Bu Oyun Scriptini Kurmak Için Detay Lazım (1 İzleyici)

Katıldı
Kredi
0
Merhabalar

bu scripti kuracağım ama vmware felan diyor gerekirse sunucuyu ben üstlenirim yaparım diyen varsa bana ulaşırsa sevinirim
oyunu türkçeleştirmek istiyorum kısaca yakında mu ve benzeri oyunlarıda kurmak için detay bilgi lazım istenirse paylaşım yapabilirim

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
786
Wmware sunucu sanalastirma isidir.Bir bilgisayarda 2 farkli işletim sistemi kurmanızı sağlar ancak burada söylenen kendi bilgisayariniz icin sanirim.Vds aldiginizda bu dosyalari vdsye aktramaniz lazim.Bu videodakkleri dikkatlice izlerseniz yapabilirsiniz.Turkcelestirme kismina gelince o is biraz uzun olabilir

Katıldı
Kredi
0
türkçe dosyalama basit bana aslında ilk ingilizce piyasaya sürüp para kazanmayı hedefliyorum daha sonra diğer dilleri destek yardımı ile düzeltip sistemi otutrtmak istiyorum ve dediğiniz gibi vds ile ayarlama varmış ona göre inceleyeceğim

bynoment

Üye
Katıldı
Kredi
0
Offline mod yazıyor okuduğun üzere , text tabanlı naruto scriptleri var php , bu oyunu kursan dahi online olarak bir veritabanı varmıdır belli değil Dosyaları bulabilirim sana istersen

xppro

Üye
Katıldı
Kredi
0
Offline mod yazıyor okuduğun üzere , text tabanlı naruto scriptleri var php , bu oyunu kursan dahi online olarak bir veritabanı varmıdır belli değil Dosyaları bulabilirim sana istersen
dosyalar çalışıyor sunucuda denendi.

Bu konuyı kimler okuyor