C# Kafe - Restaurant Otomasyonu Uygulaması (1 İzleyici)

projevekod

Üye
Katıldı
Kredi
0
C# Kafe - Restaurant Otomasyonu Uygulaması

csharp-kafe-ve-restaurant-otomasyonu-ornegi-kodlari-veri-tabani-access.png

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere kafe ve restaurant otomasyonu paylaşacağım.İstek üzerine paylaşıyorum.Projesini bizimle paylaşan arkadaşa teşekkür ederim.Başarılı bir proje ve başarılarının devamını dilerim.Bildiğiniz gibi Kafe ve Restaurant türü mekanlarda kullanılan adisyon kağıtlarına hitafen yapılmış bir uygulama. :)

Program access veri tabanıyla oluşturulmuştur.Kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar kodlarına bakabilmesi açısından paylaşıyorum.Kodların açıklaması yoktur.Olduğu gibi sizlerle paylaşıyorum.Birden fazla formlar ile örnek arayanlar için bire bir..

Uygulamayı indir...

Kaynak : C# Kafe - Restaurant Otomasyonu Uygulaması

ercankzlkc

Üye
Katıldı
Kredi
0
Güzel uygulama olmuş gerçekten. Dahada modernleşerek geliştirilebilir.

EyupReis

Üye
Katıldı
Kredi
0
Gelistirilebilir. Guzel

EnesVTN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
GB
Kredi
5
bu sekılde varsa paylasım yaparmısınız hocam gelıstırıle bılır gayet guzel

projevekod

Üye
Katıldı
Kredi
0

Teknobame

Üye
Katıldı
Kredi
0
Güzel uygulama olmuş eline sağlık.

ensar

Üye
Katıldı
Kredi
4
C# Kafe - Restaurant Otomasyonu Uygulaması

csharp-kafe-ve-restaurant-otomasyonu-ornegi-kodlari-veri-tabani-access.png

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere kafe ve restaurant otomasyonu paylaşacağım.İstek üzerine paylaşıyorum.Projesini bizimle paylaşan arkadaşa teşekkür ederim.Başarılı bir proje ve başarılarının devamını dilerim.Bildiğiniz gibi Kafe ve Restaurant türü mekanlarda kullanılan adisyon kağıtlarına hitafen yapılmış bir uygulama. :)

Program access veri tabanıyla oluşturulmuştur.Kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar kodlarına bakabilmesi açısından paylaşıyorum.Kodların açıklaması yoktur.Olduğu gibi sizlerle paylaşıyorum.Birden fazla formlar ile örnek arayanlar için bire bir..

Uygulamayı indir...

Kaynak : C# Kafe - Restaurant Otomasyonu Uygulaması
merhaba acaba veri tabanı var mı sql tarafı

Bu konuyı kimler okuyor