0.php yazıyoruz
gm şifresi:123456
örnek senin siten
direk olarak anında gmden halledebiliyorsun

Saygılarımla...

megafrom

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
3
Videolu kurulumu atayım önce

Kurulumu anlatmışsın soran olursa diye sen nolur nolmaz vps aldığın yeri ver en azından rahatlarlar

Gelelim Gm yerine
sitenin sonuna gm/gm0.php yazıyoruz
gm şifresi:123456
örnek senin siten
direk olarak anında gmden halledebiliyorsun

Saygılarımla...

Öncelikle videoyu paylaştığın için teşekkürler kullandığım vps no ip den ücretli almıştım onu kullandım söylemek istediyim bişi daha var gm panelinde bulunan item listesinde yani item txt dosyasında 2 tane var bu dosyadan bunların içinde itemlerin kodları var oyunda olup listede olmayan birçok item isimleri ve kodları var onları oyun içerisinden isimlerini alıp item kodları ile karşılaştırıp yani icon klasöründe var onlardan kodları bulup listeye ekleyerek gm panelinden gönderebilirsiniz benim asıl merak ettiyim oyun içerisinde gm deyilsiniz ama gm komutları var sql den gm lvl inin kaç olduğunu bulamadım herkesin gm lvli 9 ama gm deyilsiniz oyunda 2 adet db var ikisininde sifreleri farklı deyiştirince oyuna giremiyorsunuz db kapanıyor.
Gm paneli 2 tane linkin sonuna gm yazıpda giriliyor.

xppro

Üye
Katıldı
Kredi
0
Öncelikle videoyu paylaştığın için teşekkürler kullandığım vps no ip den ücretli almıştım onu kullandım söylemek istediyim bişi daha var gm panelinde bulunan item listesinde yani item txt dosyasında 2 tane var bu dosyadan bunların içinde itemlerin kodları var oyunda olup listede olmayan birçok item isimleri ve kodları var onları oyun içerisinden isimlerini alıp item kodları ile karşılaştırıp yani icon klasöründe var onlardan kodları bulup listeye ekleyerek gm panelinden gönderebilirsiniz benim asıl merak ettiyim oyun içerisinde gm deyilsiniz ama gm komutları var sql den gm lvl inin kaç olduğunu bulamadım herkesin gm lvli 9 ama gm deyilsiniz oyunda 2 adet db var ikisininde sifreleri farklı deyiştirince oyuna giremiyorsunuz db kapanıyor.
Gm paneli 2 tane linkin sonuna gm yazıpda giriliyor.
hocam gm level derken kastettiğiniz vip level mi?
eğer vip level ise panelden önce ekleyebiliyorsunuz ki sizin dosyalarda sorun da olabilir daha henüz kurmadım
önce full vip tanımlamanız gerek ki sonra para yükleme yapmalısınız

megafrom

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
3
Efendim vp den bahsetmiyorum mesela admin oldugunuzda oyunda admin olduğunuz bellidir hani karakterin üstünde admin yada gm yazar bunun nerden yapıldığını çözemedim.

xppro

Üye
Katıldı
Kredi
0
Efendim vp den bahsetmiyorum mesela admin oldugunuzda oyunda admin olduğunuz bellidir hani karakterin üstünde admin yada gm yazar bunun nerden yapıldığını çözemedim.
Bu oyunda galiba öyle şey yok

Bu konuyı kimler okuyor