Satış Anahtar teslim web sitesi ! (1 İzleyici)

Katıldı
Kredi
0

y3JddN.jpg

Merhaba, sizin için anahtar teslim web sitenizi yapıyorum.
Bu paketi almadan önce aşağıdaki açıklamaları okumalı ve bana mesaj atmalısınız.
Ek ücretler :
Hosting firmasının Arama motorları çalışması : (55 TL)
Kişisel bilgilerin gizliliği : 10 TL
Paket İçeriği : (350TL)
Domain (1 Yıl) + daha fazlası için opsiyonlara bakınız
Hosting (1 Yıl)
Site Tasarımı / Ayarları
İçeriğinize Uygun Logo Tasarımı
Seo Düzenlemesi (Sitemap,Title, Keywords vb)
Logo (sitenizin içeriğine uygun)
isim@siteadresiniz.com
Sitenizi Google Analytics ve Google Search Console'a eklerim.Sitenizin üst sıralara çıkmasında yardımcı olurum.
Ücretsiz Destek (süresiz)
Altyapı : Wordpress
Dikkat:
Sorularınızı ve Aklınıza takılanları Mail adresim üzerinden mesaj atarak öğrenebilirsiniz.
SİPARİŞ İPTALİ : Domain ve Hosting tescil edildiyse masraflar karşılanmak kaidesi ile sipariş iptal edilebilir.
Soru(S)-Cevap(C)
S: Wordpress nedir ?
C: WordPress, dünyada en çok kullanılan web sistemlerinden biridir, açık kaynaklı ve ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.
-
S: Domain Süresi Bitince ne olacak ?
C: İsterseniz domaininizi kendi hesabınıza transfer edersiniz veya opsiyonlarda bulunan +1Yıl domain seçeneğini seçerek domain sürenizi uzatabilirsiniz.
-
S: SSL (HTTPS) nedir ?
C: SSL sertifikaları site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden, iki nokta arasındaki veri iletişimini şifreli kanal üzerinden yaparak güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayan bir üründür
-
S: Site İçeriğini kendiniz mi oluşturacaksınız ?
C: Site içeriğini sizin vermeniz gerekmekte.Örnek : 'Sitemde hakkımızda sayfası olsun ve hakkımızda sayfasında ekte gönderdiğim metin görünsün.' gibi bana içerikleri vermelisiniz.
-
S: Sitemin Arayüzü nasıl olacak nasıl belirleyeceğim ?
C: Bana mesajda istediğiniz siteyi anlatacaksınız bende size binlerce şablon arasından size uygun olanlarını göstereceğim beğendiğiniz ile istediğiniz düzenlemeleri yapıp yola koyulacağız :)
-
S: Sitem Mobil/Tablet/PC uyumlu olacak mı ? (responsive)
C: Evet siteniz Mobil/Tablet/Pc için uyumlu olacak.(bkz.responsive)
-
S: Admin Panelim olacak mı ? Türkçe Mi ?
C: Evet Admin Paneli olacak.Türkçe.(Panelden sitenizin herşeyini kolaylıkla değiştirebilir,yeni makale,yeni galeri vb oluşturabilirsiniz. )
-
S: Sitem ne zaman hazır olur ?
C: Sitenizin teslim edilme süresi size bağlıdır.Site için gerekli tüm bilgiler(yazı,resim vb) eksiksiz verildiğinde en kısa sürede teslim edilir.
-
S: Siteyi teslim ettiniz ama ben yanlışlıkla ayarları bozdum(veya yeni birşeyler eklemek istiyorum) tekrar mı satın alacağım ?
C: Tekrar herhangi bir satın alma yapmadan bana Mail üzerinden mesaj atarsanız size ücretsiz destek sağlarım.
-
S: Hosting firmasının çalışmasını almazsam ne olur ?
C: Eğer Hosting firmasının çalışmasını almayıp size benim uygulayacağım çalışmayla yetinirseniz yükselme hızınız düşer . Ama yükselmeyeceksiniz anlamına gelmez.
-
S: Kişisel bilgilerin gizliliği nedir ?
C: Herhangi bir insanın Domain - Hosting firmasına ulaşıp oradan iletişim bilgilerinize ulaşmaması için uygulanan bir uygulamadır . Bu 2 ek hizmetin gelirleri bana değil hosting firmasına gitmektedir . Tamamen size fayda sağlamak için eklediğim paketlerdir.​

Şahsi fikrim fiyat biraz fazla.
- Teslim süresini net değil.
- 4tl lik whois gizlemeyi 10tlden veriyorsun.
- Ssl yeni sertifika mı alacaksın yoksa hosting firmasının verdiği sertifikayı mı kullanacaksın?
- Tema üretecek misin yoksa hazır tema mı kullanacaksın?
- Mail adresinin spama düşmeme garantisi var mı?

Yukarıda bahsettiğim bilgileri de vermen gerek. Üyelerin bu ilandan ne yaptığını bilerek faydalanması daha doğru olur.

Keyifli forumlar.

O halde şöyle yapalım sorularını yanıtlayıp alta ekliyim

Teslim süresi malesef net bişey söyleyemiyorum hali hazırda bir işte çalıştığım için
GodAddy ile anlaşmalı yapıyorum ve godaddyde fiyat neyse o fiyattan satıyorum ekstralardan hiçbir kârım yok
Sertifika hosting firmasının verdiği sertifika
Tema tamamen kendi tasarımım
Mail adresinin spamama düşmeme garantisini godaddy zaten veriyor .

Moderatör tarafindan son düzenleme :

Halil

Üye
Katıldı
Kredi
0
- Ssl yeni sertifika mı alacaksın yoksa hosting firmasının verdiği sertifikayı mı kullanacaksın?

Yukarıda bahsettiğim bilgileri de vermen gerek. Üyelerin bu ilandan ne yaptığını bilerek faydalanması daha doğru olur.

Keyifli forumlar.

Katıldı
Kredi
0

Keyifli forumlar.

Teslim süresi malesef net bişey söyleyemiyorum hali hazırda bir işte çalıştığım için
GodAddy ile anlaşmalı yapıyorum ve godaddyde fiyat neyse o fiyattan satıyorum ekstralardan hiçbir kârım yok

Halil

Üye
Katıldı
Kredi
0

Şimdi oldu:rolleyes:

Katıldı
Kredi
0

Bu konuyı kimler okuyor