FlameToken ile Airdrop imkanı (1 İzleyici)

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
765
Flame Token, içerik yaratıcıları ve adult hayranları için tasarlanmış yeni bir yetişkin sosyal medya platformu olan Sharesome'u yaptı Sharesome, doğrulanmış içerik oluşturucularının ödeme sitelerinde veya kamera sitelerinde reklam yayınlamalarına olanak tanır ve teşvik eder, ayrıca hayranları yayınlarında veya konularında yeni içerikler keşfedebilir ve paylaşabilir.

Airdrop, topluluk üyelerine toplam 1.050.000.000 XFL token kazandırıyor. 165 XFL token almak için web sitelerine kaydolun, kolay görevleri tamamlayın ve bilgilerinizi airdrop sayfasına gönderin. Güncelleme: Airdrop ek 525 milyon BEDAVA belirteçleri ile genişletildi. Fazladan belirteçler, Sharesome.com belirteç havuzundan tahsis edilecektir. Mevcut katılımcılara adil olmak için ödüller yarı yarıya veriliyor. Bu yüzden erken giriş yaptıysanız, kaydolma bonusu olarak 1000 token olurken, yeni kullanıcılar 2. turda 500token, 3. turda vb.

Adım adım rehber:
Flame Token web sitesini ziyaret edin.
E-posta adresinizi girin ve “claim” üzerine tıklayın.
E-postanı doğrula ve kayıt işlemini tamamla. (+125 XFL)
Telegram grubuna katılın ve kullanıcı adınızı airdrop sayfanıza gönderin. (+35 XFL)
Tweet'lerini airdrop tablosundan retweetleyin. (+5 XFL)
Daha fazla XFL airdrop almak için gösterge panelindeki diğer görevleri tamamlayın.
Ayrıca, her tavsiye için 344 XFL airdrop kazanın.

https://flametoken.io?ref=15KyCzehPSQnSSUcbsjXLltkY

xppro

Üye
Katıldı
Kredi
0
Kaç token 1 dolar yapıyor üstad?
Reften kayıt oldum lakin 1000 token vermedi.
31 token verdi. Twitter ve facede paylaştım hiçbir şekilde artış olmadı.
https://prnt.sc/mcfblo
Kanıt burada sonra scam olmasın bu.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
765
1 token 0,05 $ olarak geçiyor.Scam değil.Ancak başlangıçta öyleydi.Şu anda katılım oldukça token verme düşümüş.Oradaki görevleri tamamladıkça token veriyor Sharesome denilen siteye kaydolursan orada 100 Token göreceksiniz

Bu konuyı kimler okuyor