Battle knıght web tabanlı oyun scrıptı (1 İzleyici)

Windows7

Üye
Katıldı
Kredi
0

Script Açıklaması: Battle Knight, bir savaş ve kasaba yönetme oyunu. Oyunda ki amacımız imparatorluğumuzu genişletip savaşlara katılmak. Bu zorlu yolda ilerleye bilmek için sana sadece silah ve zırh yetmeyecek aynı zaman da öz güven ve cesarete de ihtiyacın olacak. Limanlar, Şehirler, Ticarethaneler, Kaleler ve Köyleri ziyaret edin ve 50'nin üzerindeki görevleri tamamlamaya çalışın. Tamamen Türkçe dil desteği olan bu oyun scripti mutlaka arşivinizde bulunsun. Umarım işinize yarar hepinize kolay gelsin.

Script Kurulumu: Veritabanını oluşturun ardından ana dizinde bulunan "config.php" ve "includes" klasöründe bulunan "antet.php" dosyasını düzenleyin. İşlem tamamlandıktan sonra "dump.sql" dosyasını içe aktarın.

http://ul.to/iy760two
Rar pass: www.turkmaxi.org

Nyrox

Üye
Katıldı
Kredi
0
Teşekkürler Paylaşım İçin

KurnaZ

Üye
Katıldı
Kredi
0
scriptleri güzel paylasıyıorsunuz fakat resimlerede hep rusca simdi güvenipde indirip kuramıyorum birdaha dilleri ayalarmakda istemiyorum acıkcası dil ruscamı ?

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
786
scriptleri güzel paylasıyıorsunuz fakat resimlerede hep rusca simdi güvenipde indirip kuramıyorum birdaha dilleri ayalarmakda istemiyorum acıkcası dil ruscamı ?

Dil rusca indirip inceleyebilirsiniz

trgonzales

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Aydın
Kredi
0
Tam güzel bir oyun buldum dedim ne yazıkki download linki kırık :(
Kardeşim download linkini düzeltirsen memnun olurum

-Saygılar

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
786

trgonzales

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Aydın
Kredi
0
bu scripti indirdim kurulumunda yardımcı olurmusun admin ?

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
786
Script Kurulumu: Veritabanını oluşturun ardından ana dizinde bulunan "config.php" ve "includes" klasöründe bulunan "antet.php" dosyasını düzenleyin. İşlem tamamlandıktan sonra "dump.sql" dosyasını içe aktarın.
Kurulum yaziyor yukarda ben yinede kopyaladim buraya

trgonzales

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Aydın
Kredi
0
özel mesajdan bi 10 dakinanı alsam canlı destek olurmusun

look2me

Üye
Katıldı
Kredi
0
yandex mega buralara yükleseniz hem linkler silinmez hemde saçma sapan bizde aa diyip atlamayız

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
786
yandex mega buralara yükleseniz hem linkler silinmez hemde saçma sapan bizde aa diyip atlamayız

Megada siliniyor.Uploaded.net ve www.turkmaxi.org passlı olan oyunların yedekleri mevcut bunları yenilebiliyoruz link silinse bile.Zamanında buradanhesap aldık böyle devam ettik şu anda problem olarak görmenize gerek yok.Dediğim gibi silinen linkleri 1-2 gün içerisinde yenileriz.Bu oyunun linki yenilenmiştir

look2me

Üye
Katıldı
Kredi
0
bu kadar hızlı cevap verip link'i yenlinmesine teşekkür ederim kolay gelsin

Bu konuyı kimler okuyor