(Görev) Bedava Bitcoin kazan ($1) (1 İzleyici)

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
(Görev) Bedava Bitcoin kazan ($1)

Dollarclix den bedava Bitcoin kazan ($1) NASILMI!! Bu bir görevdir görevinizi yerine getirdiğinizde, yani siteden 1 ödeme
aldığınızda $1 doları aynı günde hesabınıza gönderiyorum, görev 31.12.2016 ya kadar geçerli..
Sitede referans yarışmasına katılıyorum bu yüzden siteden para kazanmak isteyenler davetlidir.

Türkiyede paypal kapandığı için ödemeleri payza,dan veya bitcoin olarak çekebilirsiniz. Paypal ödemesi en az $1 dolar,
Payza ödemesi en az $5 dolar, bitcoin ödemesi en az $5 dolar oluyor. Sitede en az ödeme $1 dolar ama payza veya bitcoin
olarak çekerseniz en az $5 dolar yapmanız gerekli, hangisinden ödeme alırsanız alın önemli değil ve bendende $1 dolar
hesabınıza, ister payzadan gönderirim isterseniz bitcoin olarak gönderirim hesabınıza.

Yapmanız gereken siteden $5 dolar kazanıp payzadan veya bitcoin olarak çekmeniz gerek, referans yarışmasına katılıyorum
bu yüzden mutlaka ödeme almanız gerekli.! Her bir ödeme alan referansım bana 1 ref olarak geliyor. Karşılığında bende
$1 dolar veriyorum. Bedava bitcoin kazanma yollarından biride bu olsa gerek :) nasıl olsa siteden kazanacğız bu fırsattan
yararlanırsanız, hem extradan $1 dolar daha kazanmış olursunuz, hemde bana yardım etmiş olursunuz, karşılığında bende size
$1 dolar veriyorum. :)

YbXQ9E.png

Dollarclix sitesi bildiğiniz hem ptc hemde gpt sitesi kazanması kolay. Sitede min ödeme zaten $1 dolar ben 3 günde yaptım
1 doları. Sitede $1 ile $5 dolar arası anketler var 1 günde bile kazanabilirsiniz bu parayı, çünki sitenin minutestaff / EX bölümü
çok iyi kazandırıyor ve ayrıca anketlerde iyi kazandırıyor..

Hem size şahane güvenilir kazanç sitesi sunuyorum, hemde benden size $1 dolar, siteye zaten güvenmesem boşuna para
dağıtmazdım :) Yanlış anlaşılmasın sadece 1 defa vereceğim $1 doları ondan sonra ne yaparsanız yapın orasına karışamayız,
isterseniz bırakın, ama böyle bir kazançlı siteyi bırakacağınızı hiç sanmıyorum. Benden $1 doları almak için 1 ay beklemenize
gerek yok, diyelim 1 hafta sonra $1 ($5) dolarını çektiğinizde, buraya konunun altına üye isminizi yazmanız yeterli..

Altta gerekli linkleri verdim üye olmanız için ve konu hakkında detaylı anlatım, konuyu okuduktan sonra hemen anlarsınız
zaten nasıl bir site olduğunu.. ana konuda nasıl para kazanılıyor detaylı anlatılıyor.

Neden DollarClix ?

Yatırım yapmadan rahatlıkla kazanabileceğimiz şahane bir kazanç sitelerinden olan dollarclix tamamen güvenilir bir GPT sitesi.
Dollarclix ödeme yapmaz gibi hiç bir tereddütünüz olmasın çünki scam olma imkanı nerdeyse yok,!!

Dollarclix,e gelen kullanıcılar para kazanmak için geliyor, yani siteye yatırım yapmadan para kazanmak isteyenler.!
Ref kiralama yatırım yapma vs yok yani içerde paramız yok, site hangi parayı alıpda kaçacakki :) Tam tersine hem site sahibi
kazanıyor hemde biz kazanıyoruz. Sadece kazanmak isteyenler geliyor buraya herkes günde yapabildiği kadar yapıp kazanıyor,
sitede bir çok uygulamalar var telefonlar için indirmeler, virooldan vidyo izlemeler, görevler, anketler benim kullandığım ve en
iyi kazandığım bölüm minutestaff (EX ve Target) bölümü iyi kazandırıyor, yerine göre bir anket yapıp $2 dolar kazananlar da var
sitede, bu yüzden günlük ne kadar kazanabileceğiniz birazda size bağlı !! Ana konuda 12 çeşit offer walls olduğundan bahsetmiştik
şimdi tam 20 çeşit para kazanabilecegimiz offer walls var, ve durmadan devamlı yeni kazanma yöntemleri ekleniyor siteye.

Üye olan arkadaşlar PM değil konuya yorum olarak üye isminizi belirtmeniz yeterli..
Ödemeler paypal, payza veya bitcoinden yapılacak.

NOT: Sakın Vpn Yada Proxy Kullanmayın Banlanırsınız
Evet arkadaşlar şimdilik bu kadar birdahaki ödemede buluşmak üzere hoşçakalın bolca kazanın...

En Az Ödeme:
Paypal için $1 = 100 puan
Payza için $5 = 500 puan
Bitcoin için $5 = 500 puan
Ref kazancı: %15 reflerinizin kazandığı her 1$ için 0.15$ size geliyor.

Üye olmak için alttaki linke tıklayınız
DollarClix | Members - Register

Refsiz Link:
DollarClix | Make Money Online with Paid Surveys, Earn Free Cash and Gift Cards !!

Geniş Bilgi Altta
DollarClix Ödeme Kanıtlı - Popüler Yatırım Siteleri

Siteden aldığım ödemelerden bazıları altta

Dollarclix Ödeme - $27.77 - 01.07.2016
http://i.imgur.com/DdPvvBx.png

Dollarclix Ödeme - $51.36 - 03.05.2016
http://i.imgur.com/fNtTtxT.png

Not:
Kısaca yapmanız gereken siteye üye olduktan sonra ödeme almanız gerek, $1 paypaldan, $5 dolar payza veya bitcoin olarak
ödeme çekmeniz gerek, hepsi bu ! Ardından bendende $1 dolar hesabınıza..

Hepinize bol kazançlar

Bu konuyı kimler okuyor