Oyun Scripti Cengizhan2 Mmorpg Full Dosyalı Ve Anlatımlı Online Oyun Script 2022 (1 İzleyici)

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
f1cc044e376cf0a97e52936c982c8dfc.jpg

Cengizhan2 Mmorpg Online Oyun Scripti içerisinde oyun dosyaları GM Tools Sunucuda kullanmalı gereken navicat ve winscp sunucu dosyalaları ve hangi vds paketi almanız gerektiğine kadar anlatılan 8 GB lık dev dosyadır. İçerisinde detaylarıyla anlatılan script sizler için sunuyoruz.

Client :

Server Files:

Son düzenleme :

Emre Can

Üye
Katıldı
Kredi
0
Teşekkürler denemek için indiriyorum

efsaneturk

Üye
Katıldı
Kredi
0
kurulum için video var mı acaba ?
yada yardımcı olacak birisi

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764

efsaneturk

Üye
Katıldı
Kredi
0
ben bir türlü kuramadım. Yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba ücretsiz veya ücretli destek verebilir

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
ben bir türlü kuramadım. Yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba ücretsiz veya ücretli destek verebilir

İlk denememde maalesef kuramadım. Kurabilseydim yardımcı olurdum ancak olmadı tabii. Tekrar sakin kafayla deneyeceğim eğer kurabilirsem iletişime geçerim

efsaneturk

Üye
Katıldı
Kredi
0
İlk denememde maalesef kuramadım. Kurabilseydim yardımcı olurdum ancak olmadı tabii. Tekrar sakin kafayla deneyeceğim eğer kurabilirsem iletişime geçerim
Çok Teşekkür ederim. sizden haber bekliyorum. wp den de yazabilirsiniz. 05411966986

Andersen

Üye
Katıldı
Kredi
0
Paylaşım için teşekkürler. Oyunu kurabilen varmı acaba, şuan indiriyorum kurmayı başarırsam oyun içi görseller paylaşırım.

kenan01

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
GB
Kredi
3
indirme linkinde bu sayfaya erişim izniniz yok diye yazı var indirme linki yok

kenan01

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
GB
Kredi
3
Kurulum videosu filan yok dosya içinde bir sürü dosya var dosyalar bana ben dosyalara bakıyorum .d

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764

kenan01

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
GB
Kredi
3
Erişim iznini aldınız mı?
evet. ama baştan sona nasıl kurulacağını anlatan bir video yok içinde maalesef internette de bir video hariç bulamadım orda gösterilenle paylaşılan ne kadar uyumlu oda muamma o yüzden kurulum yapamadım.

Katıldı
Kredi
2

BaRRaCuDa sizlerden bu konu değil de başka konuda yardım istesem destek verir misiniz acaba ? 3gündür uğraşıyorum​

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Katıldı
Kredi
2
Katıldı
Kredi
0
f1cc044e376cf0a97e52936c982c8dfc.jpg

Cengizhan2 Mmorpg Online Oyun Scripti içerisinde oyun dosyaları GM Tools Sunucuda kullanmalı gereken navicat ve winscp sunucu dosyalaları ve hangi vds paketi almanız gerektiğine kadar anlatılan 8 GB lık dev dosyadır. İçerisinde detaylarıyla anlatılan script sizler için sunuyoruz.

Merhaba , linki tekrar paylaşırmısınız upload edip link kırılmış.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Takipte kalin bakalım

Katıldı
Kredi
0
birisi dosyaları upload edip tekrar koyabilir mi ? (8gb olan arşiv) link yenilencek denmiş ama yenilenmemiş.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764