Football Manager Web Tabanlı Online Oyun Scripti (1 İzleyici)

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
qPoyDd.jpg

Web Tabanlı Online Oyun Menajerlik Scripti ile karşınızdayız.

Oyun test edilip denenmiştir.Gayet güzel bir menajerlik oyunu scriptidir.Scripti normal kurulum yapıyorsunuz.Kurduğunuz domaine başlamadan önce /install klasörünü çalıştırın yönergeleri izleyin.Dil bakımından 4 dili desteklemektedir.İngilizce Rusça Almanca İspanyolca.
2 çeşit skin uygulayabiliyorsunuz.Yalnız yapmanız gereken uzunca bir iş var bu oyunun oyuncuları hazır değil kendiniz giriyorsunuz. Kısaca oyuncuları kendiniz hazırlıyorsunuz stadları kendiniz hazırlıyorsunuz takımları kendiniz hazırlıyorsunuz.Ligi kendiniz kuruyorsunuz.Daha sonra üyeler boştaki takımları alıyor ligi başlatıyorsunuz.Ücretli ödeme sistemi olup istediğiniz üyeye istediğiniz güçte oyuncu veya kulübüne nakit akışı sağlayabiliyorsunuz.İstediğiniz kadar lig stad oyuncu yapabiliyorsunuz.Bu oyuncuların özelliklerini istediğiniz gibi yapabiliyorsunuz.Bunun gibi sayısız özelliği tam bir skripttir.Bootstrapla kodlanmış tam size göre bir oyundur.

İndirme linki premium üyelere özeldir

Wared

Üye
Katıldı
Kredi
0
Kuruc bey neden bu scripti ücretsiz yapmıyorsunuz bunun gibi scirptler hiç bulunmuyor ve çoğu kişi para ödemek istemiyor önerim bu teşekkürler :D

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Ucretsizleride sunuyoruz.Bu ucret zaten cok cuzi bi miktar.Bunu da kendimiz para kazanalim degil.Site icin kullaniyoruz.Ucret beklentimiz olsa gordugunuz uzere her yer reklam olurdu.Dikkat ettiniz mi sitede hic reklam yok.Ucretsiz scriptte yayinlamazdik

Wared

Üye
Katıldı
Kredi
0
Ucretsizleride sunuyoruz.Bu ucret zaten cok cuzi bi miktar.Bunu da kendimiz para kazanalim degil.Site icin kullaniyoruz.Ucret beklentimiz olsa gordugunuz uzere her yer reklam olurdu.Dikkat ettiniz mi sitede hic reklam yok.Ucretsiz scriptte yayinlamazdik
Siz beni yanlış anladınız sadece hani böyle sorunsuz ve güzel bir sicriptin zor bulunduğu ve bu scripti belki ücretsiz yaparsınız diye bir öneride bulundum bide bu scriptin fiyatı ne kadardır acaba. teşekkürler

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764

ZeuQma

Üye
Katıldı
Kredi
0
Demosu var mı?

Rotiotba

Üye
Katıldı
Kredi
0
Premium uye de olamiyoruz. Odeme nasi yapcaz? Lutfen bu scripti istiyorum yardimci olun

Rotiotba

Üye
Katıldı
Kredi
0
Site sahibi cvp vermiyor. Yardimci olcak baska admin yokmu. Parasi neyse verelim.

Katıldı
Kredi
0
Site sahibi cvp vermiyor. Yardimci olcak baska admin yokmu. Parasi neyse verelim.

Script 'i alabilmek içi premium üyelik almanız gerekmektedir. üyelik için bana özelden mesaj atabilrsiniz.

shooter

Üye
Katıldı
Kredi
0
qPoyDd.jpg

Web Tabanlı Online Oyun Menajerlik Scripti ile karşınızdayız.

Oyun test edilip denenmiştir.Gayet güzel bir menajerlik oyunu scriptidir.Scripti normal kurulum yapıyorsunuz.Kurduğunuz domaine başlamadan önce /install klasörünü çalıştırın yönergeleri izleyin.Dil bakımından 4 dili desteklemektedir.İngilizce Rusça Almanca İspanyolca.
2 çeşit skin uygulayabiliyorsunuz.Yalnız yapmanız gereken uzunca bir iş var bu oyunun oyuncuları hazır değil kendiniz giriyorsunuz. Kısaca oyuncuları kendiniz hazırlıyorsunuz stadları kendiniz hazırlıyorsunuz takımları kendiniz hazırlıyorsunuz.Ligi kendiniz kuruyorsunuz.Daha sonra üyeler boştaki takımları alıyor ligi başlatıyorsunuz.Ücretli ödeme sistemi olup istediğiniz üyeye istediğiniz güçte oyuncu veya kulübüne nakit akışı sağlayabiliyorsunuz.İstediğiniz kadar lig stad oyuncu yapabiliyorsunuz.Bu oyuncuların özelliklerini istediğiniz gibi yapabiliyorsunuz.Bunun gibi sayısız özelliği tam bir skripttir.Bootstrapla kodlanmış tam size göre bir oyundur.

İndirme linki premium üyelere özeldir
demo varmı ve nasıl indirebiliriz.

GANJA

Üye
Katıldı
Kredi
0
Premium uye de olamiyoruz. Odeme nasi yapcaz? Lutfen bu scripti istiyorum yardimci olun

Yönetim kadrosu dışında kimseye ücret ödemeyiniz yönetim ekibinden herhangi birine mesaj bırakınız size dönüş sağlanır.

mrcozdmr

Üye
Katıldı
Kredi
2
Merhaba bende geliştiriyorum yabancı bir sitede yapmış tasarım gayet güzel şimdi ona göre yapıyorum bende
demo.png

Bu konuyı kimler okuyor