İstek Canlı Tv izleme Projesi (1 İzleyici)

forumcu

Cezalı
Katıldı
Kredi
0
Canlı Tv izleme Projesi, Merhaba arkadaşlar ben uzun zamandır internet dünyasındayım ama yapmak istediğim bir proje olarak bu canlı tv sitesi hep içimde kalmıştır neden derseniz çoğu defa yeltendim ama alt yapı olmayınca online izletemedim başka sitelerin verdikleri kodlar var ama onlarda bazen kendi sitelerine yönlendiriyorlar kodu eklediğim sayfayı.

Yani demek istediğimi anladınız kendi alt yapımda izletmek istiyorum. Tabi HD kalitede olmalı neyse şuan akip ettiğim ve sevdiğim sitelerden 2 tanesi olaraktasarımlarıyla çok güzel siteler bence yapanların emeğine sağlık..

Anestezy

Üye
Katıldı
Kredi
0
sizde kendinize ait canlı tv izleme sitesi kurabilirsiniz. çok basit

forumcu

Cezalı
Katıldı
Kredi
0

Anestezy

Üye
Katıldı
Kredi
0
Server kiralamanıza hiç gerek yok php + js bir de sql bilginiz varsa yaparsınız benim projelerim var geliştirme aşamasındayım yeni bir forum kurdum bittiğinde size dosya linki atarım geriye kalan tek yapmanız gereken kendinize alan adı ve host almak

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Backlink almak için bu kadar ucuz yollar seçmenize gerek yok.Devamı halinde banlanacaksınız.

Anestezy

Üye
Katıldı
Kredi
0
bunu bana diyorsanız backlinck scriptim var iken niye böyle birşey yapayım forumlar yardımlaşmak amaçlı kurulmuştur farkındaysanız dosyaları atarım dedim forum linkimi atarım demedim.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
bunu bana diyorsanız backlinck scriptim var iken niye böyle birşey yapayım forumlar yardımlaşmak amaçlı kurulmuştur farkındaysanız dosyaları atarım dedim forum linkimi atarım demedim.

Hayır yukarıdaki arkadaşa söyledim.Kendi sitesinin reklamını yapmış.Bu siteler çok güzel diye.:Aynı yolla başka konu da açmış.Site reklamı yapılacaksa yeri mevcut orada yapılabilir diyorum.Ama basit yollar seçip backlink almaya çalışılıyor

Anestezy

Üye
Katıldı
Kredi
0
ha anladım kusura bakmayın en iyisi ben script paylaşayım da 1 kişi de olsa kurtaralım :))

Bu konuyı kimler okuyor